do-plugins - en to pl translation catalogue (312 entries)

en: Assign Alias...
pl: Przypisz Alias...

en: Give an item an alternate name.
pl: Nadaj elementowi alternatywną nazwę.

en: Delete Alias
pl: Usuń Alias

en: Deletes an alias.
pl: Usuwa Alias

en: Alias items
pl: Aliasy

en: Extract archive
pl: Rozpakuj archiwum

en: Extract an archive to a given folder
pl: Rozpakuj archiwum do wybranego folderu

en: Create archive
pl: Utwórz archiwum

en: Create an archive with the selected item
pl: Tworzy archiwum z zaznaczonym elementem

en: Browse Artists
pl: Przeglądaj wykonawców

en: Browse Music by Artist
pl: Przeglądaj utwory według artysty

en: Browse Albums
pl: Przeglądaj albumy

en: Browse Music by Album
pl: Przeglądaj utwory według albumu

en: Browse Podcasts
pl: Przeglądaj podcasty

en: Browse Podcasts by Publisher
pl: Przeglądaj podcasty wg wydawcy

en: Browse Videos
pl: Przeglądaj Filmy

en: Browse All Videos
pl: Przeglądaj Wszystkie Filmy

en: Add to Play Queue
pl: Dodaj do kolejki utworów

en: Add media to play queue
pl: Dodaj muzykę to kolejki

en: Banshee Media
pl: Banshee

en: Indexes Media from Banshee Media Player
pl: Indeksuje multimedia z odtwarzacza Banshee

en: All Music by
pl: Cała Muzyka

en: Next
pl: Następny

en: Play next track
pl: Odtwórz następny utwór

en: Pause
pl: Pauza

en: Pause playing track
pl: Pauza

en: Play
pl: Odtwarzaj

en: Play from your Banshee Collection
pl: Odtwarzaj z kolekcji Banshee

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Play previous track
pl: Odtwórz poprzedni utwór

en: Search Banshee Media
pl: Szukaj w kolekcji Banshee

en: Search your entire Banshee collection
pl: Szukaj w całej kolekcji Banshee

en: Choose BibTeX file
pl: Wybierz plik BibTeX

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select A File
pl: Wybierz plik

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select your documents folder
pl: Wskaż folder Dokumenty

en: Choose documents folder
pl: Wybierz folder Dokumenty

en: ClawsMail contacts
pl: Kontakty ClawsMail

en: Contacts in ClawsMail address book
pl: Kontakty w książce adresowej ClawsMail

en: Primary Email
pl: Główny e-mail

en: Email
pl: E-mail

en: Other email
pl: Inny email

en: Other
pl: Inne

en: Create a clip with Cl.ickable
pl: Utwórz wycinek w serwisie Cl.ickable

en: Cl.ickable Clips
pl: Wycinki w serwisie Cl.ickable

en: Opens your cl.ickable clips
pl: Otwiera wycinki użytkownia w Cl.ickable

en: Cl.ickable Items
pl: Elementy klikalne

en: Usefull Cl.ickable Items
pl: Użyteczne elementy klikalne

en: username1
pl: nazwa użytkownika 1

en: Search Confluence
pl: Szukaj w Confluence

en: Searches Confluence and returns results to Do
pl: Szuka w Confluence i wyświetla wyniki w Do

en: Del.icio.us Tags
pl: Tagi del.icio.us

en: Untagged del.ico.us bookmarks
pl: Nie otagowane zakładki del.ico.us

en: del.icio.us bookmarks tagged with {0}
pl: zakładki w Delicious z etykietą {0}

en: Del.icio.us bookmarks
pl: Del.icio.us zakładki

en: Indexes your del.icio.us bookmarks
pl: Indeksuje Twoje zakładki del.icio.us

en: Search del.icio.us
pl: Szukaj w del.icio.us

en: del.icio.us tag search
pl: wyszukiwanie etykiet w Delicious

en: Open
pl: Otwórz

en: Open a removable volume
pl: Otwórz wolumen wymienny

en: Unmount
pl: Odmontuj

en: Unmount volume
pl: Odmontuj wolumen

en: Mount
pl: Montuj

en: Mount volume
pl: Zamontuj wolumen

en: Play Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Plays a slideshow of images in a folder.
pl: Pokaz slajdów z folderu

en: Epiphany Bookmarks
pl: Zakładki Epiphany

en: Indexes your Epiphany bookmarks.
pl: Indeksuje zakładki z Epiphany

en: Work Phone
pl: Telefon do pracy

en: Home Phone
pl: Telefon domowy

en: Mobile Phone
pl: Telefon komórkowy

en: Evolution Contacts
pl: Kontakty Evolution

en: Address
pl: Adresy

en: Show hidden files
pl: Pokaż ukryte pliki

en: Folder
pl: Katalog

en: Depth
pl: Głębokość

en: Delete File
pl: Usuń plik

en: Deletes a file or folder.
pl: Usuwa pliki lub foldery

en: Choose a folder to index
pl: Wybierz folder do zindeksowania

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Choose folder
pl: Wybierz katalog

en: Rename file...
pl: Zmień nazwę pliku...

en: Renames a file.
pl: Zmienia nazwę pliku.

en: Create New Folder
pl: Utwórz nowy katalog

en: Creates an new folder.
pl: Tworzy nowy katalog.

en: Move to...
pl: Przenieś do...

en: Moves a file or folder to another location.
pl: Przenosi plik lub folder do innego położenia

en: Move to Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Moves a file or folder to the trash
pl: Przenosi plik lub katalog do kosza

en: Recent Files
pl: Ostatnie pliki

en: Finds recently-opened files.
pl: Znajduje ostatnio otwarte pliki

en: Copy to...
pl: Skopiuj do...

en: Copies a file or folder to another location.
pl: Kopiuje plik lub folder do innego położenia

en: Files and Folders
pl: Pliki i foldery

en: Catalogs important files and folders for quick access.
pl: Kataloguje ważne pliki i katalogi dla szybkiego dostępu

en: Create New File
pl: Stwórz Nowy Plik

en: Creates an new, empty file.
pl: Tworzy nowy, pusty plik.

en: Untitled
pl: Bez tytułu

en: Firefox Bookmarks
pl: Zakładki Firefox

en: Finds Firefox bookmarks in your default profile.
pl: Znajduje zakładki Firefox-a w twoim domyslnym profilu.

en: Do needs your authorization in order to upload photos to your flickr account. Press the "Authorize" button to open a web browser and give Do authorization.
pl: Aby wysłać zdjęcia do twojego konta flickr, Do potrzebuje autoryzacji. Naciśnij "Autoryzuj", aby otworzyć okno przeglądarki i dać Do autoryzację.

en: <b>Account</b>
pl: <b>Konto</b>

en: _Authorize
pl: _Autoryzuj

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild
en: Private
pl: Dostęp prywatny

en: Visible to friends
pl: Widoczne dla przyjaciół

en: Visible to family
pl: Widoczne dla rodziny

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild
en: Public
pl: Dostęp publiczny

en: <b>Viewing permissions</b>
pl: <b>Uprawnienia do oglądania</b>

en: Default tags to use on images posted with Do. Seperate tags with a space; for multiple word tags use quotes. ex.) concert "Mars Volta" Omar
pl: Domyślne tagi używane przy dodawaniu zdjęć przez Do. Tagi oddzielaj spacją, te składające się z wielu znaków weź w cudzysłów. Na przykład: koncert "Mars Volta" Omar

en: <b>Tags</b>
pl: <b>Tagi</b>

en: Upload photo
pl: Wyślij zdjęcie

en: Upload one or more photos to Flickr
pl: Wyślij jedno lub więcej zdjęć na Flickr

en: Account
pl: Konto

en: Click to compete authorization
pl: Kliknij by ukończyć autoryzację

en: Thank you {0} for allowing Do access to Flickr.
pl: Dziękujemy za udzielenie Do dostępu do Flickra, {0}

en: Define
pl: Definiuj

en: Define a given word.
pl: Zdefiniuj podane słowo.

en: Current window
pl: Bieżące okno

en: Take a screenshot of the current window.
pl: Wykonaj zrzut ekranu bieżącego okna

en: Whole screen
pl: Cały ekran

en: Take a screenshot of the entire screen.
pl: Zrób zrzut ekranu całego ekranu.

en: {0}-second delay
pl: {0}-sekundowe opóźnienie

en: Wait {0} second before taking the screenshot. | Wait {0} seconds before taking the screenshot.
pl[0]: Czekaj {0} sekund przed wykonaniem zrzutu ekranu
pl[1]: Czekaj {0} sekundę przed wykonaniem zrzutu ekranu
pl[2]: Czekaj {0} sekundy przed wykonaniem zrzutu ekranu

en: Take screenshot
pl: Pobierz zrzut ekranu

en: Takes a screenshot with optional delay.
pl: Zrób zrzut ekranu z opcjonalnym opóźnieniem.

en: Whole screen or current window.
pl: Cały ekran lub bieżące okno

en: Log out, Shutdown, Restart, etc.
pl: Wyloguj, Wyłącz, Restartuj, itd.

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Close your session and return to the login screen.
pl: Zamknięcie sesji i powrót do ekranu logowania.

en: Shutdown
pl: Zamknięcie systemu

en: Turn your computer off.
pl: Wyłącz komputer.

en: Hibernate
pl: Zahibernuj system

en: Put your computer into hibernation mode.
pl: Hibernuj komputer.

en: Suspend
pl: Wstrzymaj system

en: Put your computer into suspend mode.
pl: Wstrzymaj komputer.

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Restart your computer.
pl: Zrestaruj komputer

en: Lock Screen
pl: Zablokuj ekran

en: Lock your screen.
pl: Zablokuj ekran

en: Open Profile
pl: Otwórz profil

en: Opens a GNOME Terminal with the selected profile.
pl: Otwiera konsolę ze wskazanym profilem

en: Open Terminal Here
pl: Otwórz tutaj terminal

en: Run in Terminal
pl: Uruchom w terminalu

en: Runs a command in GNOME Terminal.
pl: Wykonaj polecenie w Terminalu GNOME.

en: Unnamed Profile
pl: Nienazwany profil

en: GNOME Terminal Profile
pl: Profil Terminalu GNOME

en: Perform a calculation using Google Calculator.
pl: Wykonaj obliczenia używając Kalkulatora Google.

en: Google Calculator could not evaluate the expression.
pl: Kalkulator Google nie może obliczyć

en: E-Mail:
pl: E-mail:

en: Google Calendars
pl: Kalendarze Google

en: Indexes your Google Calendars
pl: Indeksuje twoje Kalendarze Google

en: All Events
pl: Wszystkie zdarzenia

en: An error has occurred in {0}
pl: Wystąpił błąd w {0}

en: View Event
pl: Zobacz zdarzenie

en: Open event in browser
pl: Otwórz zdarzenie w przeglądarce

en: View Calendar
pl: Zobacz kalendarz

en: Open calendar in browser
pl: Otwórz kalendarz w przeglądarce.

en: Google Calendar
pl: Kalendarz Google

en: Search Events
pl: Przeszukaj wydarzenia

en: Search Google Calendar for Events
pl: Szukaj wydarzeń w Kalendarzu Google

en: Failed to connect to GCal service
pl: Błąd przy łączeniu z usługą GCal

en: New Event
pl: Nowe zdarzenie

en: Create a new event in Google Calendar
pl: Utwórz nowe zdarzenie w Google Calendar

en: Primary Phone
pl: Główny telefon

en: Home Email
pl: E-mail domowy

en: Work Email
pl: E-mail służbowy

en: Primary Address
pl: Główny adres

en: Home Address
pl: Adres domowy

en: Work Address
pl: Adres służbowy

en: An error occurred connecting to google, are your credentials valid?
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Google, czy podane dane są prawidłowe?

en: Missing login credentials. Please set login information in plugin configuration.
pl: Brakuje danych wymaganych do zalogowania. Proszę je podać w konfiguracji wtyczki.

en: GMail Contacts
pl: Kontakty GMail

en: Index your GMail contacts
pl: Indeksuj kontakty GMail

en: Uploading failed.
pl: Wysyłanie nie powiodło się.

en: An error occurred when uploading files to Google Docs.
pl: Wystąpił błąd podczas wysyłania plików do Google Docs.

en: Deleting failed.
pl: Usuwanie nieudane

en: An error occurred when deleting the document at Google Docs.
pl: Wystąpił błąd podczas usuwanie dokumentu w Google Docs.

en: Document deleted.
pl: Dokument usunięty.

en: The document '{0}' has been successfully moved into Trash at Google Docs.
pl: Dokument '{0}' został przeniesiony do Kosza w Google Docs.

en: Google Docs Presentation
pl: Prezentacja Google Docs

en: Indexes your documents stored at Google Docs
pl: Indeksuj dokumentu w Google Docs

en: Google Docs Generic Document
pl: Dokument Google Docs

en: Google Docs Text Document
pl: Dokument tekstowy Google Docs

en: Google Docs PDF Document
pl: Dokument PDF Google Docs

en: Delete Document
pl: Usuń dokument

en: Move a document into Trash at Google Docs
pl: Przenieś dokument do Kosza w Google Docs

en: Upload Document
pl: Wgraj dokument

en: Upload a document to Google Docs
pl: Wgraj dokument do Google Docs

en: Google Docs Spreadsheet
pl: Arkusz Google Docs

en: Map
pl: Mapa

en: Map a location or route in Google maps.
pl: Mapa lub trasa w Mapach Google.

note: Container child vbox4.Gtk.Box+BoxChild
en: Go directly to Google Search page
pl: Idź prosto do strony wyszukiwania Google

note: Container child vbox4.Gtk.Box+BoxChild
en: Show search results in Do
pl: Pokaż wyniki wyszukiwania w Do

en: Show Search page link as first result
pl: Strona wyszukiwania jako pierwszy wynik

en: <b>Google Search</b>
pl: <b>Szukaj w Google</b>

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Do not filter my search results.
pl: Nie filtruj wyników wyszukiwania.

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Use moderate filtering
pl: Użyj umiarkowanego filtrowania

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Use strict filtering
pl: Użyj ścisłego filtrowania

en: <b>SafeSearch Preferences</b>
pl: Ustawienia filtru SafeSearch

en: Search Google
pl: Przeszukaj Google

en: Allows you to perform Google Searches from Do
pl: Pozwala na wyszukiwanie w Google za pośrednictwem Do

en: I'm Feeling Lucky!
pl: Szczęśliwy traf

en: Searches Google and takes you to the first result
pl: Wyszukuje w Google i zabiera użytkownika do pierwszego wyniku

en: If you have an ImageShack account, a registration code allows you to save images to the My Images sections of your account.
    
    Please log-in to your ImageShack account before getting your registration code.
pl: Jeśli posiadasz konto ImageShack, kod rejestracji umożliwia zapisywanie zdjęć w sekcji Moje zdjęcia na swoim koncie.
    Zaloguj się do swojego konta ImageShack aby uzyskać kod rejestracji.

en: _Registration Code
pl: Kod _rejestracji

en: <b>Registration Code</b>
pl: <b>Kod rejestracji</b>

en: Upload to ImageShack
pl: Wgraj do ImageShack

en: Uploads the image to ImageShack.
pl: Wgraj zdjęcia do ImageShack.

en: ImageShack exception:
pl: Wyjątek ImageShack:

en: Do is uploading your image... Please wait a moment...
pl: Do wgrywa zdjęcie... Proszę czekać...

en: Unable to upload image to ImageShack at this time.
pl: Nie można wgrać zdjęcia do ImageShack w tym momencie.

en: Search Launchpad
pl: Szukaj w Launchpad

en: Search your filesystem using locate.
pl: Przeszukaj system plików używając locate.

en: Manual pages (man)
pl: Strony pomocy man

en: Search and read help documentation (man)
pl: Wyszukuje i wyświetla pliki dokumentacji (man)

en: Read manual page (man)
pl: Wyświetl podręcznik (man)

en: Look up and read a manual page.
pl: Znajdź i przeczytaj stronę manuala.

en: Show friend status updates
pl: Pokaż zmiany statusów znajomych.

en: <b>General</b>
pl: <b>Ogólne</b>

en: New direct message from {0}
pl: Nowa wiadomość od {0}

en: Connect with NX
pl: Połączono z NX

en: NX Host
pl: Host NX

en: NX Hosts
pl: Hosty NX

en: Search Web
pl: Szukaj w Internecie

en: Searches the web using OpenSearch plugins.
pl: Przeszukaj sieć web używając pluginów OpenSearch.

en: Opera Bookmarks
pl: Zakładki Opery

en: Indexes your Opera 6 bookmarks
pl: Indeksuje zakładki programu Opera 6

en: Send to Pastebin
pl: Wyślij do Pastebin

en: Sends the text to Pastebin.
pl: Wysyła tekst do usługi Pastebin

en: Set status
pl: Ustaw status

en: Set pidgin status message
pl: Ustaw opis statusu w Pidgin

en: Pidgin Statuses
pl: Statusy Pidgina

en: Saved Pidgin statuses
pl: Zapisane statusy Pidgina

en: Pidgin Buddies
pl: Znajomi

en: Buddies on your Pidgin buddy list.
pl: Znajomi na liście kontaktów Pidgina.

en: Pidgin Accounts
pl: Konta Pidgin

en: Sign on
pl: Zarejestruj się

en: Enable pidgin account
pl: Włącz konto Pidgin

en: Sign off
pl: Wyrejestruj się

en: Disble pidgin account
pl: Wyłącz konto Pidgin

en: Offline
pl: Rozłączony

en: Available
pl: Dostępny

en: Busy
pl: Zajęty

en: Invisible
pl: Niewidoczny

en: Away
pl: Nieobecny

en: Unknown Status
pl: Nieznany status

en: Chat
pl: Czat

en: Send an instant message to a friend.
pl: Wyślij wiadomość znajomemu

en: <i>Verify and save your account information</i>
pl: <i>Sprawdź i zapisz informacje dla swojego konta</i>

en: Start new PuTTY session (host {0})
pl: Otwórz nową sesję PuTTY (host {0})

en: PuTTY sessions
pl: Sesja PuTTY

en: Connect with PuTTY
pl: Połącz się przez PuTTY

en: Create new conenction with PuTTY
pl: Utwórz nowe połączenie z użyciem PuTTY

en: <b>Filter</b>
pl: <b>Filtr</b>

en: Rename to...
pl: Zmień nazwę na...

en: Add an item to Rhythmbox's play queue.
pl: Dodaj element do kolejki odtwarzania Rhythmbox-a.

en: Browse Rhythmbox Music by Artist
pl: Przeglądaj muzykę Rhythmbox-a wg wykonawców

en: Browse Rhythmbox Music by Album
pl: Przeglądaj muzykę Rhythmbox-a wg albumów

en: Play Current Track in Rhythmbox
pl: Odtwórz aktualny utwór w Rhythmboksie

en: Pause Rhythmbox Playback
pl: Zatrzymaj odtwarzanie w Rhythmboksie

en: Play Next Track in Rhythmbox
pl: Przejdź do następnego utworu w Rhythmboksie

en: Play Previous Track in Rhythmbox
pl: Przejdź do poprzedniego utworu w Rhythmboksie

en: Show Current Track
pl: Wyświetl aktualny utwór

en: Mute
pl: Wycisz

en: Mute Rhythmbox Playback
pl: Wycisz Rhythmboksa

en: Unmute
pl: Włącz dźwięk

en: Unmute Rhythmbox Playback
pl: Włącz dźwięk w Rhythmboksie

en: Volume Up
pl: Zwiększ głośność

en: Increase Rhythmbox Playback Volume
pl: Zgłośnij Rhythmboksa

en: Volume Down
pl: Zmniejsz głośność

en: Decrease Rhythmbox Playback Volume
pl: Ścisz Rhythmboksa

en: Play an item in Rhythmbox.
pl: Odtwórz utwór w Rhytmboksie

en: Rhythmbox Music
pl: Muzyka Rhythmbox

en: Provides access to artists and albums from Rhythmbox.
pl: Dostarcza dostęp do artystów i albumów w Rhythmbox.

en: Default
pl: Domyślny

en: Connect with SSH
pl: Połącz przez SSH

en: SSH Host
pl: Host SSH

en: SSH Hosts
pl: Hosty SSH

en: Parses ssh-config
pl: Parsuje ssh-config

en: Category
pl: Kategoria

en: Create a new task
pl: Tworzy nowe zadanie

en: Append to...
pl: Dopisz do...

en: Appends text to a selected file.
pl: Dopisz tekst do wybranego pliku.

en: <b>Default New Note Title</b>
pl: <b>Domyślny tytuł nowej notatki</b>

en: Vinagre Bookmarks
pl: Zakładki Vinagre

en: Indexes your Vinagre Bookmarks
pl: Indeksuje twoje zakładki w Vinagre

en: Connect with VNC
pl: Połącz przez VNC

en: Decrease system volume
pl: Zmniejsz głośność systemu

en: Increase system volume
pl: Zwiększ głośność systemu

en: Mute Volume
pl: Wyłącz dźwięk

en: Mute system volume
pl: Wyłącz dźwięk w systemie

en: Adjust your system volume
pl: Dopasuj głośność systemu

en: Unmute Volume
pl: Włącz dźwięk

en: Unmute system volume
pl: Włącz dźwięk w systemie

en: Maximize
pl: Maksymalizuj

en: Minimize/Restore
pl: Minimalizuj/Przywróć

en: Minimize/Restore a Window
pl: Minimalizuj/Przywróc okno

en: Close All
pl: Zamknij wszystkie

en: Close your current window.
pl: Zamknij bieżące okno

en: Tile Windows
pl: Rozmieść równomiernie

en: Cascade Windows
pl: Okna kaskadowo

en: Restore Windows
pl: Przywróc okna

en: Restore Windows to their Previous Positions
pl: Przywróć okna do poprzednich położeń

en: Current Desktop
pl: Bieżący pulpit

en: Everything on the Current Desktop
pl: Wszystko na bieżącym pulpicie

en: Current Window
pl: Bieżące okno

en: The Currently Active Window
pl: Aktualnie aktywne okno

en: Current Application
pl: Bieżąca aplikacja

en: The Currently Active Application
pl: Aktualnie aktywna aplikacja

en: Previous Window
pl: Poprzednie okno

en: The Previously Active Window
pl: Poprzednio aktywne okno

en: Previous Application
pl: Poprzednia aplikacja

en: The Previously Active Application
pl: Poprzednio aktywna aplikacja
