do-plugins - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Assign Alias...
sl: Dodeli vzdevek...

en: Give an item an alternate name.
sl: Daj predmetu alternativno ime.

en: Delete Alias
sl: Izbriši vzdevek

en: Deletes an alias.
sl: Izbriše vzdevek.

en: Alias items
sl: Predmeti vzdevkov

en: Aliased items from Do's universe.
sl: Predmeti z vzdevki iz Do-jevega sveta

en: Extract archive
sl: Razširi arhiv

en: Extract an archive to a given folder
sl: Razširi arhiv v določeno mapo

en: Create archive
sl: Ustvari arhiv

en: Create an archive with the selected item
sl: Ustvari arhiv z izbranim predmetom

en: Browse Artists
sl: Brskaj ustvarjalce

en: Browse Music by Artist
sl: Brskaj glasbo po ustvarjalcih

en: Browse Albums
sl: Brskaj albume

en: Browse Music by Album
sl: Brskaj glasbo po albumih

en: Browse Podcasts
sl: Brskaj poddaje

en: Browse Podcasts by Publisher
sl: Brskaj poddaje po objavitelju

en: Browse Videos
sl: Brskaj videe

en: Browse All Videos
sl: Brskaj vse videe

en: Add to Play Queue
sl: Dodaj v predvajalno vrsto
