gnome-documents master - en to kk translation catalogue (182 entries)

en: Documents
kk: Құжаттар қолданбасы

en: A document manager application for GNOME
kk: GNOME үшін құжаттарды басқару қолданбасы

en: A simple application to access, organize and share your documents on GNOME. It is meant to be a simple and elegant replacement for using a file manager to deal with documents. Seamless cloud integration is offered through GNOME Online Accounts.
kk: GNOME ішінде құжаттарыңызға қатынау, реттеу және бөлісу үшін арналған қарапайым қолданба. Ол құжаттармен жұмысы үшін файлдар басқарушысын алмастыратын қарапайым әрі элегантты шешім ретінде ұсынылады. GNOME желілік тіркелгілері арқылы бұлттық қызметтермен жапсарсыз интеграция іске асырылады.

en: It lets you:
kk: Мүмкіндіктері:

en: View recent local and online documents
kk: Жуырдағы жергілікті және онлайн құжаттарын қарау

en: Access your Google, ownCloud or OneDrive content
kk: Өзіңіздің Google, ownCloud не OneDrive құрамасына қатынаңыз

en: Search through documents
kk: Құжаттар ішінен іздеу

en: See new documents shared by friends
kk: Достар бөліскен жаңа құжаттарды қарау

en: View documents fullscreen
kk: Құжаттарды толық экранда қарау

en: Print documents
kk: Құжаттарды баспаға шығару

en: Select favorites
kk: Таңдамалыларды таңдау

en: Allow opening full featured editor for non-trivial changes
kk: Қарапайым емес өзгерістер үшін түзеткішті ашуды рұқсат ету

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Access, manage and share documents
kk: Құжаттарға қатынау, басқару және олармен бөлісу

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Docs;PDF;Document;
kk: Құжаттар;PDF;Құжат;

en: View as
kk: Қалайша қарау

en: View as type
kk: Түрі ретінде қарау

en: Sort by
kk: Бойынша сұрыптау

en: Sort by type
kk: Түрі бойынша сұрыптау

en: Window size
kk: Терезе өлшемі

en: Window size (width and height).
kk: Терезе өлшемі (ені мен биіктігі).

en: Window position
kk: Терезе орны

en: Window position (x and y).
kk: Терезе орны (x және y).

en: Window maximized
kk: Терезе максималды етілген

en: Window maximized state
kk: Терезе максималды күйі

en: Night mode
kk: Түнгі режимі

en: Whether the application is in night mode.
kk: Қолданба түнгі режимінде ме, соны көрсетеді.

en: Night Mode
kk: Түнгі режимі

en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: Help
kk: Көмек

en: About Documents
kk: Құжаттар қолданбасы туралы

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Show help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: shortcut window]
en: Print the current document
kk: Ағымдағы құжатты баспаға шығару

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
kk: Навигация

[ctx: shortcut window]
en: Go back
kk: Артқа өту

[ctx: shortcut window]
en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
kk: Үлкейту

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
kk: Кішірейту

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark the current page
kk: Бұл парақты бетбелгілерге қосу

[ctx: shortcut window]
en: Open places and bookmarks dialog
kk: Орналасулар және бетбелгілер сұхбатын ашу

[ctx: shortcut window]
en: Copy selected text to clipboard
kk: Таңдалған мәтінді алмасу буферіне көшіру

[ctx: shortcut window]
en: Rotate counterclockwise
kk: Сағат тілі бойына қарсы бұру

[ctx: shortcut window]
en: Rotate clockwise
kk: Сағат тілі бойымен бұру

[ctx: shortcut window]
en: Next occurrence of the search string
kk: Ізделген жолдың келесі кездесуі

[ctx: shortcut window]
en: Previous occurrence of the search string
kk: Ізделген жолдың алдыңғы кездесуі

[ctx: shortcut window]
en: Presentation mode
kk: Презентация режимі

[ctx: shortcut window]
en: Open action menu
kk: Әрекет мәзірін ашу

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
kk: Толық экранға

en: Enter a name for your first collection
kk: Бірінші жинағыңыз үшін атауды енгізіңіз

en: New Collection…
kk: Жаңа жинақ…

en: Add
kk: Қосу

en: Collections
kk: Жинақтар

en: Cancel
kk: Бас тарту

note: Label for Done button in Sharing dialog
en: Done
kk: Дайын

en: _Copy
kk: _Көшіру

note: Translators: this is the Open action in a context menu
en: Open
kk: Ашу

en: Edit
kk: Түзету

en: Print…
kk: Баспаға шығару…

en: Fullscreen
kk: Толық экранға

en: Present
kk: Бар

en: Zoom In
kk: Үлкейту

en: Zoom Out
kk: Кішірейту

en: Rotate ↶
kk: Бұру ↶

en: Rotate ↷
kk: Бұру ↷

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: Select None
kk: Ештеңе таңдамау

en: View items as a grid of icons
kk: Нәрселерді таңбашалар торы ретінде көрсету

en: View items as a list
kk: Нәрселерді тізім ретінде көрсету

en: Sort
kk: Сұрыптау

en: Author
kk: Авторы

en: Date
kk: Күні

en: Name
kk: Аты

en: Show the version of the program
kk: Бағдарлама нұсқасын көрсету

en: Failed to print document
kk: Құжатты баспаға шығару сәтсіз аяқталды

note: Translators: this refers to local documents
en: Local
kk: Жергілікті

en: Getting Started with Documents
kk: Құжаттар қолданбасымен жұмысты бастау

en: Collection
kk: Жинақ

en: Spreadsheet
kk: Электрондық кесте

en: Presentation
kk: Презентация

en: Document
kk: Құжат

en: Please check the network connection.
kk: Желілік байланысты тексеріңіз.

en: Please check the network proxy settings.
kk: Желілік прокси баптауларын тексеріңіз.

en: Unable to sign in to the document service.
kk: Құжаттарды сақтау қызметіне кіру мүмкін емес.

en: Unable to locate this document.
kk: Бұл құжатты табу мүмкін емес.

en: Hmm, something is fishy (%d).
kk: Қап, бірнәрсе біртүрлі болып тұр (%d).

en: LibreOffice support is not available. Please contact your system administrator.
kk: LibreOffice қолдауы қолжетерсіз. Жүйелік әкімшіңізге хабарласыңыз.

note: Translators: %s is the title of a document
en: Oops! Unable to load “%s”
kk: Қап! “%s” жүктеу мүмкін емес

note: view button, on the right of the toolbar
en: View
kk: Қарау

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Bookmark this page
kk: Бұл парақты бетбелгілерге қосу

en: Page %u of %u
kk: Бет %u, барлығы %u

en: Unable to load the document
kk: Құжатты жүктеу мүмкін емес

note: Translators: %s is the number of the page, already formatted * as a string, for example "Page 5".
en: Page %s
kk: Бет %s

en: No bookmarks
kk: Бетбелгілер жоқ

en: Loading…
kk: Жүктеу…

en: No table of contents
kk: Мазмұны жоқ

en: Contents
kk: Құрамасы

en: A document manager application
kk: Құжаттарды басқару қолданбасы

[ctx: menu button tooltip]
en: Menu
kk: Мәзір

[ctx: toolbar button tooltip]
en: Search
kk: Іздеу

en: Back
kk: Артқа

note: Translators: only one item has been deleted and %s is its name
en: “%s” deleted
kk: "%s" өшірілді

note: Translators: one or more items might have been deleted, and %d is the count
en: %d item deleted | %d items deleted
kk[0]: %d нәрсе өшірілді

en: Undo
kk: Болдырмау

en: Printing “%s”: %s
kk: Баспаға шығару “%s”: %s

en: Your documents are being indexed
kk: Құжаттарыңызды индекстеу жүруде

en: Some documents might not be available during this process
kk: Бұл әрекет кезінде кейбір құжаттар қолжетерсіз болуы мүмкін

note: Translators: %s refers to an online account provider, e.g. "Google", or "Windows Live".
en: Fetching documents from %s
kk: %s ішінен құжаттарды алу

en: Fetching documents from online accounts
kk: Желідегі тіркелгілерден құжаттарды алу

en: No collections found
kk: Жинақтар табылмады

en: No documents found
kk: Құжаттар табылмады

en: Try a different search
kk: Басқа сөздерді іздеп көріңіз

en: You can create collections from the Documents view
kk: Сіз жинақтарды құжаттар көрінісінен жасай аласыз

en: Documents from your <a href="system-settings">Online Accounts</a> and <a href="file://%s">Documents folder</a> will appear here.
kk: Сіздің <a href="system-settings">Желілік тіркелгілер</a> және <a href="file://%s">Құжаттар бумасы</a> ішінен құжаттар осында көрсетілетін болады.

note: Translators: this is the menu to change view settings
en: View Menu
kk: Көрініс мәзірі

en: Click on items to select them
kk: Бірнәрсені таңдау үшін оның үстіне шертіңіз

en: %d selected | %d selected
kk[0]: %d таңдалды

en: Select Items
kk: Нәрселерді таңдау

en: Yesterday
kk: Кеше

en: %d day ago | %d days ago
kk[0]: %d күн бұрын

en: Last week
kk: Өткен апта

en: %d week ago | %d weeks ago
kk[0]: %d апта бұрын

en: Last month
kk: Өткен ай

en: %d month ago | %d months ago
kk[0]: %d ай бұрын

en: Last year
kk: Былтыр

en: %d year ago | %d years ago
kk[0]: %d жыл бұрын

en: Password Required
kk: Пароль керек

en: _Unlock
kk: Бо_сату

en: Document %s is locked and requires a password to be opened.
kk: %s құжаты блокталған және оны ашу үшін пароль керек.

en: _Password
kk: _Пароль

en: Running in presentation mode
kk: Презентация режимінде орындалу

en: Present On
kk: Қайда бар

note: Translators: "Mirrored" describes when both displays show the same view
en: Mirrored
kk: Айналы

en: Primary
kk: Біріншілік

en: Off
kk: Сөндірілген

en: Secondary
kk: Екіншілік

note: Translators: this is the Open action in a context menu
en: Open with %s
kk: %s көмегімен ашу

en: Find Previous
kk: Алдыңғысын табу

en: Find Next
kk: Келесісін табу

[ctx: Document Title]
note: Title item Translators: "Title" is the label next to the document title in the properties dialog
en: Title
kk: Атауы

[ctx: Document Author]
note: Translators: "Author" is the label next to the document author in the properties dialog
en: Author
kk: Авторы

note: Source item
en: Source
kk: Қайнар көзі

note: Date Modified item
en: Date Modified
kk: Түзетілген уақыты

en: Date Created
kk: Жасалған күні

[ctx: Document Type]
note: Document type item Translators: "Type" is the label next to the document type (PDF, spreadsheet, ...) in the properties dialog
en: Type
kk: Түрі

[ctx: Search Filter]
note: Translators: "Type" refers to a search filter on the document type (PDF, spreadsheet, ...)
en: Type
kk: Түрі

note: Translators: this refers to documents
en: All
kk: Барлығы

en: PDF Documents
kk: PDF құжаттары

en: Presentations
kk: Презентациялар

en: Spreadsheets
kk: Электрондық кесте құжаттары

en: Text Documents
kk: Мәтiндiк құжаттар

note: Translators: this is a verb that refers to "All", "Title", "Author", and "Content" as in "Match All", "Match Title", "Match Author", and "Match Content"
en: Match
kk: Сәйкес

[ctx: Search Filter]
note: Translators: "Title" refers to "Match Title" when searching
en: Title
kk: Атауы

[ctx: Search Filter]
note: Translators: "Author" refers to "Match Author" when searching
en: Author
kk: Авторы

[ctx: Search Filter]
note: Translators: "Content" refers to "Match Content" when searching
en: Content
kk: Құрамасы

en: Sources
kk: Қайнар көздер

en: Rename…
kk: Атын ауыстыру…

en: Delete
kk: Өшіру

en: “%s” removed
kk: "%s" өшірілді

en: Rename
kk: Атын ауыстыру

[ctx: Dialog Title]
note: Translators: "Collections" refers to documents in this context
en: Collections
kk: Жинақтар

en: Sharing Settings
kk: Ортақ қылудың баптаулары

note: Label for widget group for changing document permissions
en: Document permissions
kk: Құжат рұқсаттары

note: Label for permission change in Sharing dialog
en: Change
kk: Өзгерту

note: Label for radiobutton that sets doc permission to private
en: Private
kk: Жеке

en: Public
kk: Ортақ

note: Label for checkbutton that sets doc permission to Can edit
en: Everyone can edit
kk: Әркім түзете алады

note: Label for widget group used for adding new contacts
en: Add people
kk: Адамды қосу

note: Editable text in entry field
en: Enter an email address
kk: Эл. пошта адресін енгізіңіз

en: Can edit
kk: Өзгерте алады

en: Can view
kk: Көре алады

en: Everyone can read
kk: Әркім көре алады

en: Save
kk: Сақтау

en: Owner
kk: Иесі

en: You can ask %s for access
kk: Рұқсат үшін %s сұраңыз

en: The document was not updated
kk: Құжат жаңартылмады

en: Untitled Document
kk: Атаусыз құжат

en: Unable to fetch the list of documents
kk: Құжаттар тізімін алу мүмкін емес
