gnome-documents master - en to lt translation catalogue (182 entries)

en: Documents
lt: Dokumentai

en: A document manager application for GNOME
lt: Dokumentų tvarkymo programa GNOME aplinkai

en: A simple application to access, organize and share your documents on GNOME. It is meant to be a simple and elegant replacement for using a file manager to deal with documents. Seamless cloud integration is offered through GNOME Online Accounts.
lt: Paprasta programa GNOME aplinkai dokumentų pasiekimui, tvarkymui ir dalinimuisi jais. Ji siekia būti paprastu ir elegantišku failų tvarkytuvės pakaitalu darbui su dokumentais. Nerūpestinga integracija su debesų kompiuterija siūloma per GNOME internetines paskyras.

en: It lets you:
lt: Ji jums leidžia:

en: View recent local and online documents
lt: Rodyti nesenus vietinius ir internetinius dokumentus

en: Access your Google, ownCloud or OneDrive content
lt: Pasiekite savo Google, ownCloud ar OneDrive turinį

en: Search through documents
lt: Ieškokite dokumentuose

en: See new documents shared by friends
lt: Matykite naujus dokumentus, kuriais dalinasi draugai

en: View documents fullscreen
lt: Matykite dokumentus visame ekrane

en: Print documents
lt: Spausdinkite dokumentus

en: Select favorites
lt: Pasirinkite mėgiamiausius

en: Allow opening full featured editor for non-trivial changes
lt: Leidžia atverti pilno funkcionalumo redaktorių sudėtingesniems pakeitimams

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: Access, manage and share documents
lt: Prieikite, tvarkykite ir bendrinkite dokumentus

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Docs;PDF;Document;
lt: Dokumentai;PDF;Dokumentas;

en: View as
lt: Rodyti kaip

en: View as type
lt: Rodyti kaip tipą

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Sort by type
lt: Rikiuoti pagal tipą

en: Window size
lt: Lango dydis

en: Window size (width and height).
lt: Lango dydis (plotis ir aukštis).

en: Window position
lt: Lango padėtis

en: Window position (x and y).
lt: Lango padėtis (x ir y).

en: Window maximized
lt: Langas išdidintas

en: Window maximized state
lt: Lango išdidinimo būsena

en: Night mode
lt: Nakties veiksena

en: Whether the application is in night mode.
lt: Ar programa yra nakties veiksenoje.

en: Night Mode
lt: Nakties veiksena

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Help
lt: Žinynas

en: About Documents
lt: Apie dokumentus

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Bendra

[ctx: shortcut window]
en: Show help
lt: Rodyti žinyną

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: shortcut window]
en: Print the current document
lt: Spausdinti dabartinį dokumentą

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
lt: Naršymas

[ctx: shortcut window]
en: Go back
lt: Grįžti atgal

[ctx: shortcut window]
en: Preview
lt: Peržiūra

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
lt: Didinti

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
lt: Mažinti

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark the current page
lt: Pažymėti šį puslapį

[ctx: shortcut window]
en: Open places and bookmarks dialog
lt: Atverti vietų ir žymelių dialogą

[ctx: shortcut window]
en: Copy selected text to clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtą tekstą į iškarpinę

[ctx: shortcut window]
en: Rotate counterclockwise
lt: Pasukti prieš laikrodžio rodyklę

[ctx: shortcut window]
en: Rotate clockwise
lt: Pasukti pagal laikrodžio rodyklę

[ctx: shortcut window]
en: Next occurrence of the search string
lt: Kitas ieškomos eilutės pasikartojimas

[ctx: shortcut window]
en: Previous occurrence of the search string
lt: Ankstesnis ieškomos eilutės pasikartojimas

[ctx: shortcut window]
en: Presentation mode
lt: Pateikties veiksena

[ctx: shortcut window]
en: Open action menu
lt: Atverti veiksmų meniu

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Enter a name for your first collection
lt: Įveskite savo pirmos kolekcijos pavadinimą

en: New Collection…
lt: Nauja kolekcija…

en: Add
lt: Pridėti

en: Collections
lt: Kolekcijos

en: Cancel
lt: Atsisakyti

note: Label for Done button in Sharing dialog
en: Done
lt: Atlikta

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

note: Translators: this is the Open action in a context menu
en: Open
lt: Atverti

en: Edit
lt: Keisti

en: Print…
lt: Spausdinti…

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Present
lt: Pateikti

en: Zoom In
lt: Priartinti

en: Zoom Out
lt: Atitolinti

en: Rotate ↶
lt: Pasukti ↶

en: Rotate ↷
lt: Pasukti ↷

en: Properties
lt: Savybės

en: Select All
lt: Pasirinkti visus

en: Select None
lt: Nepasirinkti nieko

en: View items as a grid of icons
lt: Rodyti elementus kaip piktogramų tinklelį

en: View items as a list
lt: Rodyti elementus kaip sąrašą

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Author
lt: Autorius

en: Date
lt: Data

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Show the version of the program
lt: Rodyti programos versiją

en: Failed to print document
lt: Nepavyksta atspausdinti dokumento

note: Translators: this refers to local documents
en: Local
lt: Vietiniai

en: Getting Started with Documents
lt: Pradėkite naudotis dokumentais

en: Collection
lt: Kolekcija

en: Spreadsheet
lt: Skaičiuoklė

en: Presentation
lt: Pateiktis

en: Document
lt: Dokumentas

en: Please check the network connection.
lt: Patikrinkite tinklo ryšį.

en: Please check the network proxy settings.
lt: Patikrinkite tinklo tarpinio serverio nustatymus.

en: Unable to sign in to the document service.
lt: Nepavyksta prisijungti prie dokumentų tarnybos.

en: Unable to locate this document.
lt: Nepavyksta rasti šio dokumento.

en: Hmm, something is fishy (%d).
lt: Hmm, kažkas yra negerai (%d).

en: LibreOffice support is not available. Please contact your system administrator.
lt: LiberOffice nepalaikomas. Susisiekite su savi sistemos administratoriumi.

note: Translators: %s is the title of a document
en: Oops! Unable to load “%s”
lt: Oi! Nepavyksta įkelti „%s“

note: view button, on the right of the toolbar
en: View
lt: Rodyti

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Bookmark this page
lt: Pažymėti šį puslapį

en: Page %u of %u
lt: Puslapis %u iš %u

en: Unable to load the document
lt: Nepavyksta įkelti dokumento

note: Translators: %s is the number of the page, already formatted * as a string, for example "Page 5".
en: Page %s
lt: Puslapis %s

en: No bookmarks
lt: Nėra žymelių

en: Loading…
lt: Įkeliama...

en: No table of contents
lt: Nėra turinio

en: Contents
lt: Turinys

en: A document manager application
lt: Dokumentų tvarkymo programa

[ctx: menu button tooltip]
en: Menu
lt: Meniu

[ctx: toolbar button tooltip]
en: Search
lt: Ieškoti

en: Back
lt: Grįžti

note: Translators: only one item has been deleted and %s is its name
en: “%s” deleted
lt: „%s“ ištrinta

note: Translators: one or more items might have been deleted, and %d is the count
en: %d item deleted | %d items deleted
lt[0]: %d elementas buvo ištrintas
lt[1]: %d elementai buvo ištrinti
lt[2]: %d elementų buvo ištrinta

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Printing “%s”: %s
lt: Spausdinama „%s“: %s

en: Your documents are being indexed
lt: Jūsų dokumentai indeksuojami

en: Some documents might not be available during this process
lt: Kai kurie dokumentai šio proceso metu gali būti neprieinami

note: Translators: %s refers to an online account provider, e.g. "Google", or "Windows Live".
en: Fetching documents from %s
lt: Gaunami dokumentai iš %s

en: Fetching documents from online accounts
lt: Gaunami dokumentai iš internetinių paskyrų

en: No collections found
lt: Kolekcijų nerasta

en: No documents found
lt: Dokumentų nerasta

en: Try a different search
lt: Bandykite kitokią paiešką

en: You can create collections from the Documents view
lt: Jūs galite kurti kolekcijas iš dokumentų rodinio

en: Documents from your <a href="system-settings">Online Accounts</a> and <a href="file://%s">Documents folder</a> will appear here.
lt: Dokumentai iš jūsų <a href="system-settings">internetinių paskyrų</a> bei <a href="file://%s">dokumentų aplanko</a> bus matomi čia.

note: Translators: this is the menu to change view settings
en: View Menu
lt: Rodyti meniu

en: Click on items to select them
lt: Spauskite ant elementų juos pažymėti

en: %d selected | %d selected
lt[0]: %d pažymėtas
lt[1]: %d pažymėti
lt[2]: %d pažymėta

en: Select Items
lt: Pasirinkite elementus

en: Yesterday
lt: Vakar

en: %d day ago | %d days ago
lt[0]: Prieš %d dieną
lt[1]: Prieš %d dienas
lt[2]: Prieš %d dienų

en: Last week
lt: Praeitą savaitę

en: %d week ago | %d weeks ago
lt[0]: Prieš %d savaitę
lt[1]: Prieš %d savaites
lt[2]: Prieš %d savaičių

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: %d month ago | %d months ago
lt[0]: Prieš %d mėnesį
lt[1]: Prieš %d mėnesius
lt[2]: Prieš %d mėnesių

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: %d year ago | %d years ago
lt[0]: Prieš %d metus
lt[1]: Prieš %d metus
lt[2]: Prieš %d metų

en: Password Required
lt: Būtinas slaptažodis

en: _Unlock
lt: At_rakinti

en: Document %s is locked and requires a password to be opened.
lt: Dokumentas %s yra užrakintas ir jam atverti reikalingas slaptažodis.

en: _Password
lt: Sla_ptažodis

en: Running in presentation mode
lt: Veikia pateikties veiksena

en: Present On
lt: Pateikti

note: Translators: "Mirrored" describes when both displays show the same view
en: Mirrored
lt: Veidrodinis

en: Primary
lt: Pagrindinis

en: Off
lt: Išjungta

en: Secondary
lt: Antrinis

note: Translators: this is the Open action in a context menu
en: Open with %s
lt: Atverti su %s

en: Find Previous
lt: Rasti ankstesnį

en: Find Next
lt: Rasti kitą

[ctx: Document Title]
note: Title item Translators: "Title" is the label next to the document title in the properties dialog
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: Document Author]
note: Translators: "Author" is the label next to the document author in the properties dialog
en: Author
lt: Autorius

note: Source item
en: Source
lt: Šaltinis

note: Date Modified item
en: Date Modified
lt: Keitimo data

en: Date Created
lt: Sukūrimo data

[ctx: Document Type]
note: Document type item Translators: "Type" is the label next to the document type (PDF, spreadsheet, ...) in the properties dialog
en: Type
lt: Tipas

[ctx: Search Filter]
note: Translators: "Type" refers to a search filter on the document type (PDF, spreadsheet, ...)
en: Type
lt: Tipas

note: Translators: this refers to documents
en: All
lt: Visi

en: PDF Documents
lt: PDF dokumentai

en: Presentations
lt: Pateiktys

en: Spreadsheets
lt: Skaičiuoklės

en: Text Documents
lt: Teksto dokumentai

note: Translators: this is a verb that refers to "All", "Title", "Author", and "Content" as in "Match All", "Match Title", "Match Author", and "Match Content"
en: Match
lt: Atitikmuo

[ctx: Search Filter]
note: Translators: "Title" refers to "Match Title" when searching
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: Search Filter]
note: Translators: "Author" refers to "Match Author" when searching
en: Author
lt: Autorius

[ctx: Search Filter]
note: Translators: "Content" refers to "Match Content" when searching
en: Content
lt: Turinys

en: Sources
lt: Šaltiniai

en: Rename…
lt: Pervadinti…

en: Delete
lt: Ištrinti

en: “%s” removed
lt: „%s“ ištrinta

en: Rename
lt: Pervadinti

[ctx: Dialog Title]
note: Translators: "Collections" refers to documents in this context
en: Collections
lt: Kolekcijos

en: Sharing Settings
lt: Dalinimosi nustatymai

note: Label for widget group for changing document permissions
en: Document permissions
lt: Dokumentų leidimai

note: Label for permission change in Sharing dialog
en: Change
lt: Keisti

note: Label for radiobutton that sets doc permission to private
en: Private
lt: Privatus

en: Public
lt: Viešas

note: Label for checkbutton that sets doc permission to Can edit
en: Everyone can edit
lt: Visi gali keisti

note: Label for widget group used for adding new contacts
en: Add people
lt: Pridėti žmonių

note: Editable text in entry field
en: Enter an email address
lt: Įveskite el. pašto adresą

en: Can edit
lt: Gali keisti

en: Can view
lt: Gali peržiūrėti

en: Everyone can read
lt: Visi gali skaityti

en: Save
lt: Įrašyti

en: Owner
lt: Savininkas

en: You can ask %s for access
lt: Prieigos galite prašyti %s

en: The document was not updated
lt: Dokumentas nebuvo atnaujintas

en: Untitled Document
lt: Nepavadintas dokumentas

en: Unable to fetch the list of documents
lt: Nepavyksta gauti dokumentų sąrašo
