gnome-dvb-daemon master - en to sl_SI translation catalogue (187 entries)

en: GNOME DVB Daemon
sl_SI: Ozadnji program GNOME DVB

en: GNOME DVB Daemon Website
sl_SI: Spletna stran ozadnjega programa GNOME DVB

en: %d hour | %d hours
sl_SI[0]: %d ur
sl_SI[1]: %d ura
sl_SI[2]: %d uri
sl_SI[3]: %d ure

en: %d minute | %d minutes
sl_SI[0]: %d minut
sl_SI[1]: %d minuta
sl_SI[2]: %d minuti
sl_SI[3]: %d minute

en: %d second | %d seconds
sl_SI[0]: %d sekund
sl_SI[1]: %d sekunda
sl_SI[2]: %d sekundi
sl_SI[3]: %d sekunde

en: Edit Channel Lists
sl_SI: Uredi seznam kanalov

en: Channel groups
sl_SI: Skupine kanalov

en: _Group:
sl_SI: _Skupina:

en: Device groups
sl_SI: Skupine naprav

en: All channels
sl_SI: Vsi kanali

en: Channel
sl_SI: Kanal

en: Choose a channel group
sl_SI: Izbor skupine kanalov

en: Channels of group
sl_SI: Kanali skupine

en: An error occurred while adding the group
sl_SI: Prišlo je do napake med dodajanjem skupine

en: Are you sure you want to delete the group '%s'?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati skupino '%s'?

en: All assignments to this group will be lost.
sl_SI: Vse dodelitve tej skupini bodo izgubljene.

en: An error occurred while removing the group
sl_SI: Prišlo je do napake med odstranjevanjem skupine

en: DVB Control Center
sl_SI: Nadzorno središče DVB

en: Choose a device group and channel on the left to view the program guide
sl_SI: Izberite skupino naprav in kanal na levi za ogled programskega vodiča

en: No devices are configured. Please go to preferences to configure them.
sl_SI: Ni nastavljenih naprav. Naprave je mogoče dodati med nastavitvami.

en: There is currently no schedule available for this channel
sl_SI: Za ta program ni določenega urnika snemanja.

en: _Recording schedule
sl_SI: _Načrtovanje snemanja ...

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: _View
sl_SI: _Pogled

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: _Manage
sl_SI: _Upravljanje

en: Manage recording schedule
sl_SI: Upravljanje z načrtovanjem snemanja

en: _Recordings
sl_SI: _Posnetki

en: Manage recordings
sl_SI: Upravljanje s posnetki

en: _Quit
sl_SI: _Končaj

en: Quit the Program
sl_SI: Končaj program

en: _Channel Lists
sl_SI: _Seznam kanalov

en: Edit channel lists
sl_SI: Uredi seznam kanalov

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: Display preferences
sl_SI: Možnosti prikaza

en: _What's on now
sl_SI: _Kaj je trenutno na sporedu

en: See what's currently on and is coming next
sl_SI: Ogled trenutnega programa in prihajajočih oddaj

en: _Refresh
sl_SI: _Osveži

en: Refresh program guide
sl_SI: Osveži programski spored

en: _Previous Day
sl_SI: _Predhodni dan

en: Go to previous day
sl_SI: Skoči na predhodni dan

en: _Next Day
sl_SI: _Naslednji dan

en: Go to next day
sl_SI: Skoči na naslednji dan

en: _Channels
sl_SI: _Kanali

en: View/Hide channels
sl_SI: Prikazovanje in skrivanje kanalov

en: _Toolbar
sl_SI: _Orodna vrstica

en: View/Hide toolbar
sl_SI: Prikaz in skrivanje orodne vrstice

en: _About
sl_SI: _O programu

en: Display informations about the program
sl_SI: Prikaz podrobnosti o programu

en: Recording schedule
sl_SI: Načrtovanje snemanja

en: Recordings
sl_SI: Posnetki

en: What's on now
sl_SI: Kaj je trenutno na sporedu

en: Previous Day
sl_SI: Predhodni dan

en: Next Day
sl_SI: Naslednji dan

en: Schedule recording for the selected event?
sl_SI: Ali naj se izbrani dogodek vpiše v urnik snemanja?

en: Devices
sl_SI: Naprave

en: Adapter: %d, Frontend: %d
sl_SI: Vmesnik: %d, ospredje: %d

en: Group %d
sl_SI: Skupina %d

en: Add to Group
sl_SI: Dodaj v skupino

en: Add Device to Group
sl_SI: Dodaj napravo k skupini

en: Create new Group
sl_SI: Ustvari novo skupino

en: General
sl_SI: Splošno

en: _Name:
sl_SI: _Ime:

en: Channels _file:
sl_SI: Datoteka _kanalov:

en: _Directory:
sl_SI: _Mapa:

en: Select File
sl_SI: Izbor datoteke

en: Select Directory
sl_SI: Izbor mape

en: Edit group
sl_SI: Uredi skupino

en: Digital TV Preferences
sl_SI: Možnosti digitalne TV

en: Edit selected group
sl_SI: Uredi izbrano skupino

en: Remove selected device
sl_SI: Odstrani izbrano napravo

en: Setup
sl_SI: Nastavitve

en: Setup devices
sl_SI: Nastavitev naprave

en: Create new group
sl_SI: Ustvari novo skupino

en: Create new group for selected device
sl_SI: Ustvari novo skupino za izbrano napravo

en: Add to group
sl_SI: Dodaj v skupino

en: Add selected device to existing group
sl_SI: Dodaj izbrano  napravo v obstoječo skupino

en: Configured devices
sl_SI: Nastavljene naprave

en: Unconfigured devices
sl_SI: Nenastavljene naprave

en: Device could not be removed from group
sl_SI: Naprave iz skupine ni mogoče odstraniti

en: Are you sure you want to remove device <b>%s</b> from <b>%s</b>?
sl_SI: Ali zares želite odstraniti napravo <b>%s</b> iz <b>%s</b>?

en: Group could not be created
sl_SI: Skupine ni mogoče ustvariti

en: Make sure that you selected the correct channels file and directory where recordings are stored and that both are readable.
sl_SI: Preverite, da je izbrana prava berljiva datoteka kanalov in ustrezna berljiva mapa za shranjevanje posnetkov.

en: Device could not be added to group
sl_SI: Naprave ni mogoče dodati k skupini

en: Make sure that the device isn't already assigned to a different group and that all devices in the group are of the same type.
sl_SI: Preverite, da naprava že ni dodeljena drugi skupini in da so vse naprave v skupini enake vrste.

en: Delete selected recordings?
sl_SI: Ali naj se izbrišejo izbrani posnetki?

en: Pick a date
sl_SI: Izbor datuma

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Start time
sl_SI: Čas začetka

en: Duration
sl_SI: Trajanje

en: Timer could not be deleted
sl_SI: Časovnika ni mogoče izbrisati

en: Abort active recording?
sl_SI: Ali naj se prekine dejavno snemanje?

en: The timer you selected belongs to a currently active recording.
sl_SI: Izbrani časovnik pripada trenutno dejavnemu snemanju.

en: Deleting this timer will abort the recording.
sl_SI: Z izbrisom časovnika se izbriše tudi urnik snemanja.

en: Timer could not be created
sl_SI: Časovnika ni mogoče ustvariti

en: Make sure that the timer doesn't conflict with another one and doesn't start in the past.
sl_SI: Preverite, da časovnik ni v sporu z drugim in da v preteklosti že ni bil zagnan.

en: Recording has been scheduled successfully
sl_SI: Urnik snemanja programa je uspešno zapisan.

en: Add Timer
sl_SI: Dodaj časovnik

en: _Channel:
sl_SI: _Kanal:

en: Edit Timer
sl_SI: Uredi časovnik

en: Channel:
sl_SI: Kanal:

en: _Start time:
sl_SI: _Začetni čas:

en: _Duration:
sl_SI: _Trajanje:

en: minutes
sl_SI: minut

en: Channel group
sl_SI: Skupina kanala

en: TV Channels
sl_SI: Televizijski kanali

en: Radio Channels
sl_SI: Radijski kanali

en: _Time:
sl_SI: _Čas:

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Date:
sl_SI: Datum:

en: Duration:
sl_SI: Trajanje:

en: Description:
sl_SI: Opis:

en: Length
sl_SI: Dolžina

en: Start
sl_SI: Začetek

en: Now
sl_SI: Takoj

en: Next
sl_SI: Naslednja

en: digital cable
sl_SI: digitalna kabelska

en: digital satellite
sl_SI: digitalna satelitska

en: digital terrestrial
sl_SI: digitalna zemeljska

en: digital cable TV
sl_SI: digitalna kabelska TV

en: digital satellite TV
sl_SI: digitalna satelitska TV

en: digital terrestrial TV
sl_SI: digitalna prizemna TV

en: No devices have been found.
sl_SI: Ni najdenih novih naprav.

en: Either no DVB cards are installed or all cards are busy. In the latter case make sure you close all programs such as video players that access your DVB card.
sl_SI: Kartice DVB niso nameščene ali pa so vse zasedene. V slednjem primeru preverite, da ste zaprli vse programe, kot so predvajalniki videa, ki imajo dostop tudi do vaše kartice DVB.

en: Name
sl_SI: Ime

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Select the device you want to configure.
sl_SI: Izbor naprave za nastavljanje.

en: All devices are already configured.
sl_SI: Vse naprave so že nastavljene.

en: Go to the control center if you want to alter the settings of already configured devices.
sl_SI: V nadzornem središču je mogoče spremeniti nastavitve že nastavljenih naprav.

en: An error occurred while retrieving devices.
sl_SI: Prišlo je do napake med pridobivanjem naprav

en: Make sure other applications don't access DVB devices and you have permissions to access them.
sl_SI: Preverite, da drugi programi ne dostopajo do naprav DVB in da imate ustrezne pravice za dostop do njih.

en: The detailed error message is:
sl_SI: Podrobno sporočilo o napaki:

en: Searching for devices
sl_SI: Iskanje naprav

en: Device selection
sl_SI: Izbor naprave

en: This process can take some time.
sl_SI: Opravilo je lahko dolgotrajno.

en: You can select the channels you want to have in your list of channels.
sl_SI: Za svoj seznam kanalov lahko izberete želene kanale.

en: Select all
sl_SI: Izberi vse

en: Deselect all
sl_SI: Počisti izbor

en: _Channels:
sl_SI: _Kanali:

en: Select _scrambled channels
sl_SI: Izberi _kodirane kanale

en: Signal quality:
sl_SI: Kakovost signala:

en: Signal strength:
sl_SI: Moč signala:

en: Scanning for channels
sl_SI: Preiskovanje kanalov

en: Missing requirements
sl_SI: Manjkajoče zahteve

en: Country and antenna selection
sl_SI: Izbor države in antene

en: Satellite selection
sl_SI: Izbor satelita

en: Country and provider selection
sl_SI: Izbor države in ponudnika

en: Unsupported adapter
sl_SI: Nepodprt prilagodilnik

note: translators: first %s is the DVB type, e.g. DVB-S
en: Sorry, but '%s' cards aren't supported.
sl_SI: Kartice '%s' niso podprte.

en: Could not find initial tuning data.
sl_SI: Ni mogoče najti začetnih podatkov za naravnanje.

en: Please make sure that the dvb-apps package is installed.
sl_SI: Prepričajte se, da je nameščen paket dvb-apps.

en: Please choose a country and the antenna that is closest to your location.
sl_SI: Izberite državo in anteno, ki je najbližje vašemu mestu.

en: If you don't know which antenna to choose select "Don't know" from the list of providers.
sl_SI: Če ne veste, katero anteno bi izbrali, s seznama ponudnikov izberite "Ne vem".

en: However, searching for channels will take considerably longer this way.
sl_SI: Iskanje kanalov na takšen način pa bo trajalo opazno dlje.

en: Not listed
sl_SI: Ni na seznamu

en: _Country:
sl_SI: Držav_a:

en: _Antenna:
sl_SI: _Antena:

en: Antenna
sl_SI: Antena

en: _Satellite:
sl_SI: _Satelit:

en: Satellite
sl_SI: Satelit

en: _Providers:
sl_SI: _Ponudniki:

en: Provider
sl_SI: Ponudnik

en: Don't know
sl_SI: Ni znano

en: Welcome to the digital television Assistant.
sl_SI: Dobrodošli v pomočniku nastavitve digitalne televizije.

en: It will automatically configure your devices and search for channels, if necessary.
sl_SI: Čarovnik samodejno prilagodi naprave in po potrebi poišče kanale.

en: Click "Forward" to begin.
sl_SI: Kliknite na gumb "Naprej" za nadaljevanje.

en: _Expert mode
sl_SI: _Napredni način

en: Digital TV configuration
sl_SI: Nastavitev digitalne TV

en: Choose a location where you want to save the list of channels.
sl_SI: Izbor mesta za shranjevanje seznama kanalov.

en: Save channels
sl_SI: Shrani kanale

en: Device configuration
sl_SI: Nastavitev naprave

en: Configuring device
sl_SI: Nastavljanje naprave

en: No channels were found.
sl_SI: Ni najdenih kanalov.

en: Make sure that the antenna is connected and you have selected the correct tuning data.
sl_SI: Prepričajte se, da je antena povezana in da je izbran ustrezen program za uravnavanje.

en: The device has been added to the group %s.
sl_SI: Naprava je dodana skupini %s.

en: An error occurred while trying to setup the device.
sl_SI: Prišlo je do napake med nastavljanjem naprave

en: Configure Another Device
sl_SI: Nastavi drugo napravo

en: Configuration finished
sl_SI: Nastavitev je končana

en: The device %s has been configured successfully.
sl_SI: Naprava %s je uspešno nastavljena.

en: Failed configuring device %s.
sl_SI: Nastavljanje naprave %s je spodletelo.

en: Cleaning up. This may take a while.
sl_SI: Prilagajanje in čiščenje. Dejanje je lahko dolgotrajno ...

en: Setup digital TV
sl_SI: Nastavitev digitalne TV

en: The generated channels file can be used to configure your devices in the control center.
sl_SI: Ustvarjeno datoteko kanalov je mogoče uporabiti za nastavljanje naprav v nadzornem središču.

en: Are you sure you want to abort?
    All process will be lost.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite opravilo prekiniti?
    Vsa opravila bodo izgubljena.

en: Digital TV Control Center
sl_SI: Nadzorno središče digitalne TV

en: Schedule recordings and browse program guide
sl_SI: Določanje urnika snemanja in brskanje med programskim sporedom

en: Digital TV Setup
sl_SI: Nastavitev digitalne TV
