gfeeds - en to cs translation catalogue (90 entries)

en: Feeds
cs: Kanály

en: News reader for GNOME
cs: Čtečka novinek pro GNOME

en: Feeds is a minimal RSS/Atom feed reader built with speed and simplicity in mind.
cs: Aplikace Kanály je minimalistický prohlížeč kanálů RSS/Atom, který si cení rychlosti a jednoduchosti.

en: It offers a simple user interface that only shows the latest news from your subscriptions.
cs: Má jednoduché uživatelské rozhraní, které zobrazuje pouze nejnovější zprávy z vašich odběrů.

en: Articles are shown in a web view by default, with javascript disabled for a faster and less intrusive user experience. There's also a reader mode included, built from the one GNOME Web/Epiphany uses.
cs: Články se ve výchozím nastavení zobrazují ve webovém zobrazení s vypnutým Javascriptem, aby měl uživatel rychlejší a méně rušivé prostředí. K dispozici je také režim čtečky založený na aplikaci Web GNOME/Epiphany.

en: Feeds can be imported and exported via OPML.
cs: Kanály je možné importovat a exportovat přes OPML.

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: rss;reader;feed;news;
cs: rss;čtečka;feed;kanál;news;novinky;články;

en: Web View
cs: Webové zobrazení

en: Reader Mode
cs: Režim čtečky

en: Feed Content
cs: Obsah kanálu

en: Do you want to import these feeds?
cs: Chcete naimportovat tyto kanály?

en: Do you want to import this feed?
cs: Chcete naimportovat tento kanál?

en: `{0}`: connection timed out
cs: „{0}“: vypršel časový limit

en: `{0}` might not be a valid address
cs: „{0}“ nemusí být platná adresa

en: Error downloading `{0}`, code `{1}`
cs: Chyba při stahování „{0}“, kód „{1}“

en: Feed {0} exists already, skipping
cs: Kanál {0} již existuje, vynechává se

en: All feeds
cs: Všechny kanály

en: Error downloading favicon for `{0}`
cs: Chyba při stahování ikony pro „{0}“

en: There were problems with some feeds.
    Do you want to remove them?
cs: Vyskytl se problém s některými kanály.
    Přejete si je odstranit?

en: {0} new article | {0} new articles
cs[0]: {0} nový článek
cs[1]: {0} nové články
cs[2]: {0} nových článků

en: url
cs: URL

en: opml file local url or rss remote url to import
cs: místní URL souboru OPML nebo vzdálené URL RSS pro import

en: Do you want to delete these feeds?
cs: Chcete smazat tyto kanály?

en: Manage Feeds
cs: Správa kanálů

en: XML files
cs: Soubory XML

en: Choose an OPML file to import
cs: Výběr souboru OPML pro import

en: Open
cs: Otevřít

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Choose where to save the exported OPML file
cs: Výběr umístění pro vyexportovaný soubor OPML

en: Save
cs: Uložit

en: Error: OPML path provided does not exist
cs: Chyba: Zadaná cesta k OPML neexistuje

en: Error parsing OPML file `{0}`
cs: Chyba při zpracování souboru OPML „{0}“

en: General
cs: Obecné

en: General preferences
cs: Obecné předvolby

en: Show newer articles first
cs: Novější články zobrazovat jako první

en: Open links in your browser
cs: Otevírat odkazy ve vašem prohlížeči

en: Use external video player for YouTube
cs: Používat externí videopřehrávač pro YouTube

en: Requires youtube-dl and a compatible video player
cs: Vyžaduje program youtube-dl a kompatibilní videopřehrávač.

en: Preferred video player
cs: Upřednostňovaný videopřehrávač

en: Maximum article age
cs: Maximální stáří článku

en: In days
cs: Ve dnech

en: Refresh preferences
cs: Předvolby aktualizace

en: Refresh articles on startup
cs: Aktualizovat články při spuštění

en: New articles notification
cs: Upozorňovat na nové články

en: Enable auto-refresh
cs: Povolit automatické aktualizace

en: Auto-refresh interval
cs: Četnost automatických aktualizací

en: In seconds
cs: V sekundách

en: Cache
cs: Mezipaměť

en: Clear caches
cs: Smazat mezipaměti

en: Clear
cs: Smazat

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Appearance preferences
cs: Předvolby vzhledu

en: Dark mode
cs: Tmavý motiv

en: Use dark theme for reader mode
cs: Používat tmavý motiv pro režim čtení

en: Show article thumbnails
cs: Zobrazovat miniatury článků

en: Maximum thumbnail height
cs: Maximální výška miniatury

en: Show full articles titles
cs: Zobrazovat celé nadpisy článků

en: Show full feeds names
cs: Zobrazovat celé názvy kanálů

en: Font preferences
cs: Předvolby fontů

en: Use system font for titles
cs: Používat systémový font pro nadpisy

en: Use system font for paragraphs
cs: Používat systémový font pro odstavce

en: Custom title font
cs: Vlastní font pro nadpisy

en: Custom paragraph font
cs: Vlastní font pro odstavce

en: Custom monospace font
cs: Vlastní font s pevnou šířkou

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Privacy preferences
cs: Předvolby soukromí

en: Enable JavaScript
cs: Povolit JavaScript

en: Try to block advertisements
cs: Zkoušet blokovat reklamy

en: Requires app restart
cs: Vyžaduje restart aplikace

en: Update advertisement blocking list
cs: Aktualizovat seznam pro blokování reklam

en: Updates automatically every 10 days
cs: Aktualizovat automaticky každých 10 dní

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Advanced preferences
cs: Pokročilé předvolby…

en: Maximum refresh threads
cs: Maximum vláken pro aktualizace

en: How many threads to use for feeds refresh
cs: Kolik vláken používat pro aktualizace kanálů.

en: Experimental GtkListView for articles list
cs: Experimentální GtkListView pro seznam článků

en: Error: unable to parse datetime {0} for feeditem {1}
cs: Chyba: nelze zpracovat datum/čas {0} pro položku kanálu {1}

en: Errors while parsing feed `{0}`
cs: Chyby při zpracování kanálu „{0}“

en: `{0}` may not be an RSS or Atom feed
cs: „{0}“ nesmí být kanál RSS nebo Atom.

en: Loading feeds...
cs: Načítají se kanály…

en: Mark as unread
cs: Označit jako nepřečtené

en: Mark as read
cs: Označit jako přečtené

en: There are some errors
cs: Vyskytly se chyby

en: Show
cs: Zobrazit

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: There were problems with some feeds. Do you want to remove them?
cs: Vyskytl se problém s některými kanály. Přejete si je odebrat?

en: You are offline
cs: Nejste připojeni k síti

en: Link copied to clipboard!
cs: Odkaz byl zkopírován do schránky

en: Feed content not available for this article
cs: Obsah kanálu není pro tento článek dostupný
