gfeeds master - en to fa translation catalogue (84 entries)

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: News reader for GNOME
fa: خبرخوان برای گنوم

en: Feeds is a minimal RSS/Atom feed reader built with speed and simplicity in mind.
fa: خوراک‌ها، خوراک‌خوانی کمینه‌گرا برای RSS/اتم است که با هدف سرعت و سادگی ساخته شده است.

en: It offers a simple user interface that only shows the latest news from your subscriptions.
fa: رابط کاربری ساده‌ای دارد که فقط آخرین اخبار را از پی‌گیری‌هایتان نمایش می‌دهد.

en: Articles are shown in a web view by default, with javascript disabled for a faster and less intrusive user experience. There's also a reader mode included, built from the one GNOME Web/Epiphany uses.
fa: مقاله‌ها به طور پیش‌گزیده در نمای وب نشان داده می‌شوند؛ با جاوااسکریپت از کار افتاده برای تجربهٔ کاربری‌ای سریع‌تر و حضور کم‌تر فضول‌ها. همچنین یک حالت خواندن را نیز شامل می‌شود که از همانی که وب گنوم/اپیفانی استفاده می‌کند، ساخته شده است.

en: Feeds can be imported and exported via OPML.
fa: خوراک‌ها می‌توانند از طریق OPML درون‌ریزی و برون‌ریزی شوند.

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: rss;reader;feed;news;
fa: rss;reader;feeds;news;آراس‌اس;خوان;خبرخوان;خوراک‌خوان;خبرها;اخبار;خوراک;

en: Error: unable to parse datetime {0} for feeditem {1}
fa: خطا: ناتوانی در تجزیهٔ زمان و تاریخ {0} برای مورد خوراک {1}

en: Errors while parsing feed `{0}`, URL: `{1}`
fa: خطا هنگام تجزیهٔ خوراک «{0}»، نشانی: «{1}»

en: `{0}` may not be an RSS or Atom feed
fa: احتمالاً «{0}» یک خوراک RSS یا اتم نیست

en: Feed {0} exists already, skipping
fa: خوراک {0} هم‌اکنون وجود دارد، پریدن

en: All feeds
fa: تمامی خوراک‌ها

en: There were problems with some feeds.
    Do you want to remove them?
fa: مشکلی با برخی از خوراک‌ها وجود دارد.
    آیا می‌خواهید برشان دارید؟

en: {0} new article | {0} new articles
fa[0]: {0} مقالهٔ جدید

en: Do you want to import these feeds?
fa: آیا می‌خواهید این خوراک‌ها را درون‌ریزی کنید؟

en: Do you want to import this feed?
fa: آیا می‌خواهید این خوراک را درون‌ریزی کنید؟

en: url
fa: نشانی

en: opml file local url or rss remote url to import
fa: پروندهٔ opml محلّی یا نشانی دوردست rss برای درون‌ریزی

en: Manage Feeds
fa: مدیریت خوراک‌ها

en: Do you want to delete these feeds?
fa: آیا می‌خواهید این خوراک‌ها را حذف کنید؟

en: XML files
fa: پرونده‌های XML

en: Choose an OPML file to import
fa: یک پروندهٔ OMPL را برای درون‌ریزی انتخاب کنید

en: Open
fa: گشودن

en: Cancel
fa: لغو

en: Choose where to save the exported OPML file
fa: مکان ذخیره‌سازی پروندهٔ OPML برون‌ریخته را انتخاب کنید

en: Save
fa: ذخیره

en: Error: OPML path provided does not exist
fa: خطا: مسیر OPML ارائه شده وجود ندارد

en: Error parsing OPML file `{0}`
fa: خطا در تجزیهٔ پروندهٔ OMPL ‏«{0}»

en: General
fa: عمومی

en: General preferences
fa: ترجیحات عمومی

en: Show newer articles first
fa: نمایش مقاله‌های جدیدتر در ابتدا

en: Open links in your browser
fa: گشودن پیوند‌های در مروگرتان

en: Use external video player for YouTube
fa: استفاده از پخش‌کنندهٔ خارجی برای یوتیوب

en: Requires youtube-dl and a compatible video player
fa: به youtube-dl و یک پخش‌کنندهٔ ویدیوی سازگار نیاز دارد

en: Preferred video player
fa: پخش‌کنندهٔ ویدیوی ترجیحی

en: Maximum article age
fa: سن بیشینهٔ مقاله

en: In days
fa: به روز

en: Refresh preferences
fa: تازه‌سازی ترجیحات

en: Refresh articles on startup
fa: تازه‌سازی مقاله‌ها هنگام شروع

en: New articles notification
fa: اعلان مقاله‌های جدید

en: Enable auto-refresh
fa: به کار انداختن تازه‌سازی خودکار

en: Auto-refresh interval
fa: فاصلهٔ تازه‌سازی خودکار

en: In seconds
fa: به ثانیه

en: Cache
fa: انباره

en: Clear caches
fa: پاک‌سازی انباره‌ها

en: Clear
fa: پاک‌سازی

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Appearance preferences
fa: ترجیحات ظاهر

en: Dark mode
fa: حالت تاریک

en: Reader mode theme
fa: پوستهٔ حالت خواندن

en: Automatic
fa: خودکار

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک

en: Show article thumbnails
fa: نمایش بندانگشتی مقاله‌ها

en: Show full articles titles
fa: نمایش عنوان کامل مقاله‌ها

en: Show full feeds names
fa: نمایش نام کامل خوراک‌ها

en: Font preferences
fa: ترجیحات قلم

en: Use system font for titles
fa: استفاده از قلم سامانه برای عنوان‌ها

en: Use system font for paragraphs
fa: استفاده از قلم سامانه برای بندها

en: Custom title font
fa: قلم عنوان سفارشی

en: Custom paragraph font
fa: قلم بند سفارشی

en: Custom monospace font
fa: قلم هم‌عرض سفارشی

en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: Privacy preferences
fa: ترجیحات حریم خصوصی

en: Enable JavaScript
fa: به کار انداختن جاوااسکریپت

en: Try to block advertisements
fa: سعی برای مسدود کردن تبلیغات

en: Requires app restart
fa: نیاز به راه‌اندازی دوبارهٔ کاره دارد

en: Update advertisement blocking list
fa: به‌روز رسانی سیاههٔ مسدودیت تبلیغات

en: Updates automatically every 10 days
fa: هر ۱۰ روز به طور خودکار به‌روز می‌شود

en: Update
fa: به‌روز رسانی

en: Advanced
fa: پیش‌رفته

en: Advanced preferences
fa: ترجیحات پیش‌رفته

en: Maximum refresh threads
fa: بیشینهٔ ریسه‌های تازه‌سازی

en: How many threads to use for feeds refresh
fa: چه تعداد ریسه برای تازه‌سازی خوراک‌ها استفاده شود

en: Experimental GtkListView for articles list
fa: ‏GtkListView تجربی برای سیاههٔ مقاله‌ها

en: Loading feeds...
fa: بار کردن خوراک‌ها…

en: Mark as unread
fa: علامت زدن به عنون نخوانده

en: Mark as read
fa: علامت زدن به عنوان خوانده

en: `{0}`: connection timed out
fa: «{0}»: زمان اتّصال تمام شد

en: `{0}` might not be a valid address
fa: ممکن است «{0}» نشانی معتبری نباشد

en: Error downloading `{0}`, code `{1}`
fa: خطای بارگیری «{0}»، کد «{1}»

en: Error downloading favicon for `{0}`
fa: خطای بارگیری favicon برای «{0}»

en: Link copied to clipboard!
fa: پیوند به تخته‌گیره رونوشت شد!

en: Feed content not available for this article
fa: محتوای خوراک برای این مقاله موجود نیست
