gfeeds master - en to sl_SI translation catalogue (31 entries)

en: Feeds
sl_SI: Viri

en: News reader for GNOME
sl_SI: Bralnik virov za namizje GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: rss;reader;feed;news;
sl_SI: rss;reader;feed;news;novice;viri;atom;sporočila;

en: Web View
sl_SI: Spletni pogled

en: Reader Mode
sl_SI: Bralni način

en: Feed Content
sl_SI: Vsebina vira

en: Choose a folder
sl_SI: Izbor mape

en: All feeds
sl_SI: Vsi viri

en: url
sl_SI: Naslov URL

en: XML files
sl_SI: Datoteke XML

en: Open
sl_SI: Odpri

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Save
sl_SI: Shrani

en: General
sl_SI: Splošno

en: Show newer articles first
sl_SI: Najprej pokaži novejše posnetke

en: Maximum article age
sl_SI: Največja starost prispevka

en: Refresh preferences
sl_SI: Osveži lastnosti

en: Refresh articles on startup
sl_SI: Ob zagonu osveži prispevke

en: Cache
sl_SI: Predpomnilnik

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Appearance
sl_SI: Videz

en: Dark mode
sl_SI: Temna tema

en: Custom monospace font
sl_SI: Pisava enotne širine po meri

en: Privacy
sl_SI: Zasebnost

en: Enable JavaScript
sl_SI: Omogoči JavaScript

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Mark as unread
sl_SI: Označi kot neprebrano

en: Mark as read
sl_SI: Označi kot prebrano

en: Show
sl_SI: Pokaži

en: Ignore
sl_SI: Prezri
