gfeeds master - en to uk translation catalogue (150 entries)

en: Feeds
uk: Стрічки

en: News reader for GNOME
uk: Програма для читання новин у GNOME

en: Feeds is a minimal RSS/Atom feed reader built with speed and simplicity in mind.
uk: «Стрічки» — мінімалістична програма для читання стрічок новин RSS/Atom. Акцент зроблено на швидкість і простоту.

en: It offers a simple user interface that only shows the latest news from your subscriptions.
uk: Програма пропонує вам скористатися простим інтерфейсом користувача, у якому показано лише найсвіжіші новини з ваших підписок.

en: Articles are shown in a web view by default, with javascript disabled for a faster and less intrusive user experience. There's also a reader mode included, built from the one GNOME Web/Epiphany uses.
uk: Типово, статті показано на вебпанелі із вимкненим javascript для пришвидшення та меншого втручання у дії користувача. Також реалізовано режим читача, який побудовано на основі того, що використовується у «Тенетах GNOME»/Epiphany.

en: Feeds can be imported and exported via OPML.
uk: Стрічки можна імпортувати або експортувати у форматі OPML.

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: rss;reader;feed;news;
uk: rss;reader;feed;news;рсс;читання;стрічка;подача;новини;

en: Enter feed address to add
uk: Введіть адресу стрічки для додавання

en: Add
uk: Додати

en: You're already subscribed to that feed!
uk: Ви вже підписані на цю стрічку!

en: Let's get started
uk: Почнімо

en: Add new feeds via URL
uk: Додати нові стрічки за адресою

en: Import an OPML file
uk: Імпортувати файл OPML

en: _Show Read Articles
uk: _Показати прочитані статті

en: Mark All as Read
uk: Позначити всі як прочитані

en: Mark All as _Unread
uk: Позначити всі як _непрочитані

en: Show _Empty Feeds
uk: Показати поро_жні стрічки

en: _Manage Feeds
uk: _Керування стрічками

en: _Import OPML
uk: _Імпортувати OPML

en: E_xport OPML
uk: _Експортувати OPML

en: P_references
uk: На_лаштування

en: _Keyboard Shortcuts
uk: Кл_авіатурні скорочення

en: _About Feeds
uk: П_ро «Стрічки»

en: Filter
uk: Фільтрувати

en: Add Feed
uk: Додати стрічку

en: Menu
uk: Меню

en: Refresh
uk: Освіжити

en: Search
uk: Пошук

en: There Are Errors
uk: Сталися якісь помилки

en: Offline
uk: Поза мережею

en: Manage Feeds
uk: Керування стрічками

en: Manage Tags for Selected Feeds
uk: Керування мітками для позначених стрічок

en: Select/Unselect All
uk: Позначити усі/Зняти позначення з усіх

en: Delete Selected Feeds
uk: Вилучити позначені стрічки

en: New tag name…
uk: Назва нової мітки…

en: Add Tag
uk: Додати мітку

en: There are no tags yet
uk: Міток ще немає

en: Add some using the entry above
uk: Додайте якісь за допомогою наведеного вище запису

en: Open in _Browser
uk: Відкрити у _браузері

en: Open in External Media _Player
uk: Відкрити у зовнішньому про_гравачі

en: _Copy Article Link
uk: _Копіювати посилання на статтю

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Web View
uk: Вебпанель

en: Reader Mode
uk: Режим читача

en: Feed Content
uk: Вміст стрічки

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Reset Zoom
uk: Відновити масштаб

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Back to Articles
uk: Назад до статей

en: General
uk: Загальне

en: Open Keyboard Shortcuts
uk: Відкрити вікно клавіатурних скорочень

en: Open Menu
uk: Відкрити меню

en: Open Preferences
uk: Відкрити налаштування

en: Open Filter
uk: Відкрити фільтр

en: Quit
uk: Вийти

en: Article List
uk: Список статей

en: Next
uk: Далі

en: Previous
uk: Назад

en: Show/Hide Read Articles
uk: Показати/Приховати прочитані статті

en: Mark All Read
uk: Позначити всі як прочитані

en: Article
uk: Стаття

en: Open in Browser
uk: Відкрити у браузері

en: Mark as Read/Unread
uk: Позначити як прочитане/непрочитане

en: Select an article
uk: Виберіть статтю

en: Error: unable to parse datetime {0} for feeditem {1}
uk: Помилка: не вдалося обробити позначку часу {0} для запису стрічки {1}

en: Errors while parsing feed `{0}`, URL: `{1}`
uk: Помилки під час обробки стрічки «{0}», адреса: «{1}»

en: Error decoding unicode data from feed `{0}`, URL: `{1}`
uk: Помилка під час декодування даних Unicode зі стрічки «{0}», адреса: «{1}»

en: Error extracting data from feed `{0}`, URL: `{1}`
uk: Помилки під час видобування даних зі стрічки «{0}», адреса: «{1}»

en: `{0}` may not be an RSS or Atom feed
uk: «{0}», можливо, не є стрічкою RSS або Atom

en: Feed {0} exists already, skipping
uk: Запис стрічки {0} вже існує, пропускаємо

en: All feeds
uk: Всі стрічки

en: There were problems with some feeds. Do you want to remove them?
uk: З деякими стрічками виникли проблеми. Хочете вилучити їх?

en: _Keep
uk: З_берегти

en: _Remove
uk: Ви_лучити

en: {0} new article | {0} new articles
uk[0]: {0} нова стаття
uk[1]: {0} нові статті
uk[2]: {0} нових статей
uk[3]: {0} нова стаття

en: Do you want to import these feeds?
uk: Хочете імпортувати ці стрічки?

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Import
uk: _Імпортувати

en: Do you want to import this feed?
uk: Хочете імпортувати цю стрічку?

en: url
uk: адреса

en: opml file local url or rss remote url to import
uk: локальна адреса файла opml або віддалена адреса rss для імпортування даних

en: Do you want to delete these feeds?
uk: Хочете вилучити ці стрічки?

en: _Delete
uk: В_илучити

en: XML files
uk: файли XML

en: Choose an OPML file to import
uk: Виберіть файл OPML для імпортування

en: Open
uk: Відкрити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Choose where to save the exported OPML file
uk: Виберіть місце зберігання експортованого файла OPML

en: Save
uk: Зберегти

en: General preferences
uk: Загальні параметри

en: Show newer articles first
uk: Показати спочатку новіші статті

en: Open links in your browser
uk: Відкривати посилання у вашому браузері

en: Use external video player for YouTube
uk: Зовнішній відеопрогравач для YouTube

en: Requires youtube-dl and a compatible video player
uk: Потребує youtube-dl і сумісного відеопрогравача

en: Preferred video player
uk: Бажаний відеопрогравач

en: Maximum article age
uk: Максимальний вік статей

en: In days
uk: За днями

en: Refresh preferences
uk: Оновити налаштування

en: Refresh articles on startup
uk: Оновлювати статті під час запуску

en: New articles notification
uk: Сповіщення щодо нових статей

en: Enable auto-refresh
uk: Увімкнути автооновлення

en: Auto-refresh interval
uk: Інтервал автооновлення

en: In seconds
uk: У секундах

en: Cache
uk: Кеш

en: Clear caches
uk: Очистити кеш

en: Clear
uk: Очистити

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Appearance preferences
uk: Параметри вигляду

en: Dark mode
uk: Темний режим

en: Reader mode theme
uk: Тема режиму читача

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Light
uk: Світла

en: Dark
uk: Темна

en: Show article thumbnails
uk: Показувати мініатюри статей

en: Show full articles titles
uk: Показувати заголовки статей повністю

en: Show full feeds names
uk: Показувати назви стрічок повністю

en: Font preferences
uk: Налаштування шрифтів

en: Use system font for titles
uk: Використати для заголовків загальносистемний шрифт

en: Use system font for paragraphs
uk: Використати для абзаців загальносистемний шрифт

en: Custom title font
uk: Нетиповий шрифт заголовків

en: Custom paragraph font
uk: Нетиповий шрифт абзаців

en: Custom monospace font
uk: Нетиповий моноширинний шрифт

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Privacy preferences
uk: Параметри конфіденційності

en: Enable JavaScript
uk: Увімкнути JavaScript

en: Try to block advertisements
uk: Намагатися блокувати рекламу

en: Requires app restart
uk: Потребує перезапуску програми

en: Update advertisement blocking list
uk: Оновити список блокування реклами

en: Updates automatically every 10 days
uk: Автоматично оновлюється кожні 10 днів

en: Update
uk: Оновити

en: Advanced
uk: Додатково

en: Advanced preferences
uk: Додаткові налаштування

en: Maximum refresh threads
uk: Максимальна кількість потоків оновлення

en: How many threads to use for feeds refresh
uk: Кількість потоків обробки, яку можна використовувати для оновлення стрічок

en: Experimental GtkListView for articles list
uk: Експериментальний GtkListView для списку статей

en: Troubleshooting
uk: Усування проблем

en: Export Configuration as JSON
uk: Експортувати налаштування як JSON

en: Attach this when reporting bugs
uk: Долучіть ці дані при звітуванні щодо вад

en: Export
uk: Експортувати

note: type: ignore
en: Feeds Configuration
uk: Налаштування стрічок

en: _Close
uk: _Закрити

en: Cop_y
uk: _Копіювати

en: `{0}`: connection timed out
uk: `{0}`: перевищено час очікування відповіді у з'єднанні

en: `{0}` might not be a valid address
uk: «{0}», ймовірно, не є коректною адресою

en: Error downloading `{0}`, code `{1}`
uk: Помилка під час отримання «{0}», код «{1}»

en: Error downloading favicon for `{0}`
uk: Помилка під час завантаження піктограми для «{0}»

en: Error: OPML path provided does not exist
uk: Помилка: вказаного шляху до OPML не існує

en: Error parsing OPML file `{0}`
uk: Помилка під час обробки файла OPML «{0}»

en: Link copied to clipboard!
uk: Посилання скопійовано до буфера обміну!

en: Feed content not available for this article
uk: Для цієї статті дані стрічки є недоступними
