gfeeds master - en to he translation catalogue (84 entries)

en: Feeds
he: הזנות

en: News reader for GNOME
he: קורא חדשות עבור GNOME

en: Feeds is a minimal RSS/Atom feed reader built with speed and simplicity in mind.
he: הזנות הוא קורא הזנת RSS/Atom בסיסי הנבנה במחשב על מהירות ופשטות.

en: It offers a simple user interface that only shows the latest news from your subscriptions.
he: הוא מציע ממשק משתמש פשוט שרק מציג את החדשות האחרונות מההרשמות שלך.

en: Articles are shown in a web view by default, with javascript disabled for a faster and less intrusive user experience. There's also a reader mode included, built from the one GNOME Web/Epiphany uses.
he: מאמרים מוצגים בתצוגת אינטרנט בבררת מחדל, עם JavaScript מושבת לטובת חווית משתמש מהירה יותר וחסרת הפרעות. כלול גם מצב קריאה, נבנה מזה שבשימוש דפדפן GNOME ‏(Epiphany).

en: Feeds can be imported and exported via OPML.
he: הזנות יכול לייבוא ולייצא באמצעות OPML.

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: rss;reader;feed;news;
he: הזנה;הזנות;rss;קריאה;חדשות;feed;feeds;

en: Error: unable to parse datetime {0} for feeditem {1}
he: שגיאה: לא ניתן לנתח את התאריך והשעה {0} עבור פריט הזנה {1}

en: Errors while parsing feed `{0}`, URL: `{1}`
he: שגיאה בניתוח הזנה '{0}', כתובת: '{1}'

en: `{0}` may not be an RSS or Atom feed
he: ‏יתכן ו־'{0} אינו הזנת RSS או Atom

en: Feed {0} exists already, skipping
he: הזנה {0} כבר קיימת, מדלג

en: All feeds
he: כל ההזנות

en: There were problems with some feeds.
    Do you want to remove them?
he: יש בעיות עם כמה הזנות.
    האם ברצונך למחוק אותן?

en: {0} new article | {0} new articles
he[0]: מאמר חדש אחד
he[1]: שני מאמרים חדשים
he[2]: ‏{0} מאמרים חדשים
he[3]: ‏{0} מאמרים חדשים

en: Do you want to import these feeds?
he: האם ברצונך לייבא הזנות אלה?

en: Do you want to import this feed?
he: האם ברצונך לייבא הזנה זו?

en: url
he: כתובת

en: opml file local url or rss remote url to import
he: קובץ OPML מקומי, כתובת URL או RSS מרוחק לייבוא

en: Manage Feeds
he: ניהול הזנות

en: Do you want to delete these feeds?
he: האם ברצונך למחוק הזנות אלה?

en: XML files
he: קובצי XML

en: Choose an OPML file to import
he: בחירת קובץ OPML לייבוא

en: Open
he: פתיחה

en: Cancel
he: ביטול

en: Choose where to save the exported OPML file
he: בחירה היכן לשמור את קובץ ה־OPML המיובא

en: Save
he: שמירה

en: Error: OPML path provided does not exist
he: שגיאה: נתיב OPML שסופק אינו קיים

en: Error parsing OPML file `{0}`
he: שגיאה בניתוח קובץ OPML ‏'‎{0}'

en: General
he: כללי

en: General preferences
he: העדפות כלליות

en: Show newer articles first
he: הצגת מאמרים חדשים ראשונים

en: Open links in your browser
he: פתיחת קישורים בדפדפן שלך

en: Use external video player for YouTube
he: שימוש בנגן סרטים חיצוני עבור YouTube

en: Requires youtube-dl and a compatible video player
he: דורש youtube-dl ונגן סרטים מתאים

en: Preferred video player
he: נגן סרטים מועדף

en: Maximum article age
he: אורך חיים מרבי למאמר

en: In days
he: בימים

en: Refresh preferences
he: העדפות רענון

en: Refresh articles on startup
he: רענון מאמרים עם ההפעלה

en: New articles notification
he: התרעה על מאמרים חדשים

en: Enable auto-refresh
he: לאפשר רענון אוטומטי

en: Auto-refresh interval
he: מרווח לרענון אוטומטי

en: In seconds
he: בשניות

en: Cache
he: מטמון

en: Clear caches
he: פינוי מטמון

en: Clear
he: פינוי

en: Appearance
he: מראה

en: Appearance preferences
he: העדפות מראה

en: Dark mode
he: מצב כהה

en: Reader mode theme
he: ערכת מצב קריאה

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Light
he: בהיר

en: Dark
he: כהה

en: Show article thumbnails
he: הצגת תמונות ממוזערות למאמר

en: Show full articles titles
he: הצגת כותרת מלאה למאמר

en: Show full feeds names
he: הצגת שם מלא של הזנות

en: Font preferences
he: העדפות גופן

en: Use system font for titles
he: שימוש בגופן מערכת לכותרות

en: Use system font for paragraphs
he: שימוש בגופן מערכת לפסקאות

en: Custom title font
he: גופן מותאם לכותרת

en: Custom paragraph font
he: גופן מותאם לפסקאות

en: Custom monospace font
he: גופן באורך קבוע מותאם

en: Privacy
he: פרטיות

en: Privacy preferences
he: העדפות פרטיות

en: Enable JavaScript
he: לאפשר JavaScript

en: Try to block advertisements
he: לנסות לחסום פרסומות

en: Requires app restart
he: נדרשת הפעלה מחדש של היישום

en: Update advertisement blocking list
he: עדכון רשימת חסימת פרסומות

en: Updates automatically every 10 days
he: עדכון אוטומטי בכל 10 ימים

en: Update
he: עדכון

en: Advanced
he: מתקדם

en: Advanced preferences
he: העדפות מתקדמות

en: Maximum refresh threads
he: מספר חוטים מרביים לרענון

en: How many threads to use for feeds refresh
he: כמה חוטים לשימוש לרענון הזנות

en: Experimental GtkListView for articles list
he: ‏GtkListView ניסיוני עבור רשימת המאמרים

en: Loading feeds...
he: טוען הזנות…

en: Mark as unread
he: סימון כלא נקרא

en: Mark as read
he: סימון כנקרא

en: `{0}`: connection timed out
he: ‏'{0}': תם זמן ההתחברות

en: `{0}` might not be a valid address
he: יתכן ו־'{0}' כתובת לא תקפה

en: Error downloading `{0}`, code `{1}`
he: שגיאה בהורדת '{0}', קוד '{1}'

en: Error downloading favicon for `{0}`
he: שגיאה בהורדת צלמית עבור '{0}'

en: Link copied to clipboard!
he: קישור הועתק ללוח הגזירים!

en: Feed content not available for this article
he: תוכן ההזנה לא זימן למאמר זה
