gfeeds 0.14.1 - en to nl translation catalogue (87 entries)

en: News reader for GNOME
nl: Nieuwslezer voor GNOME

en: Feeds is a minimal RSS/Atom feed reader built with speed and simplicity in mind.
nl: Feeds is een minimale RSS-/Atom-feedlezer, met een focus op snelheid en eenvoud.

en: It offers a simple user interface that only shows the latest news from your subscriptions.
nl: Feeds biedt een eenvoudige gebruiksomgeving die alleen het laatste nieuws van uw abonnementen toont.

en: Articles are shown in a web view by default, with javascript disabled for a faster and less intrusive user experience. There's also a reader mode included, built from the one GNOME Web/Epiphany uses.
nl: Artikelen worden standaard in webweergave getoond, waar JavaScript is uitgeschakeld. Dit versnelt de weergave en zorgt voor minder afleiding. Daarnaast is er een leesmodus beschikbaar, gebaseerd op die van GNOME Web/Epiphany.

en: Feeds can be imported and exported via OPML.
nl: U kunt feeds importeren uit en exporteren naar OPML.

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: rss;reader;feed;news;
nl: rss;lezer;feed;nieuws;

en: Web View
nl: Webweergave

en: Reader Mode
nl: Leesmodus

en: Feed Content
nl: Feedinhoud

en: Do you want to import these feeds?
nl: Wilt u deze feeds importeren?

en: Do you want to import this feed?
nl: Wilt u deze feed importeren?

en: `{0}`: connection timed out
nl: `{0}`: verbinding verlopen

en: `{0}` might not be a valid address
nl: `{0}` is misschien geen geldig adres

en: Error downloading `{0}`, code `{1}`
nl: Fout tijdens ophalen van `{0}` - code `{1}`

en: Feed {0} exists already, skipping
nl: '{0}' bestaat al - deze wordt overgeslagen

en: All feeds
nl: Alle feeds

en: Error downloading favicon for `{0}`
nl: De favicon van `{0}` kan niet worden opgehaald

en: There were problems with some feeds.
    Do you want to remove them?
nl: Er zijn problemen opgetreden met enkele feeds.
    Wilt u ze verwijderen?

en: {0} new article | {0} new articles
nl[0]: {0} nieuw artikel
nl[1]: {0} nieuwe artikelen

en: url
nl: URL

en: opml file local url or rss remote url to import
nl: het te importeren opmlbestand, een lokale of rss-url

en: Do you want to delete these feeds?
nl: Weet u zeker dat u deze feeds wilt verwijderen?

en: Manage Feeds
nl: Feeds beheren

en: XML files
nl: XML-bestanden

en: Choose an OPML file to import
nl: Kies het te importeren OPML-bestand

en: Open
nl: Openen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Choose where to save the exported OPML file
nl: Kies een locatie voor het OPML-bestand

en: Save
nl: Opslaan

en: Error: OPML path provided does not exist
nl: Fout: het opgegeven OPML-pad bestaat niet

en: Error parsing OPML file `{0}`
nl: Fout tijdens verwerken van `{0}`

en: General
nl: Algemeen

en: General preferences
nl: Algemene voorkeuren

en: Show newer articles first
nl: Nieuwste artikelen bovenaan

en: Open links in your browser
nl: Links openen in webbrowser

en: Use external video player for YouTube
nl: Externe videospeler gebruiken voor YouTube

en: Requires youtube-dl and a compatible video player
nl: Vereist youtube-dl en een compatibele videospeler

en: Preferred video player
nl: Voorkeursvideospeler

en: Maximum article age
nl: Maximale artikelouderdom

en: In days
nl: In dagen

en: Refresh preferences
nl: Voorkeuren bijwerken

en: Refresh articles on startup
nl: Artikelen verversen na opstarten

en: New articles notification
nl: Melding voor nieuwe artikelen

en: Enable auto-refresh
nl: Automatisch verversen inschakelen

en: Auto-refresh interval
nl: Interval voor automatisch verversen

en: In seconds
nl: In seconden

en: Clear caches
nl: Caches legen

en: Clear
nl: Wissen

en: Appearance
nl: Weergave

en: Appearance preferences
nl: Weergavevoorkeuren

en: Dark mode
nl: Donkere modus

en: Use dark theme for reader mode
nl: Donker thema gebruiken in leesmodus

en: Show article thumbnails
nl: Miniaturen van artikelen tonen

en: Maximum thumbnail height
nl: Maximale hoogte van miniaturen

en: Show full articles titles
nl: Volledige artikelkoppen tonen

en: Show full feeds names
nl: Volledige feednamen tonen

en: Font preferences
nl: Lettertypevoorkeuren

en: Use system font for titles
nl: Systeemlettertype gebruiken voor titels

en: Use system font for paragraphs
nl: Systeemlettertype gebruiken voor alinea’s

en: Custom title font
nl: Aangepast titellettertype

en: Custom paragraph font
nl: Aangepast alinealettertype

en: Custom monospace font
nl: Aangepast lettertype met vaste breedte

en: Privacy preferences
nl: Privacyvoorkeuren

en: Enable JavaScript
nl: JavaScript inschakelen

en: Try to block advertisements
nl: Probeer advertenties te blokkeren

en: Requires app restart
nl: Vereist dat de toepassing opnieuw gestart wordt

en: Update advertisement blocking list
nl: Lijst met geblokkeerde reclame bijwerken

en: Updates automatically every 10 days
nl: Wordt elke 10 dagen automatisch bijgewerkt

en: Update
nl: Bijwerken

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced preferences
nl: Geavanceerde voorkeuren

en: Maximum refresh threads
nl: Maximumaantal verversprocessen

en: How many threads to use for feeds refresh
nl: Hoeveel processen mogen gebruikt worden om feeds te verversen

en: Experimental GtkListView for articles list
nl: Experimentele GtkListView voor de artikellijst

en: Error: unable to parse datetime {0} for feeditem {1}
nl: Fout: kan de datum en tijd {0} van feeditem {1} niet verwerken

en: Errors while parsing feed `{0}`
nl: Fouten tijdens het verwerken van `{0}`

en: `{0}` may not be an RSS or Atom feed
nl: `{0}` is mogelijk geen RSS- of Atom-feed

en: Loading feeds...
nl: Bezig met laden van feeds…

en: Mark as unread
nl: Markeren als ongelezen

en: Mark as read
nl: Markeren als gelezen

en: There are some errors
nl: Er zijn fouten opgetreden

en: Show
nl: Tonen

en: Ignore
nl: Negeren

en: There were problems with some feeds. Do you want to remove them?
nl: Er zijn problemen opgetreden met enkele feeds. Wilt u ze verwijderen?

en: You are offline
nl: U hebt geen interverbinding

en: Link copied to clipboard!
nl: De link is gekopieerd naar het klembord!

en: Feed content not available for this article
nl: Geen feedinhoud beschikbaar bij dit artikel
