gnome-flashback master - en to nl translation catalogue (258 entries)

en: Built-in display
nl: Ingebouwd beeldscherm

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown Display
nl: Onbekend beeldscherm

note: Translators: this is a filename used for screencast * recording, where "%d" and "%t" date and time, e.g. * "Screencast from 07-17-2013 10:00:46 PM.webm"
en: Screencast from %d %t.webm
nl: Schermopname van %d %t.webm

note: translators: this is the name of the file that gets made up * with the screenshot
en: Screenshot from %s
nl: Schermafdruk van %s

en: GNOME Flashback
nl: Gnome Flashback

en: Clipboard (GNOME Flashback)
nl: Klembord (Gnome Flashback)

en: MediaKeys (GNOME Flashback)
nl: Mediatoetsen (Gnome Flashback)

en: Network (GNOME Flashback)
nl: Netwerk (Gnome Flashback)

en: Manage your network connections
nl: Uw netwerkverbindingen beheren

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Personal preferences
nl: Persoonlijke voorkeuren

en: Administration
nl: Beheer

en: Change system-wide settings (affects all users)
nl: Globale instellingen wijzigen (voor alle gebruikers)

en: Screenshots
nl: Schermafdrukken

en: Save a screenshot to $PICTURES
nl: Een schermafdruk opslaan in $PICTURES

en: Save a screenshot of a window to $PICTURES
nl: Een schermafdruk van een venster opslaan in $PICTURES

en: Save a screenshot of an area to $PICTURES
nl: Een schermafdruk van een gebied opslaan in $PICTURES

en: Copy a screenshot to clipboard
nl: Een schermafdruk naar het klembord kopiëren

en: Copy a screenshot of a window to clipboard
nl: Een schermafdruk van een venster naar het klembord kopiëren

en: Copy a screenshot of an area to clipboard
nl: Een schermafdruk van een gebied naar het klembord kopiëren

en: Record a short screencast
nl: Een korte schermopname maken

en: Audio device selection
nl: Audio-apparaatsselectie

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to provide the audio device selection dialog.
nl: Indien ingeschakeld wordt Gnome Flashback gebruikt om het dialoogvenster voor audio-apparaatsselectie te leveren.

en: Automount manager
nl: Auto-aankoppelingsbeheer

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to automount removable media.
nl: Indien ingeschakeld wordt Gnome Flashback gebruikt om verwijderbare media automatisch aan te koppelen.

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: End session dialog
nl: Dialoogvenster voor beëindigen van sessie

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to show the end session dialog.
nl: Indien ingeschakeld wordt Gnome Flashback gebruikt om het dialoogvenster voor het beëindigen van de sessie te l.

en: Idle monitor
nl: Inactiviteitsmonitor

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used for user activity monitoring.
nl: Indien ingeschakeld wordt Gnome Flashback gebruikt om gebruikersactiviteit te monitoren.

en: Input settings
nl: Invoerinstellingen

en: Keyboard layouts and input methods
nl: Toetsenbordindelingen en invoermethoden

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to manage keyboard layouts and input methods.
nl: Indien ingeschakeld wordt Gnome Flashback gebruikt om toetsenbordindelingen en invoermethoden te beheren.

en: Notification daemon
nl: Notificatiedienst

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to manage notifications.
nl: Indien ingeschakeld wordt Gnome Flashback gebruikt om notificaties te beheren.

en: Authentication agent for polkit
nl: Authenticatie-agent voor polkit

en: This is the same authentication agent that was provided by PolicyKit-gnome.
nl: Dit is dezelfde authenticatie-agent die geleverd werd door PolicyKit-gnome.

en: Root background
nl: Root-achtergrond

en: Screencasts
nl: Schermfilms

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to record the screen.
nl: Indien ingeschakeld wordt Gnome Flashback gebruikt om het scherm op te nemen.

en: Screensaver
nl: Schermbeveiliging

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used as a screensaver.
nl: Indien ingeschakeld wordt Gnome Flashback gebruikt om schermbeveiliging weer te geven.

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to take screenshots.
nl: Indien ingeschakeld wordt Gnome Flashback gebruikt om schermafdrukken te nemen.

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used as a shell.
nl: Indien ingeschakeld wordt Gnome Flashback gebruikt als shell.

en: Status Notifier Watcher
nl: Statusnotificatiewaarnemer

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used as Status Notifier Watcher.
nl: Indien ingeschakeld wordt Gnome Flashback gebruikt als statusnotificatiewaarnemer.

en: Draw desktop background
nl: Bureaubladachtergrond tekenen

en: If set to true, then GNOME Flashback will draw the desktop background.
nl: Indien ingeschakeld zal Gnome Flashback de bureaubladachtergrond tekenen.

en: Show desktop icons
nl: Bureaubladpictogrammen weergeven

en: If set to true, then GNOME Flashback will draw the icons on the desktop.
nl: Indien ingeschakeld zal Gnome Flashback de pictogrammen op het bureaublad tekenen.

en: Fade the background on change
nl: De achtergrond faden tijdens veranderen

en: If set to true, then fade effect will be used to change the desktop background.
nl: Indien ingeschakeld wordt een fade-effect gebruikt bij het veranderen van de bureaubladachtergrond.

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: The size of desktop icons.
nl: De grootte van bureaubladpictogrammen.

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Can be one of "auto-arrange-icons", "align-icons-to-grid" or "free". It controls how icons are placed on desktop.
nl: Kan ‘auto-arrange-icons’ (pictogrammen automatisch ordenen), ‘align-icons-to-grid’ (pictogrammen weergeven in een raster) of ‘free’ (vrij) zijn. Dit bepaalt hoe pictogrammen op het bureaublad geplaatst worden.

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Can be one of "name", "date-modified" or "size". It controls how icons are sorted in "auto-arrange-icons" placement.
nl: Kan ‘name’ (naam), ‘date-modified’ (datum gewijzigd) of ‘size’ (grootte) zijn. Dit bepaalt hoe pictogrammen geordend worden met de optie ‘auto-arrange-icons’ (pictogrammen automatisch ordenen).

en: Extra text width
nl: Extra tekstbreedte

en: Extra width for icon text.
nl: Extra breedte voor pictogramtekst.

en: Column spacing
nl: Kolom-spatiëring

en: The amount of space between columns.
nl: De ruimte tussen kolommen.

en: Row spacing
nl: Rij-spatiëring

en: The amount of space between rows.
nl: De ruimte tussen rijen.

en: Show home icon
nl: Persoonlijke map tonen

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
nl: Indien ingeschakeld wordt er een pictogram dat verwijst naar de persoonlijke map op het bureaublad gezet.

en: Show trash icon
nl: Prullenbak tonen

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
nl: Indien ingeschakeld wordt er een pictogram dat verwijst naar de prullenbak op het bureaublad gezet.

en: Take a screenshot
nl: Een schermafdruk maken

en: Binding to take a screenshot.
nl: Sneltoets om een schermafdruk te maken.

en: Take a screenshot of a window
nl: Een schermafdruk maken van een venster

en: Binding to take a screenshot of a window.
nl: Sneltoets om een schermafdruk van een venster te maken.

en: Take a screenshot of an area
nl: Een schermafdruk van een gebied maken

en: Binding to take a screenshot of an area.
nl: Sneltoets om een schermafdruk van een gebied te maken.

en: Binding to copy a screenshot to clipboard.
nl: Sneltoets om een schermafdruk naar het klembord te kopiëren.

en: Binding to copy a screenshot of a window to clipboard.
nl: Sneltoets om een schermafdruk van een venster naar het klembord te kopiëren.

en: Binding to copy a screenshot of an area to clipboard.
nl: Sneltoets om een schermafdruk van een gebied naar het klembord te kopiëren.

en: Record a short video of the screen
nl: Een korte video-opname van het scherm maken

en: Binding to record a short video of the screen
nl: Sneltoets om een korte video-opname van het scherm te maken

en: Maximum length of screen recordings
nl: Maximale duur van schermopnames

en: The maximum length of single screen cast recordings in seconds or 0 for unlimited
nl: De maximale lengte van schermopnames van een enkel scherm in seconden of 0 voor oneindig

en: Use IBus icon if available
nl: IBus-pictogram gebruiken indien beschikbaar

en: Icon background color
nl: Achtergrondkleur pictogram

en: Icon foreground color
nl: Voorgrondkleur pictogram

en: Icon font family
nl: Lettertypefamilie pictogram

en: Icon font weight
nl: Letterdikte pictogram

en: Do you want to keep these display settings?
nl: Wilt u deze scherminstellingen behouden?

en: _Revert Settings
nl: Instellingen te_rugzetten

en: _Keep Changes
nl: Wijzigingen _behouden

en: Confirm Changes
nl: Wijzigingen bevestigen

en: GNOME Flashback (Compiz)
nl: Gnome Flashback (Compiz)

en: This session logs you into GNOME Flashback with Compiz
nl: Deze sessie meldt u aan bij Gnome Flashback met Compiz

en: GNOME Flashback (Metacity)
nl: Gnome Flashback (Metacity)

en: This session logs you into GNOME Flashback with Metacity
nl: Deze sessie meldt u aan bij Gnome Flashback met Metacity

en: Settings changes will revert in %d second! | Settings changes will revert in %d seconds!
nl[0]: Instellingswijzigingen worden teruggezet over %d seconde!
nl[1]: Instellingswijzigingen worden teruggezet over %d seconden!

en: Replace a currently running application
nl: Vervang een toepassing die momenteel wordt uitgevoerd

en: Print version and exit
nl: Versie tonen en afsluiten

en: Slow Keys Turned On
nl: Trage Toetsen ingeschakeld

en: Slow Keys Turned Off
nl: Trage Toetsen uitgeschakeld

en: You just held down the Shift key for 8 seconds. This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nl: U heeft zojuist de Shift-toets gedurende 8 seconden ingedrukt gehouden. Dat is de sneltoets voor de Trage Toetsen-modus, hetgeen invloed heeft op de manier waarop het toetsenbord functioneert.

en: Turn Off
nl: Uitschakelen

en: Turn On
nl: Inschakelen

en: Leave On
nl: Aan laten

en: Leave Off
nl: Uit laten

en: Universal Access
nl: Toegankelijkheid

en: Sticky Keys Turned On
nl: Plaktoetsen ingeschakeld

en: Sticky Keys Turned Off
nl: Plaktoetsen uitgeschakeld

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nl: U heeft zojuist de Shift toets 5 keer op een rij ingedrukt.  Dat is de sneltoets voor de plaktoetsen modus, hetgeen invloed heeft op de manier waarop uw toetsenbord functioneert.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row. This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nl: U heeft zojuist twee toetsen tegelijk ingedrukt, of de Shift-toets 5 keer op een rij ingedrukt. Dat zet de Plaktoetsen-modus uit, hetgeen invloed heeft op de manier waarop uw toetsenbord functioneert.

en: Headphones
nl: Koptelefoon

en: Microphone
nl: Microfoon

en: Failed to start Sound Preferences: %s
nl: Kan geluidsvoorkeuren niet openen: %s

en: What kind of device did you plug in?
nl: Welke soort apparaat heeft u aangekoppeld?

en: Sound Settings
nl: Geluidsinstellingen

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Unknown Audio Device
nl: Onbekend audio-apparaat

en: Unable to mount %s
nl: Kan %s niet aankoppelen

en: Unable to open a folder for %s
nl: Kan map voor %s niet openen

en: Ask what to do
nl: Vragen wat te doen

en: Do Nothing
nl: Niets doen

en: Open Folder
nl: Map openen

en: Unable to eject %p
nl: Kan %p niet uitwerpen

en: Unable to unmount %p
nl: Kan %p niet ontkoppelen

en: You have just inserted an Audio CD.
nl: U heeft zojuist een audio-cd ingevoerd.

en: You have just inserted an Audio DVD.
nl: U heeft zojuist een audio-dvd ingevoerd.

en: You have just inserted a Video DVD.
nl: U heeft zojuist een video-dvd ingevoerd.

en: You have just inserted a Video CD.
nl: U heeft zojuist een video-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a Super Video CD.
nl: U heeft zojuist een super-video-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a blank CD.
nl: U heeft zojuist een lege cd ingevoerd.

en: You have just inserted a blank DVD.
nl: U heeft zojuist een lege dvd ingevoerd.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
nl: U heeft zojuist een lege Blu-ray-schijf ingevoerd.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
nl: U heeft zojuist een lege HD-dvd ingevoerd.

en: You have just inserted a Photo CD.
nl: U heeft zojuist een foto-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a Picture CD.
nl: U heeft zojuist een afbeeldings-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
nl: U heeft zojuist een opslagmedium met digitale foto’s ingevoerd.

en: You have just inserted a digital audio player.
nl: U heeft zojuist een digitaleaudiospeler ingevoerd.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
nl: U heeft zojuist een opslagmedium met automatisch op te starten software ingevoerd.

note: fallback to generic greeting
en: You have just inserted a medium.
nl: U heeft zojuist een opslagmedium ingevoerd.

en: Choose what application to launch.
nl: Kies welke toepassing u wilt opstarten.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
nl: Selecteer hoe u ‘%s’ wilt openen, en of u deze actie in de toekomst voor andere media van type ‘%s’ wilt uitvoeren.

en: _Always perform this action
nl: Deze actie _altijd uitvoeren

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _OK
nl: _Oké

en: _Eject
nl: Uit_werpen

en: _Unmount
nl: _Ontkoppelen

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: Create
nl: Aanmaken

en: Folder name
nl: Mapnaam

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Open
nl: Openen

en: Move to Trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak

en: Rename...
nl: Hernoemen…

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Auto arrange icons
nl: Pictogrammen automatisch ordenen

en: Align icons to grid
nl: Pictogrammen weergeven in een raster

[ctx: Free placement of icons]
en: Free
nl: Vrij

en: Name
nl: Naam

en: Date modified
nl: Datum gewijzigd

en: Size
nl: Grootte

en: Change Background
nl: Achtergrond aanpassen

en: Display Settings
nl: Scherminstellingen

en: Open Terminal
nl: Terminal openen

en: Folder names cannot contain “/”.
nl: Mapnamen kunnen geen ‘/’ bevatten.

en: File names cannot contain “/”.
nl: Bestandsnamen kunnen geen ‘/’ bevatten.

en: A folder cannot be called “.”.
nl: Een map kan niet ‘.’ worden genoemd.

en: A file cannot be called “.”.
nl: Een bestand kan niet ‘.’ worden genoemd.

en: A folder cannot be called “..”.
nl: Een map kan niet ‘..’ worden genoemd.

en: A file cannot be called “..”.
nl: Een bestand kan niet ‘..’ worden genoemd.

en: A folder with that name already exists.
nl: Er bestaat al een map met die naam.

en: A file with that name already exists.
nl: Er bestaat al een bestand met die naam.

en: Folders with “.” at the beginning of their name are hidden.
nl: Mappen waarvan de naam begint met ‘.’ zijn verborgen.

en: Files with “.” at the beginning of their name are hidden.
nl: Bestanden waarvan de naam begint met ‘.’ zijn verborgen.

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Log Out
nl: Afmelden

en: Click Log Out to quit these applications and log out of the system.
nl: Klik op Afmelden om deze toepassingen af te sluiten en u af te melden.

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
nl[0]: %s wordt automatisch afgemeld over %d seconde.
nl[1]: %s wordt automatisch afgemeld over %d seconden.

en: Power Off
nl: Uitzetten

en: Click Power Off to quit these applications and power off the system.
nl: Klik op Uitzetten om deze toepassingen af te sluiten en het systeem uit te schakelen.

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
nl[0]: De computer wordt automatisch afgesloten over %d seconde.
nl[1]: De computer wordt automatisch afgesloten over %d seconden.

en: Restart
nl: Herstarten

en: Click Restart to quit these applications and restart the system.
nl: Klik op Herstarten om deze toepassingen af te sluiten en de computer opnieuw op te starten.

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
nl[0]: De computer wordt opnieuw opgestart over %d seconde.
nl[1]: De computer wordt opnieuw opgestart over %d seconden.

en: Hibernate
nl: Slaapstand

en: The system will hibernate automatically in %d second. | The system will hibernate automatically in %d seconds.
nl[0]: De computer gaat in slaapstand over %d seconde.
nl[1]: De computer gaat in slaapstand over %d seconden.

en: Suspend
nl: Pauzestand

en: The system will suspend automatically in %d second. | The system will suspend automatically in %d seconds.
nl[0]: De computer gaat in pauzestand over %d seconde.
nl[1]: De computer gaat in pauzestand over %d seconden.

en: Hybrid Sleep
nl: Hybride slaap

en: The system will hybrid sleep automatically in %d second. | The system will hybrid sleep automatically in %d seconds.
nl[0]: De computer gaat in hybrideslaapstand over %d seconde.
nl[1]: De computer gaat in hybrideslaapstand over %d seconden.

en: Some programs are still running:
nl: Enkele programma’s zijn nog actief:

en: Waiting for these applications to finish. Interrupting them can lead to loss of data.
nl: Wachten tot deze toepassingen klaar zijn. De toepassingen onderbreken kan tot gegevensverlies leiden.

en: Lock Screen
nl: Scherm vergrendelen

en: Closes the notification.
nl: Sluit de notificatie.

en: Notification summary text.
nl: Korte notificatietekst.

en: Notification
nl: Notificatie

en: Invalid notification identifier
nl: Ongeldige notificatie-ID

en: Exceeded maximum number of notifications
nl: Maximum aantal notificaties overschreden

en: Notification body text.
nl: Volledige notificatietekst.

en: Clear all notifications
nl: Alle notificaties wissen

en: Notifications
nl: Notificaties

en: _Password for %s:
nl: Wa_chtwoord voor %s:

en: _Password:
nl: Wa_chtwoord:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
nl: Uw poging tot authenticatie is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
nl: Authenticatievenster is door de gebruiker afgesloten

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
nl: Een toepassing probeert een actie uit te voeren die meer rechten vereist. Authenticatie als één van onderstaande gebruikers is vereist om deze actie uit te voeren.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
nl: Een toepassing probeert een actie uit te voeren die meer rechten vereist. Authenticatie is vereist om deze actie uit te voeren.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
nl: Een toepassing probeert een actie uit te voeren die meer rechten vereist. Authenticatie als de superuser is vereist om deze actie uit te voeren.

en: Select user...
nl: Selecteer gebruiker…

en: Action:
nl: Actie:

en: Click to edit %s
nl: Klik om %s te bewerken

en: Vendor:
nl: Leverancier:

en: Click to open %s
nl: Klik hier om %s te openen

en: Authenticate
nl: Authenticeren

en: <big><b>Title</b></big>
nl: <big><b>Titel</b></big>

en: _Authenticate
nl: _Authenticeren

en: Your account was given a time limit that has now passed.
nl: Uw account heeft een tijdslimiet gekregen die nu is verstreken.

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
nl: Helaas, dat werkte niet. Probeer het opnieuw.

en: Failed to switch to greeter!
nl: Wisselen naar greeter is mislukt!

en: Time has expired.
nl: Tijd is verlopen.

en: Checking…
nl: Bezig met controleren…

en: S_witch User…
nl: Gebruiker _wisselen…

en: _Unlock
nl: _Ontgrendelen

en: You have the Caps Lock key on.
nl: De Caps Lock-toets staat aan.

en: Screenshot taken
nl: Schermafdruk gemaakt

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
nl[0]: %u uitvoer
nl[1]: %u uitvoeren

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
nl[0]: %u invoer
nl[1]: %u invoeren

en: System Sounds
nl: Systeemgeluiden

en: Send Files
nl: Bestanden verzenden

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Connect
nl: Verbinden

en: Keyboard Settings
nl: Toetsenbordinstellingen

en: Mouse & Touchpad Settings
nl: Muis- en touchpadinstellingen

en: Bluetooth Settings
nl: Bluetooth-instellingen

en: %d Connected Device | %d Connected Devices
nl[0]: %d verbonden apparaat
nl[1]: %d verbonden apparaten

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: Desktop file “%s” is missing!
nl: Bureaubladbestand ‘%s’ ontbreekt!

en: Failed to start “%s”: %s
nl: Kan ‘%s’ niet openen: %s

en: Show Keyboard Layout
nl: Toetsenbordindeling tonen

en: Region & Language Settings
nl: Regio- & taalinstellingen

en: System Indicators
nl: Systeemindicatoren

en: This applet contains system indicators
nl: Deze applet bevat systeemindicatoren

en: Battery
nl: Accu

en: Fully Charged
nl: Volledig opgeladen

en: Empty
nl: Leeg

en: Not Charging
nl: Niet aan het opladen

en: Estimating...
nl: Schatten…

note: Translators: this is <hours>:<minutes> Remaining (<percentage>)
en: %.0f:%02.0f Remaining (%.0f%%)
nl: %.0f:%02.0f resterend (%.0f%%)

note: Translators: this is <hours>:<minutes> Until Full (<percentage>)
en: %.0f:%02.0f Until Full (%.0f%%)
nl: %.0f:%02.0f tot volledig opgeladen (%.0f%%)

en: Power Settings
nl: Energie-instellingen

en: Volume changed
nl: Volume gewijzigd

en: Mute
nl: Dempen

en: Input
nl: Invoer

en: Output
nl: Uitvoer

en: Muted
nl: Gedempt
