gnome-flashback master - en to sl_SI translation catalogue (258 entries)

en: Built-in display
sl_SI: Vgrajen zaslon

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Unknown Display
sl_SI: Neznan zaslon

note: Translators: this is a filename used for screencast * recording, where "%d" and "%t" date and time, e.g. * "Screencast from 07-17-2013 10:00:46 PM.webm"
en: Screencast from %d %t.webm
sl_SI: Oddajaj z %d %t.webm

note: translators: this is the name of the file that gets made up * with the screenshot
en: Screenshot from %s
sl_SI: Posnetek zaslona iz %s

en: _Password for %s:
sl_SI: _Geslo za »%s«:

en: _Password:
sl_SI: _Geslo:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
sl_SI: Poskus preverjanja vaše pristnosti ni uspel. Poskusite znova.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
sl_SI: Uporabnik je preklical pogovorno okno overitve

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
sl_SI: Program poskuša izvesti dejanje, ki zahteva ustrezne pravice. Za izvedbo tega dejanja je potrebno preverjanje pristnosti kot enega od uporabnikov.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
sl_SI: Program poskuša izvesti dejanje, ki zahteva ustrezne pravice. Za izvedbo tega dejanja je potrebno preverjanje pristnosti.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
sl_SI: Program poskuša izvesti dejanje, ki zahteva ustrezne pravice. Za izvedbo tega dejanja je potrebno preverjanje pristnosti super-uporabnika.

en: Select user...
sl_SI: Izbor uporabnika ...

en: Action:
sl_SI: Dejanje:

en: Click to edit %s
sl_SI: Kliknite za urejanje %s

en: Vendor:
sl_SI: Ponudnik:

en: Click to open %s
sl_SI: Kliknite za odpiranje %s

en: Authenticate
sl_SI: Overi

en: <big><b>Title</b></big>
sl_SI: <big><b>Naziv</b></big>

en: <small><b>_Details</b></small>
sl_SI: <small><b>_Podrobnosti</b></small>

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Authenticate
sl_SI: _Overi

en: Clipboard (GNOME Flashback)
sl_SI: Odložišče (GNOME Flashback)

en: Idle Monitor (GNOME Flashback)
sl_SI: Nedejaven zaslon (GNOME Flashback)

en: Network (GNOME Flashback)
sl_SI: Omrežje (GNOME Flashback)

en: Manage your network connections
sl_SI: Upravljanje omrežnih povezav

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Personal preferences
sl_SI: Osebne nastavitve

en: Administration
sl_SI: Skrbništvo

en: Change system-wide settings (affects all users)
sl_SI: Spremeni nastavitve na ravni sistema (vpliva na vse uporabnike)

en: Screenshots
sl_SI: Zajemanje zaslona

en: Save a screenshot to $PICTURES
sl_SI: Shrani posnetek zaslona v $PICTURES

en: Save a screenshot of a window to $PICTURES
sl_SI: Shrani posnetek okna v $PICTURES

en: Save a screenshot of an area to $PICTURES
sl_SI: Shrani posnetek območja v $PICTURES

en: Copy a screenshot to clipboard
sl_SI: Kopiraj posnetek zaslona na odložišče

en: Copy a screenshot of a window to clipboard
sl_SI: Kopiraj posnetek okna na odložišče

en: Copy a screenshot of an area to clipboard
sl_SI: Kopiraj posnetek območja na odložišče

en: Record a short screencast
sl_SI: Posnemi kratko oddajanje zaslona

en: a11y-keyboard
sl_SI: a11y-tipkovnica

en: Audio device selection
sl_SI: Izbor zvokovne naprave

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to provide the audio device selection dialog.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo program GNOME Flashback uporabljen za zagotavljanje pogovornega okna za izbor zvočne naprave.

en: Automount manager
sl_SI: Upravljalnik samodejnega priklapljanja

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to automount removable media.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo program GNOME Flashback uporabljen za samodejni priklop odstranljivega nosilca.

en: Clipboard
sl_SI: Odložišče

en: Desktop
sl_SI: Namizje

en: End session dialog
sl_SI: Končaj pogovorno okno seje

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to show the end session dialog.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo program GNOME Flashback uporabljen za prikaz pogovornega okna konca seje.

en: Idle monitor
sl_SI: Nedejaven zaslon

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used for user activity monitoring.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo program GNOME Flashback uporabljenaza spremljanje dejavnosti uporabnika.

en: Input settings
sl_SI: Nastavitve vhoda

en: Keyboard layouts and input methods
sl_SI: Postavitev tipkovnice in načini vnosa

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to manage keyboard layouts and input methods.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo program GNOME Flashback uporabljen za upravljanje postavitev tipkovnice in načinov vnosa.

en: Notification daemon
sl_SI: Odzadnji program obveščanja

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to manage notifications.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo program GNOME Flashback uporabljen za upravljanje obvestil.

en: Authentication agent for polkit
sl_SI: Agent preverjanja pristnosti za polkit

en: This is the same authentication agent that was provided by PolicyKit-gnome.
sl_SI: To je isti agent za preverjanje pristnosti, ki ga je zagotavljal PolicyKit-gnome.

en: Root background
sl_SI: Namizje korenskega uporabnika

en: Screencasts
sl_SI: Oddaje zaslona

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to record the screen.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo program GNOME Flashback uporabljen za snemanje zaslona.

en: Screensaver
sl_SI: Ohranjevalnik zaslona

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used as a screensaver.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo program GNOME Flashback uporabljen kot ohranjevalnik zaslona.

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to take screenshots.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo program GNOME Flashback uporabljen za zajem posnetkov zaslona.

en: Shell
sl_SI: Lupina

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used as a shell.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo program GNOME Flashback uporabljen kot lupina.

en: Status Notifier Watcher
sl_SI: Opazovalec obvestil o stanju

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used as Status Notifier Watcher.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo program GNOME Flashback uporabljen kot opazovalec obvestil o stanju.

en: Draw desktop background
sl_SI: Nariši ozadje namizja

en: If set to true, then GNOME Flashback will draw the desktop background.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo GNOME Flashback narisal ozadje namizja.

en: Show desktop icons
sl_SI: Pokaži ikone namizja

en: If set to true, then GNOME Flashback will draw the icons on the desktop.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo GNOME Flashback narisal ikone na namizju.

en: Fade the background on change
sl_SI: Pojemaj ozadje ob spremembi

en: If set to true, then fade effect will be used to change the desktop background.
sl_SI: Če je nastavljeno na true, bo učinek zatemnitve uporabljen za spreminjanje ozadja namizja.

en: Icon size
sl_SI: Velikost ikon

en: The size of desktop icons.
sl_SI: Velikost ikon namizja.

en: Placement
sl_SI: Postavitev

en: Can be one of "auto-arrange-icons", "align-icons-to-grid" or "free". It controls how icons are placed on desktop.
sl_SI: Možne so nastavitve »auto-arrange-icons«, »align-icons-to-grid« in »free«. Nadzoruje, kako so ikone umeščene na namizje.

en: Sort by
sl_SI: Razvrsti po

en: Can be one of "name", "date-modified" or "size". It controls how icons are sorted in "auto-arrange-icons" placement.
sl_SI: Možne so nastavitve »name«, »date-modified« in »size«. Nadzoruje, kako so ikone razvrščene v postavitvi »auto-arrange-icons«.

en: Extra text width
sl_SI: Dodatna širina besedila

en: Extra width for icon text.
sl_SI: Dodatna širina za besedilo ikone.

en: Column spacing
sl_SI: Razmik stolpcev

en: The amount of space between columns.
sl_SI: Količina presledka med stolpci.

en: Row spacing
sl_SI: Razmik vrstic

en: The amount of space between rows.
sl_SI: Količina presledka med vrsticami.

en: Show home icon
sl_SI: Pokaži ikono doma

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
sl_SI: Če je to nastavljeno na true, se na namizje postavi ikona s povezavo z domačo mapo.

en: Show trash icon
sl_SI: Pokaži ikono smeti

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
sl_SI: Če je to nastavljeno na true, se na namizje postavi ikona s povezavo s smetmi.

en: Take a screenshot
sl_SI: Zajemi zaslon

en: Binding to take a screenshot.
sl_SI: Kombinacija tipk za posnetek zaslona.

en: Take a screenshot of a window
sl_SI: Naredi posnetek okna

en: Binding to take a screenshot of a window.
sl_SI: Kombinacija tipk za zajem posnetka okna.

en: Take a screenshot of an area
sl_SI: Naredi posnetek območja

en: Binding to take a screenshot of an area.
sl_SI: Kombinacija tipk za zajem posnetka območja.

en: Binding to copy a screenshot to clipboard.
sl_SI: Kombinacija tipk za kopiranje posnetka zaslona na odložišče.

en: Binding to copy a screenshot of a window to clipboard.
sl_SI: Kombinacija tipk za kopiranje posnetka okna na odložišče.

en: Binding to copy a screenshot of an area to clipboard.
sl_SI: Kombinacija tipk za kopiranje posnetka območja na odložišče.

en: Record a short video of the screen
sl_SI: Posnemi kratki videoposnetek zaslona

en: Binding to record a short video of the screen
sl_SI: Kombinacija tipk za snemanje kratkega videoposnetka zaslona.

en: Maximum length of screen recordings
sl_SI: Največja dolžina posnetkov zaslona

en: The maximum length of single screen cast recordings in seconds or 0 for unlimited
sl_SI: Največja dolžina oddajanih posnetkov z enim zaslonom v sekundah ali 0 za neomejeno

en: Use IBus icon if available
sl_SI: Uporabi ikono IBus, če je na voljo

en: Icon background color
sl_SI: Barva ozadja ikone

en: Icon foreground color
sl_SI: Barva pisave ikone

en: Icon font family
sl_SI: Družina pisav ikon

en: Icon font weight
sl_SI: Debelina pisave ikon

en: Do you want to keep these display settings?
sl_SI: Ali želite ohraniti te nastavitve zaslona?

en: _Revert Settings
sl_SI: _Povrni nastavitve

en: _Keep Changes
sl_SI: _Ohrani spremembe

en: Confirm Changes
sl_SI: Potrdi spremembe

en: This session logs you into GNOME Flashback with Compiz
sl_SI: Ta seja vas prijavi v GNOME Flashback s Compiz

en: This session logs you into GNOME Flashback with Metacity
sl_SI: Ta seja vas prijavi v GNOME Flashback z Metacity

en: Settings changes will revert in %d second! | Settings changes will revert in %d seconds!
sl_SI[0]: Spremembe nastavitev bodo povrnjene čez %d sekund!
sl_SI[1]: Spremembe nastavitev bodo povrnjene čez %d sekundo!
sl_SI[2]: Spremembe nastavitev bodo povrnjene čez %d sekundi!
sl_SI[3]: Spremembe nastavitev bodo povrnjene čez %d sekunde!

en: Replace a currently running application
sl_SI: Zamenjaj trenutno zagnan program

en: Print version and exit
sl_SI: Izpiši različico in zapri

en: Slow Keys Turned On
sl_SI: Počasne tipke so omogočene

en: Slow Keys Turned Off
sl_SI: Počasne tipke so onemogočene

en: You just held down the Shift key for 8 seconds. This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
sl_SI: Tipka Shift je bila pritisnjena več kot 8 sekund. To je tipkovna bližnjica za zagon možnosti Počasnih tipk, ki vpliva na način delovanja tipkovnice.

en: Turn Off
sl_SI: Onemogoči

en: Turn On
sl_SI: Omogoči

en: Leave On
sl_SI: Pusti omogočeno

en: Leave Off
sl_SI: Pusti onemogočeno

en: Universal Access
sl_SI: Posebne možnosti

en: Sticky Keys Turned On
sl_SI: Lepljive tipke so omogočene

en: Sticky Keys Turned Off
sl_SI: Lepljive tipke so onemogočene

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
sl_SI: Pravkar ste pritisnili tipko SHIFT 5-krat zapovrstjo. To je bližnjica za možnost lepljivih tipk, ki se nanaša na delovanje vaše tipkovnice.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row. This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
sl_SI: Tipka Shift je bila pritisnjena 5-krat zapored ali pa sta bili sočasno pritisnjeni dve tipki. To je tipkovna bližnjica za preklic možnosti Lepljivih tipk, ki vpliva na način delovanja tipkovnice.

en: Headphones
sl_SI: Slušalke

en: Headset
sl_SI: Slušalka

en: Microphone
sl_SI: Mikrofon

en: Failed to start Sound Preferences: %s
sl_SI: Napaka med zagonom lastnosti zvoka: %s

en: What kind of device did you plug in?
sl_SI: Kakšno napravo ste priključili?

en: Sound Settings
sl_SI: Nastavitve zvoka

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Unknown Audio Device
sl_SI: Neznana zvočna naprava

en: Unable to mount %s
sl_SI: Ni mogoče priklopiti %s

en: Unable to open a folder for %s
sl_SI: Mape ni mogoče odpreti za %s

en: Ask what to do
sl_SI: Vprašaj kaj storiti

en: Do Nothing
sl_SI: Ne stori ničesar

en: Open Folder
sl_SI: Odpri mapo

en: Unable to eject %p
sl_SI: Ni mogoče izvreči %p

en: Unable to unmount %p
sl_SI: Ni mogoče odklopiti %p

en: You have just inserted an Audio CD.
sl_SI: Pravkar ste vstavili zvočni CD.

en: You have just inserted an Audio DVD.
sl_SI: Pravkar ste vstavili zvočni DVD.

en: You have just inserted a Video DVD.
sl_SI: Pravkar ste vstavili video DVD.

en: You have just inserted a Video CD.
sl_SI: Pravkar ste vstavili video CD.

en: You have just inserted a Super Video CD.
sl_SI: Pravkar ste vstavili Super Video CD.

en: You have just inserted a blank CD.
sl_SI: Pravkar ste vstavili prazen CD.

en: You have just inserted a blank DVD.
sl_SI: Pravkar ste vstavili prazen DVD.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
sl_SI: Pravkar ste vstavili prazen disk Blu-Ray.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
sl_SI: Pravkar ste vstavili prazen HD DVD.

en: You have just inserted a Photo CD.
sl_SI: Pravkar ste vstavili fotografski CD.

en: You have just inserted a Picture CD.
sl_SI: Pravkar ste vstavili slikovni CD.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
sl_SI: Pravkar ste vstavili nosilec z digitalnimi fotografijami.

en: You have just inserted a digital audio player.
sl_SI: Pravkar ste vstavili digitalni zvočni predvajalnik.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
sl_SI: Pravkar ste vstavili nosilec s programsko opremo, ki naj bi se samodejno zagnala.

note: fallback to generic greeting
en: You have just inserted a medium.
sl_SI: Pravkar ste vstavili nosilec.

en: Choose what application to launch.
sl_SI: Izberite, katero aplikacijo želite zagnati.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
sl_SI: Izberite, kako odpreti »%s« in ali želite to dejanje izvesti v prihodnosti za druge nosilce vrste »%s«.

en: _Always perform this action
sl_SI: _Vedno izvedi to dejanje

en: _OK
sl_SI: _V redu

en: _Eject
sl_SI: _Izvrzi

en: _Unmount
sl_SI: _Odklopi

en: New Folder
sl_SI: Nova mapa

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Folder name
sl_SI: Ime mape

en: Home
sl_SI: Osebna mapa (Home)

en: Open
sl_SI: Odpri

en: Move to Trash
sl_SI: Premakni v smeti

en: Rename...
sl_SI: Preimenuj …

en: Empty Trash
sl_SI: Izprazni smeti

en: Properties
sl_SI: Lastnosti

en: Auto arrange icons
sl_SI: Samodejno razporedi ikone

en: Align icons to grid
sl_SI: Poravnaj ikone na mrežo

[ctx: Free placement of icons]
en: Free
sl_SI: Prosto

en: Name
sl_SI: Naziv

en: Date modified
sl_SI: Datum spremembe

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Change Background
sl_SI: Spremeni ozadje

en: Display Settings
sl_SI: Nastavitve zaslona

en: Open Terminal
sl_SI: Odpri terminal

en: Folder names cannot contain “/”.
sl_SI: Ime mape ne sme vsebovati znaka » / «.

en: File names cannot contain “/”.
sl_SI: Imena datotek ne smejo vsebovati poševnice » / «.

en: A folder cannot be called “.”.
sl_SI: Mapa ne sme biti poimenovana » . «.

en: A file cannot be called “.”.
sl_SI: Datoteka ne sme biti poimenovana » . «.

en: A folder cannot be called “..”.
sl_SI: Mapa ne sme biti poimenovana » .. «.

en: A file cannot be called “..”.
sl_SI: Datoteka ne sme biti poimenovana » .. «.

en: A folder with that name already exists.
sl_SI: Mapa z enakim imenom že obstaja.

en: A file with that name already exists.
sl_SI: Datoteka s tem imenom že obstaja.

en: Folders with “.” at the beginning of their name are hidden.
sl_SI: Mape, katerih ime se začne s piko » . «, so skrite mape.

en: Files with “.” at the beginning of their name are hidden.
sl_SI: Datoteke, katerih ime se začne s piko » . «, so skrite datoteke.

en: File name
sl_SI: Ime datoteke

en: Rename
sl_SI: Preimenuj

en: Log Out
sl_SI: Odjava

en: Click Log Out to quit these applications and log out of the system.
sl_SI: Kliknite Odjava za končanje teh programov in odjavo iz sistema.

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
sl_SI[0]: Uporabnik %s bo samodejno odjavljen čez %d sekund.
sl_SI[1]: Uporabnik %s bo samodejno odjavljen čez %d sekundo.
sl_SI[2]: Uporabnik %s bo samodejno odjavljen čez %d sekundi.
sl_SI[3]: Uporabnik %s bo samodejno odjavljen čez %d sekunde.

en: Power Off
sl_SI: Izklop

en: Click Power Off to quit these applications and power off the system.
sl_SI: Kliknite na gumb za izklop za končanje teh programov in izklop sistema.

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
sl_SI[0]: Sistem se bo samodejno izklopil čez %d sekund.
sl_SI[1]: Sistem se bo samodejno izklopil čez %d sekundo.
sl_SI[2]: Sistem se bo samodejno izklopil čez %d sekundi.
sl_SI[3]: Sistem se bo samodejno izklopil čez %d sekunde.

en: Restart
sl_SI: Ponoven zagon

en: Click Restart to quit these applications and restart the system.
sl_SI: Kliknite Zaženi znova za končanje teh programov in ponoven zagon sistema.

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
sl_SI[0]: Sistem bo samodejno ponovno zagnan čez %d sekund.
sl_SI[1]: Sistem bo samodejno ponovno zagnan čez %d sekundo.
sl_SI[2]: Sistem bo samodejno ponovno zagnan čez %d sekundi.
sl_SI[3]: Sistem bo samodejno ponovno zagnan čez %d sekunde.

en: Hibernate
sl_SI: V mirovanje

en: The system will hibernate automatically in %d second. | The system will hibernate automatically in %d seconds.
sl_SI[0]: Sistem bo samodejno postavljen v mirovanje čez %d sekund.
sl_SI[1]: Sistem bo samodejno postavljen v mirovanje čez %d sekundo.
sl_SI[2]: Sistem bo samodejno postavljen v mirovanje čez %d sekundi.
sl_SI[3]: Sistem bo samodejno postavljen v mirovanje čez %d sekunde.

en: Suspend
sl_SI: V pripravljenost

en: The system will suspend automatically in %d second. | The system will suspend automatically in %d seconds.
sl_SI[0]: Sistem bo samodejno postavljen v pripravljenost čez %d sekund.
sl_SI[1]: Sistem bo samodejno postavljen v pripravljenost čez %d sekundo.
sl_SI[2]: Sistem bo samodejno postavljen v pripravljenost čez %d sekundi.
sl_SI[3]: Sistem bo samodejno postavljen v pripravljenost čez %d sekunde.

en: Hybrid Sleep
sl_SI: V pripravljenost

en: The system will hybrid sleep automatically in %d second. | The system will hybrid sleep automatically in %d seconds.
sl_SI[0]: Sistem bo samodejno postavljen v hibridno pripravljenost čez %d sekund.
sl_SI[1]: Sistem bo samodejno postavljen v hibridno pripravljenost čez %d sekundo.
sl_SI[2]: Sistem bo samodejno postavljen v hibridno pripravljenost čez %d sekundi.
sl_SI[3]: Sistem bo samodejno postavljen v hibridno pripravljenost čez %d sekunde.

en: Some programs are still running:
sl_SI: Nekateri programi so še vedno zagnani:

en: Waiting for these applications to finish. Interrupting them can lead to loss of data.
sl_SI: Čakanje, da se ti programi končajo. Če jih prekinete, lahko pride do izgube podatkov.

en: Lock Screen
sl_SI: Zakleni zaslon

en: Closes the notification.
sl_SI: Zapre obvestilo.

en: Notification summary text.
sl_SI: Besedilo povzetka obvestila.

en: Notification
sl_SI: Obvestilo

en: Invalid notification identifier
sl_SI: Določilo obvestilnika je neveljavno

en: Notification body text.
sl_SI: Besedilo obvestila.

en: Clear all notifications
sl_SI: Počisti vsa obvestila

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: Your account was given a time limit that has now passed.
sl_SI: Vaš račun je imel časovno omejitev, ki je zdaj potekla.

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
sl_SI: Žal to ne deluje. Poskusite znova.

en: Failed to switch to greeter!
sl_SI: Preklop na greeter ni uspel!

en: Time has expired.
sl_SI: Čas je potekel

en: Checking…
sl_SI: Poteka preverjanje …

en: S_witch User…
sl_SI: Preklopi _uporabnika …

en: _Unlock
sl_SI: _Odkleni

en: You have the Caps Lock key on.
sl_SI: Tipka Caps Lock je vklopljena.

en: Screenshot taken
sl_SI: Zaslonska slika je zajeta

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
sl_SI[0]: %u izhodov
sl_SI[1]: %u izhod
sl_SI[2]: %u izhoda
sl_SI[3]: %u izhodi

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
sl_SI[0]: %u vhodov
sl_SI[1]: %u vhod
sl_SI[2]: %u vhoda
sl_SI[3]: %u vhodi

en: System Sounds
sl_SI: Sistemski zvoki

en: Send Files
sl_SI: Pošlji datoteke

en: Disconnect
sl_SI: Prekini povezavo

en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Keyboard Settings
sl_SI: Tipkovne bližnjice

en: Mouse & Touchpad Settings
sl_SI: Nastavitve miške in sledilne ploščice

en: Bluetooth Settings
sl_SI: Nastavitve vmesnika Bluetooth

en: %d Connected Device | %d Connected Devices
sl_SI[0]: %d povezanih naprav
sl_SI[1]: %d povezana naprava
sl_SI[2]: %d povezani napravi
sl_SI[3]: %d povezane naprave

en: Not Connected
sl_SI: Ni vzpostavljene povezave

en: Desktop file “%s” is missing!
sl_SI: Namizna datoteka »%s« manjka!

en: Failed to start “%s”: %s
sl_SI: Zaganjanje »%s« je spodletelo: %s

en: Show Keyboard Layout
sl_SI: Pokaži razporeditev tipkovnice

en: Region & Language Settings
sl_SI: Nastavitve območja in jezika

en: System Indicators
sl_SI: Sistemski kazalniki

en: This applet contains system indicators
sl_SI: Ta programček vsebuje sistemske kazalnike

en: Battery
sl_SI: Baterija

en: Fully Charged
sl_SI: Polno napolnjeno

en: Empty
sl_SI: Prazno

en: Not Charging
sl_SI: Se ne polni

en: Estimating...
sl_SI: Poteka ocenjevanje ...

note: Translators: this is <hours>:<minutes> Remaining (<percentage>)
en: %.0f:%02.0f Remaining (%.0f%%)
sl_SI: %.0f:%02.0f preostanka (%.0f%%)

note: Translators: this is <hours>:<minutes> Until Full (<percentage>)
en: %.0f:%02.0f Until Full (%.0f%%)
sl_SI: %.0f:%02.0f do zapolnitve (%.0f%%)

en: Power Settings
sl_SI: Upravljanje napajanja

en: Volume changed
sl_SI: Glasnost spremenjena

en: Mute
sl_SI: Utišaj

en: Input
sl_SI: Vnos

en: Output
sl_SI: Izpis

en: Muted
sl_SI: Utišano
