gnome-flashback master - en to uk translation catalogue (262 entries)

en: Built-in display
uk: Вбудований дисплей

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown Display
uk: Невідомий екран

note: Translators: this is a filename used for screencast * recording, where "%d" and "%t" date and time, e.g. * "Screencast from 07-17-2013 10:00:46 PM.webm"
en: Screencast from %d %t.webm
uk: Запис з екрана від %d %t.webm

note: translators: this is the name of the file that gets made up * with the screenshot
en: Screenshot from %s
uk: Знімок екрана від %s

en: _Password for %s:
uk: _Пароль для %s:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
uk: Ваша спроба автентифікації не вдалася. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
uk: Вікно авторизації відхилено користувачем

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
uk: Програма намагається виконати дію, яка потребує певних привілеїв. Щоб виконати цю дію, слід зареєструватися від імені одного з користувачів з наведеного нижче списку.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
uk: Програма намагається виконати дію, яка потребує певних привілеїв. Щоб виконати цю дію, слід зареєструватися.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
uk: Програма намагається виконати дію, яка потребує певних привілеїв. Щоб виконати цю дію, слід зареєструватися від імені суперкористувача.

en: Select user...
uk: Вибрати користувача…

en: Action:
uk: Дія:

en: Click to edit %s
uk: Натисніть, щоб редагувати %s

en: Vendor:
uk: Виробник:

en: Click to open %s
uk: Натисніть, щоб відкрити %s

en: Authenticate
uk: Автентифікувати

en: <big><b>Title</b></big>
uk: <big><b>Заголовок</b></big>

en: <small><b>_Details</b></small>
uk: <small><b>_Подробиці</b></small>

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Authenticate
uk: _Автентифікуватись

en: Clipboard (GNOME Flashback)
uk: Буфер обміну даними (GNOME Flashback)

en: Idle Monitor (GNOME Flashback)
uk: Монітор бездіяльності (GNOME Flashback)

en: MediaKeys (GNOME Flashback)
uk: Мультимедійні клавіші (GNOME Flashback)

en: Network (GNOME Flashback)
uk: Мережа (GNOME Flashback)

en: Manage your network connections
uk: Керуйте вашими мережевими з'єднаннями

en: Science
uk: Наука

en: Scientific applications
uk: Наукові програми

en: Preferences
uk: Параметри

en: Personal preferences
uk: Особисті параметри

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Change system-wide settings (affects all users)
uk: Змінити загальносистемні параметри (стосуються усіх користувачів)

en: Screenshots
uk: Знімки екрана

en: Save a screenshot to $PICTURES
uk: Зберегти знімок екрана у $PICTURES

en: Save a screenshot of a window to $PICTURES
uk: Зберегти знімок вікна в $PICTURES

en: Save a screenshot of an area to $PICTURES
uk: Зберегти знімок ділянки у $PICTURES

en: Copy a screenshot to clipboard
uk: Копіювати знімок до буфера

en: Copy a screenshot of a window to clipboard
uk: Копіювати знімок вікна у буфер

en: Copy a screenshot of an area to clipboard
uk: Копіювати знімок ділянки у буфер

en: Record a short screencast
uk: Записати короткий відеозапис

en: Audio device selection
uk: Вибір звукового пристрою

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to provide the audio device selection dialog.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано для показу діалогового вікна вибору звукового пристрою.

en: Automount manager
uk: Менеджер автоматичного монтування

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to automount removable media.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано для автоматичного монтування портативних носіїв даних.

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Desktop
uk: Стільниця

en: End session dialog
uk: Вікно завершення сеансу

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to show the end session dialog.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано для показу діалогового вікна завершення сеансу.

en: Idle monitor
uk: Спостереження за бездіяльністю

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used for user activity monitoring.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано для спостереження за діяльністю користувачів.

en: Input settings
uk: Параметри введення

en: Keyboard layouts and input methods
uk: Розкладки клавіатури та способи введення

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to manage keyboard layouts and input methods.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано для керування розкладками клавіатури та способами введення даних.

en: Notification daemon
uk: Служба сповіщень

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to manage notifications.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано для керування сповіщеннями.

en: Authentication agent for polkit
uk: Агент автентифікації для polkit

en: This is the same authentication agent that was provided by PolicyKit-gnome.
uk: Це той самий агент автентифікації, який надавався PolicyKit-gnome.

en: Root background
uk: Фонове зображення режиму root

en: Screencasts
uk: Трансляції з екрана

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to record the screen.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано для записування відео з екрана.

en: Screensaver
uk: Збереження екрана

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used as a screensaver.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано як програму для збереження екрана.

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used to take screenshots.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано для створення знімків екрана.

en: Shell
uk: Оболонка

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used as a shell.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано як командну оболонку.

en: Status Notifier Watcher
uk: Спостереження за сповіщеннями щодо стану

en: If set to true, then GNOME Flashback application will be used as Status Notifier Watcher.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано як програму для спостереження за сповіщеннями щодо стану.

en: Draw desktop background
uk: Малювати фон стільниці

en: If set to true, then GNOME Flashback will draw the desktop background.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде використано для малювання фону стільниці.

en: Show desktop icons
uk: Показувати піктограми стільниці

en: If set to true, then GNOME Flashback will draw the icons on the desktop.
uk: Якщо встановлено значення «true», програму GNOME Flashback буде показувати піктограми на стільниці.

en: Fade the background on change
uk: Притлумлювати фон при зміні

en: If set to true, then fade effect will be used to change the desktop background.
uk: Якщо встановлено значення «true», при зміні фонового зображення стільниці використовуватиметься ефект притлумлення.

en: Icon size
uk: Розмір піктограм

en: The size of desktop icons.
uk: Розмір піктограм стільниці.

en: Placement
uk: Розташування

en: Can be one of "auto-arrange-icons", "align-icons-to-grid" or "free". It controls how icons are placed on desktop.
uk: Може бути одним зі значень — «auto-arrange-icons», «align-icons-to-grid» або «free». Контролює розміщення значків на робочому столі.

en: Sort by
uk: Критерій упорядковування

en: Can be one of "name", "date-modified" or "size". It controls how icons are sorted in "auto-arrange-icons" placement.
uk: Може мати значення «name», «date-modified» або «size». Контролює порядок сортування піктограм у розташуванні «auto-arrange-icons».

en: Extra text width
uk: Додаткова ширина тексту

en: Extra width for icon text.
uk: Додаткова ширина для тексту піктограм.

en: Column spacing
uk: Інтервал між стовпчиками

en: The amount of space between columns.
uk: Розмір проміжку між стовпчиками.

en: Row spacing
uk: Міжрядковий інтервал

en: The amount of space between rows.
uk: Розмір проміжку між рядками.

en: Show home icon
uk: Показувати піктограму «Домівка»

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
uk: Якщо встановлено значення true, на робочому столі буде розміщено піктограму, що посилається на домашню теку.

en: Show trash icon
uk: Показувати піктограму смітника

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
uk: Якщо встановлено значення true, на робочому столі буде розміщено піктограму, яка посилається на смітник.

en: Take a screenshot
uk: Створення знімка екрана

en: Binding to take a screenshot.
uk: Прив'язування для знімку екрана.

en: Take a screenshot of a window
uk: Зробити знімок вікна

en: Binding to take a screenshot of a window.
uk: Прив'язування для знімку вікна.

en: Take a screenshot of an area
uk: Зробити знімок ділянки

en: Binding to take a screenshot of an area.
uk: Прив'язування для знімку ділянки.

en: Binding to copy a screenshot to clipboard.
uk: Прив'язування для копіювання знімку в буфер.

en: Binding to copy a screenshot of a window to clipboard.
uk: Прив'язування для копіювання знімку вікна у буфер.

en: Binding to copy a screenshot of an area to clipboard.
uk: Прив'язування для копіювання знімку ділянки у буфер.

en: Record a short video of the screen
uk: Записати короткий відеозапис екрана

en: Binding to record a short video of the screen
uk: Прив'язка для запису короткого відео подій не екрані

en: Maximum length of screen recordings
uk: Максимальна тривалість записів з екрана

en: The maximum length of single screen cast recordings in seconds or 0 for unlimited
uk: Максимальна тривалість одинарного запису у секундах або 0, якщо тривалість не слід обмежувати

en: Location of the notifications
uk: Розташування сповіщень

en: The corner of the screen where notifications will be shown.
uk: Кут вікна, у якому буде показано сповіщення.

en: Use IBus icon if available
uk: Використовувати піктограму IBus, якщо доступна

en: Icon background color
uk: Колір фону піктограми

en: Icon foreground color
uk: Колір переднього фону піктограми

en: Icon font family
uk: Шрифт піктограми

en: Icon font weight
uk: Вага шрифту піктограм

en: Do you want to keep these display settings?
uk: Ви хочете зберегти ці налаштування дисплея?

en: _Revert Settings
uk: _Повернути налаштування

en: _Keep Changes
uk: _Зберегти зміни

en: Confirm Changes
uk: Підтвердити зміни

en: This session logs you into GNOME Flashback with Compiz
uk: Цей сеанс входить до GNOME Flashback за допомогою Compiz

en: This session logs you into GNOME Flashback with Metacity
uk: Цей сеанс входить до GNOME Flashback за допомогою Metacity

en: Settings changes will revert in %d second! | Settings changes will revert in %d seconds!
uk[0]: Зміни параметрів буде повернуто через %d секунду!
uk[1]: Зміни параметрів буде повернуто через %d секунди!
uk[2]: Зміни параметрів буде повернуто через %d секунд!
uk[3]: Зміни параметрів буде повернуто через %d секунду!

en: Replace a currently running application
uk: Замінити поточну запущену програму

en: Print version and exit
uk: Показати версію та вийти

en: Slow Keys Turned On
uk: Повільні клавіші ввімкнено

en: Slow Keys Turned Off
uk: Повільні клавіші вимкнено

en: You just held down the Shift key for 8 seconds. This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви затиснули клавішу «Shift» на 8 секунд. Це скорочення для повільних клавіш, які впливають на роботу вашої клавіатури.

en: Turn Off
uk: Вимкнути

en: Turn On
uk: Увімкнути

en: Leave On
uk: Залишити

en: Leave Off
uk: Покинути

en: Universal Access
uk: Універсальний доступ

en: Sticky Keys Turned On
uk: Липкі клавіші ввімкнено

en: Sticky Keys Turned Off
uk: Липкі клавіші вимкнено

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви натиснули клавішу «Shift» 5 раз підряд. Це скорочення для липких клавіш, які впливають на роботу вашої клавіатури.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row. This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви натиснули дві клавіші одночасно або клавішу «Shift» 5 раз підряд. Це вимикає липкі клавіші, які впливають на роботу вашої клавіатури.

en: Headphones
uk: Навушники

en: Headset
uk: Гарнітура

en: Microphone
uk: Мікрофон

en: Failed to start Sound Preferences: %s
uk: Не вдалося запустити «Налаштування звуку»: %s

en: What kind of device did you plug in?
uk: Який пристрій ви підключили?

en: Sound Settings
uk: Параметри звуку

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Unknown Audio Device
uk: Невідомий аудіопристрій

en: Unable to mount %s
uk: Не вдалось змонтувати каталог %s

en: Unable to open a folder for %s
uk: Не вдалося відкрити теку для %s

en: Ask what to do
uk: Питати, що робити

en: Do Nothing
uk: Нічого не робити

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Unable to eject %p
uk: Не вдалося від'єднати %p

en: Unable to unmount %p
uk: Не вдалося розмонтувати %p

en: You have just inserted an Audio CD.
uk: Ви щойно вставили звуковий компакт-диск.

en: You have just inserted an Audio DVD.
uk: Ви щойно вставили звуковий DVD.

en: You have just inserted a Video DVD.
uk: Ви щойно вставили відео DVD.

en: You have just inserted a Video CD.
uk: Ви щойно вставили відео CD.

en: You have just inserted a Super Video CD.
uk: Ви щойно вставили компакт-диск Super Video.

en: You have just inserted a blank CD.
uk: Ви щойно вставили порожній компакт-диск.

en: You have just inserted a blank DVD.
uk: Ви щойно вставили порожній DVD.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
uk: Ви щойно вставили чистий диск Blu-Ray.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
uk: Ви щойно вставили порожній HD DVD.

en: You have just inserted a Photo CD.
uk: Ви щойно вставили компакт-диск із фотографіями.

en: You have just inserted a Picture CD.
uk: Ви щойно вставили компакт-диск із зображеннями.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
uk: Ви щойно вставили носій із цифровими фотографіями.

en: You have just inserted a digital audio player.
uk: Ви щойно вставили цифровий аудіоплеєр.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
uk: Ви щойно вставили носій із програмним забезпеченням, призначеним для автоматичного запуску.

note: fallback to generic greeting
en: You have just inserted a medium.
uk: Ви щойно вставили носій.

en: Choose what application to launch.
uk: Виберіть, програму для запуску.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
uk: Виберіть спосіб відкриття «%s» і вкажіть, чи виконувати цю дію в майбутньому для інших типів носіїв «%s».

en: _Always perform this action
uk: _ Завжди виконувати цю дію

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Eject
uk: _Вийняти

en: _Unmount
uk: _Розмонтувати

en: New Folder
uk: Створити теку

en: Create
uk: Створити

en: Folder name
uk: Назва теки

en: Home
uk: Домівка

en: Open
uk: Відкрити

en: Move to Trash
uk: Перемістити до смітника

en: Rename...
uk: Перейменувати…

en: Empty Trash
uk: Спорожнити смітник

en: Properties
uk: Властивості

en: Auto arrange icons
uk: Авто

en: Align icons to grid
uk: По сітці

[ctx: Free placement of icons]
en: Free
uk: Довільно

en: Name
uk: Ім'я

en: Date modified
uk: Дата зміни

en: Size
uk: Розмір

en: Change Background
uk: Змінити тло

en: Display Settings
uk: Параметри екрана

en: Open Terminal
uk: Відкрити термінал

en: Folder names cannot contain “/”.
uk: Назви теки не можуть містити «/».

en: File names cannot contain “/”.
uk: Назви файла не може містити «/».

en: A folder cannot be called “.”.
uk: Теку не можна називати як «.».

en: A file cannot be called “.”.
uk: Файл не можна називати як «.».

en: A folder cannot be called “..”.
uk: Теку не можна називати як «..».

en: A file cannot be called “..”.
uk: Файл не можна називати як «..».

en: A folder with that name already exists.
uk: Тека з такою назвою вже існує.

en: A file with that name already exists.
uk: Файл з такою назвою вже існує.

en: Folders with “.” at the beginning of their name are hidden.
uk: Теки, назви яких починаються із символу «.», є прихованими.

en: Files with “.” at the beginning of their name are hidden.
uk: Файли, назви яких починаються із символу «.», є прихованими.

en: File name
uk: Назва файлу

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Log Out
uk: Вийти

en: Click Log Out to quit these applications and log out of the system.
uk: Натисніть «Вийти», щоб вийти з цих програм і вийти з системи.

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
uk[0]: %s вийде автоматично через %d секунду.
uk[1]: %s вийде автоматично через %d секунди.
uk[2]: %s вийде автоматично через %d секунд.
uk[3]: %s вийде автоматично через %d секунду.

en: Power Off
uk: Вимкнути

en: Click Power Off to quit these applications and power off the system.
uk: Натисніть «Вимкнути», щоб вийти з цих програм і вимкнути систему.

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
uk[0]: Система автоматично вимкнеться через %d секунду.
uk[1]: Система автоматично вимкнеться через %d секунди.
uk[2]: Система автоматично вимкнеться через %d секунд.
uk[3]: Система автоматично вимкнеться через %d секунду.

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Click Restart to quit these applications and restart the system.
uk: Натисніть «Перезапустити», щоб завершити роботу цих програм і перезапустити систему.

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
uk[0]: Система автоматично перезапуститься через %d секунду.
uk[1]: Система автоматично перезапуститься через %d секунди.
uk[2]: Система автоматично перезапуститься через %d секунд.
uk[3]: Система автоматично перезапуститься через %d секунду.

en: Hibernate
uk: Приспати

en: The system will hibernate automatically in %d second. | The system will hibernate automatically in %d seconds.
uk[0]: Система автоматично перейде у режим сну за %d секунду.
uk[1]: Система автоматично перейде у режим сну за %d секунди.
uk[2]: Система автоматично перейде у режим сну за через %d секунд.
uk[3]: Система автоматично перейде у режим сну за через %d секунду.

en: Suspend
uk: Призупинити

en: The system will suspend automatically in %d second. | The system will suspend automatically in %d seconds.
uk[0]: Система автоматично зупиниться через %d секунду.
uk[1]: Система автоматично зупиниться через %d секунди.
uk[2]: Система автоматично зупиниться через %d секунд.
uk[3]: Система автоматично зупиниться через %d секунду.

en: Hybrid Sleep
uk: Гібридне присипляння

en: The system will hybrid sleep automatically in %d second. | The system will hybrid sleep automatically in %d seconds.
uk[0]: Система автоматично перейде у режим гібридного сну через %d секунду.
uk[1]: Система автоматично перейде у режим гібридного сну через %d секунди.
uk[2]: Система автоматично перейде у режим гібридного сну через %d секунд.
uk[3]: Система автоматично перейде у режим гібридного сну через %d секунду.

en: Some programs are still running:
uk: Запущено програми:

en: Waiting for these applications to finish. Interrupting them can lead to loss of data.
uk: Очікування завершення цих програм. Їх переривання може призвести до втрати даних.

en: Lock Screen
uk: Заблокувати екран

en: Closes the notification.
uk: Закриває сповіщення.

en: Notification summary text.
uk: Текст підсумкового сповіщення.

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Invalid notification identifier
uk: Недійсний ідентифікатор сповіщення

en: Notification body text.
uk: Тест сповіщення.

en: Clear all notifications
uk: Вилучити усі сповіщення

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Your account was given a time limit that has now passed.
uk: Ваш акаунт отримав обмеження часу, яке минуло.

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
uk: На жаль, це не спрацювало. Будь ласка, спробуйте ще.

en: Failed to switch to greeter!
uk: Не вдалося перемкнутися на засіб вітання!

en: Time has expired.
uk: Час вичерпано.

en: Checking…
uk: Перевіряємо…

en: S_witch User…
uk: Змінити користувача…

en: _Unlock
uk: _Розблокувати

en: You have the Caps Lock key on.
uk: Натиснуто клавішу Caps Lock.

en: Screenshot taken
uk: Знімок отримано

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
uk: Вимкнено

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
uk[0]: %u вивід
uk[1]: %u виводи
uk[2]: %u виводів
uk[3]: %u вивід

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
uk[0]: %u ввід
uk[1]: %u входи
uk[2]: %u входів
uk[3]: %u вхід

en: System Sounds
uk: Системні звуки

en: Send Files
uk: Надсилання файлів

en: Disconnect
uk: Від’єднатися

en: Connect
uk: З'єднатися

en: Keyboard Settings
uk: Параметри клавіатури

en: Mouse & Touchpad Settings
uk: Параметри миші і сенсорної панелі

en: Bluetooth Settings
uk: Параметри Bluetooth

en: %d Connected Device | %d Connected Devices
uk[0]: %d з'єднаний пристрій
uk[1]: %d з'єднаних пристрої
uk[2]: %d з'єднаних пристроїв
uk[3]: %d з'єднаний пристрій

en: Not Connected
uk: Не з'єднано

en: Desktop file “%s” is missing!
uk: Немає файла .desktop «%s»!

en: Failed to start “%s”: %s
uk: Не вдалося запустити «%s»: %s

en: Show Keyboard Layout
uk: Показати розкладку клавіатури

en: Region & Language Settings
uk: Параметри регіону та мови

en: System Indicators
uk: Індикатори системи

en: This applet contains system indicators
uk: Цей аплет містить індикатори системи

en: Battery
uk: Акумулятор

en: Fully Charged
uk: Повністю заряджено

en: Empty
uk: Порожній

en: Not Charging
uk: Не заряджається

en: Estimating...
uk: Визначення оцінки…

note: Translators: this is <hours>:<minutes> Remaining (<percentage>)
en: %.0f:%02.0f Remaining (%.0f%%)
uk: %.0f:%02.0f залишилося (%.0f%%)

note: Translators: this is <hours>:<minutes> Until Full (<percentage>)
en: %.0f:%02.0f Until Full (%.0f%%)
uk: %.0f:%02.0f до заповнення (%.0f%%)

en: Power Settings
uk: Параметри живлення

en: Volume changed
uk: Гучність змінено

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Input
uk: Вхід

en: Output
uk: Вихід

en: Muted
uk: Вимкнено звук
