Font Downloader - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Font Downloader
ca: Descarregador de tipografies

en: Font type
ca: Tipus de lletra

en: All
ca: Totes

en: Display
ca: Mostreu

en: Handwriting
ca: Escrit a mà

en: Monospace
ca: Monoespai

en: About Font Downloader
ca: Quant al Descarregador de Tipografies

en: Download
ca: Baixeu

en: Type your text here...
ca: Escriviu el text aquí ...

en: Simple font downloader written in GTK that installs fonts directly from Google Fonts.
ca: Un simple descarregador de tipografies escrit en GTK que les instal·la directament des de Google Fonts.

en: A simple GTK font downloader.
ca: Un simple descarregador de tipografies en GTK.

en: Have you ever wanted to change the font in your terminal, but didn't want to go through the entire process of searching, downloading and installing a font? This simple to use and adaptive GTK application allows you to search and install fonts directly from Google Fonts' website!
ca: Alguna vegada ha volgut canviar la seva font de terminal però no va voler passar pel procés de buscar, descarregar i instal·lar una tipografia? Aquesta aplicació simple i adaptativa en GTK permet que busqueu instal·leu tipografies directament des del lloc web de Google Fonts!

en: Install
ca: Instal·leu

en: Translators
ca: Traductors

en: Dark mode
ca: Mode fosc

en: Any alphabet
ca: Qualsevol alfabet

en: Default installation directory
ca: Directori d'instal·lació estàndard
