Font Downloader - en to cs translation catalogue (118 entries)

en: Font Downloader
cs: Stahovač fontů

en: Font type
cs: Typ fontu

en: All
cs: Vše

en: Display
cs: Zobrazit

en: Handwriting
cs: Rukopis

en: About Font Downloader
cs: O stahovači fontů

en: Download
cs: Stáhnout

en: Type your text here...
cs: Napište sem svůj text...

en: Simple font downloader written in GTK that installs fonts directly from Google Fonts.
cs: Jednoduchý stahovač fonrů napsaný v GTK, který instaluje písma přímo z Google Fonts.

en: A simple GTK font downloader.
cs: Jednoduchý stahovač fontů v GTK.

en: Have you ever wanted to change the font in your terminal, but didn't want to go through the entire process of searching, downloading and installing a font? This simple to use and adaptive GTK application allows you to search and install fonts directly from Google Fonts' website!
cs: Chtěli jste někdy změnit písmo v terminálu, ale nechtělo se vám procházet celým procesem hledání, stahování a instalace písma? Tato snadno použitelná a přizpůsobivá aplikace GTK vám umožní vyhledávat a instalovat písma přímo z webových stránek Google Fonts!

en: Install
cs: Nainstalovat

en: Translators
cs: Překladatelé

en: Dark mode
cs: Tmavý režim

en: Any alphabet
cs: Jakákoliv abeceda

en: Default installation directory
cs: Výchozí složka pro instalaci

en: Which alphabets aren't filtered
cs: Které abecedy nejsou filtrovány

en: Settings
cs: Nastavení

en: Close
cs: Zavřít

en: <b> Alphabets </b>
cs: <b> Abeceda </b>

en: Any
cs: Jakákoliv

en: Arabic
cs: Arabština

en: Bengali
cs: Bengálština

en: Chinese Hong Kong
cs: Čína Hong kong

en: ChineseSimplified
cs: Čínštinazjednodušená

en: ChineseTraditional
cs: Čínštinatradiční

en: Cyrillic
cs: Cyrilština

en: CyrillicExtended
cs: Cyrilštinarozšířená

en: Kannada
cs: Kanada

en: Khmer
cs: Khmér

en: Korean
cs: Korejština

en: Latin
cs: Latinština

en: LatinExtended
cs: Latinštinarozšířená

en: Malayalam
cs: Malajálamština

en: Oriya
cs: Orijština

en: Sinhala
cs: Sinhálština

en: Tamil
cs: Tamilština

en: Telugu
cs: Telugština

en: Thai
cs: Thajština

en: Tibetan
cs: Tibeťan

en: Vietnamese
cs: Vietnamština

en: Greek
cs: Řečtina

en: GreekExtended
cs: Řečtinarozšířená

en: Gujarati
cs: Gudžarátština

en: Hebrew
cs: Hebrejština

en: Japanese
cs: Japonština

en: <b> File Settings </b>
cs: <b> Nastavení souboru </b>

en: Default font installation folder:
cs: Výchozí složka pro instalaci fontů:

en: Choose directory
cs: Vybrat adresář

en: Warning: If you can't find the folder you are wishing to install fonts to, it might be because this application doesn't have access to it, to correct this, install Flatseal and give this application access to the folder.
cs: Varování: Pokud nemůžete najít složku, do které chcete nainstalovat písma, může to být způsobeno tím, že k ní tato aplikace nemá přístup.

en: Reset
cs: Resetovat

en: display
cs: Zobrazit

en: monospaced
cs: monospace

en: handwriting
cs: Rukpis

en: Please choose a folder
cs: Prosím vyberte adresář

en: family
cs: Rodina

en: category
cs: Kategorie

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Default
cs: Výchozí

en: Improved russian translation
cs: Verbesserte russische Übersetzung

en: Fixed portguese application name
cs: Portugisischer Anwendungsname verbessert

en: Updated font lins and versions to latest
cs: Schriftarten und Versionen auf den neuesten Stand gebracht

en: This release aims to be the last feature release:
cs: Toto vydání cílí na další vydání budoucího vydání:

en: Dark mode!
cs: Tmavý režim!

en: Option to filter by alphabets!
cs: Možnost pro filtrování od abecedy!

en: You can see installed fonts now!
cs: Zobrazte nainstalované fonty nyní!

en: Swipe back and forth easily!
cs: Přejeďte snadno tam a zpět!

en: Change default installation dialog!
cs: Změněn výchozí instalační dialog!

en: Added a file chooser dialog for downloads!
cs: Přidán dialog s vybraním umíštění pro stahování!

en: Updated translations
cs: Aktualzovány překlady

en: Important bug fix, where if user didn't have .local/share/fonts folder, the app wouldn't start
cs: Důležitá oprava chyby, kdy pokud uživatel neměl složku .local/share/fonts, aplikace se nespustila

en: Fixes:
cs: Opraveno:

en: Russian translation should now work
cs: Ruské překlady nyní fungují

en: All texts are now translated
cs: Všechny texty jsou nyní přeložené

en: Updated Translations
cs: Aktualizovány překlady

en: Fixes Spanish translation
cs: Opraveny Španělské překlady

en: This release brings major improvements:
cs: Tato verze přináší zásadní vylepšení:

en: Better resource usage
cs: Lepší využizí prostředků

en: Added language support for de, es, fr, pt_BR, ru and tg (Special thanks to Ibragimov for ru and tg translations)
cs: Přidána podpora překladů pro de, es, fr, pt_BR, ru and tg (Speciálně děkuji Ibragimov pro ru a tg překlady)

en: Added credits dialog!
cs: Přidán dialog s kredity!

en: New, prettier icon!
cs: Nové hezčí ikony!

en: You can now swipe back to fonts catalog with you trackpad or screen!
cs: Nyní můžete přejíždět prstem zpět ke katalogu fontů s vaším trackapadem nebo obrazovkou!

en: Version 3.12.1
cs: Verze 3.12.1

en: Translation Updates
cs: Aktualizace překladů

en: Added Dutch translation
cs: Přidány překlady Dutch

en: Major performance improvements
cs: Hlavní zlepšení výkonu

en: New experimental color mode
cs: Nový experimentální motiv barev

en: Updated icon for holiday season
cs: Aktualizovány ikony pro prázdninové období

en: Bug fixes
cs: Opravy bugů

en: Version 3.12.0
cs: Verze 3.12.0

en: More touch friendly ui
cs: Více dotykově-přívetivé rozhraní

en: Updated font links and versions to latest
cs: Aktualizovány odkazy na fonty a verze na nejnovější

en: Colorful mode
cs: Barevný režim

en: Developer window
cs: Vývojářské okno

en: Copy of webfonts.json containing only installed fonts
cs: Kopie souboru webfonts.json obsahujícího pouze nainstalovaná písma

en: Welcome to Font Downloader!
cs: Vítejte ve Stahovači fontů!

en: Select a font from the left side panel or start typing to search for a font, then download or install it!
cs: Vyberte písmo z levého postranního panelu nebo začněte psát a vyhledejte písmo, poté jej stáhněte nebo nainstalujte!

en: page1
cs: Strana1

en: Insert Emoji
cs: Vložit Emoji

en: <b> Developer Window </b>
cs: <b> Vávojářské okno </b>

en: page0
cs: Strana0

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Something went wrong, check your internet connection.
cs: Něco se pokazilo, zkontrolujte připojení k internetu.

en: page2
cs: Strana2

en: <b> Settings </b>
cs: <b> Nastavení </b>

en: Developer Window
cs: Vyvojářské okno

en: Contributers
cs: Přispšvatelé

en: Failed to download font. Check your internet connection and folder permissions
cs: Písmo se nepodařilo stáhnout. Zkontrolujte připojení k internetu a oprávnění složek

en: Failed to install font. Check your internet connection and folder permissions
cs: Instalace fontu se nezdařila. Zkontrolujte internetové připojení a oprávnění složek

en: Font downloaded succesfully!
cs: Stahování fontu proběhlo úspěšně!

en: Font installed succesfully!
cs: Instalace fontu proběhla úspěšně!

en: Want to contribute to the project as a translator? Join my project here: https://poeditor.com/join/project?hash=hfnXv8Iw4o
cs: Chcete se na projektu podílet jako překladatel? Připojte se k mému projektu zde: https://poeditor.com/join/project?hash=hfnXv8Iw4o

en: For suggestions and bug fixes open an issue at https://github.com/GustavoPeredo/Font-Downloader/ or e-mail me at gustavomperedo@protonmail.com.
cs: Pro návrhy a opravy chyb otevřete problém na https://github.com/GustavoPeredo/Font-Downloader/ nebo mi napište na gustavomperedo@protonmail.com.

en: Installed systemwide
cs: Nainstalováno v rámci systému

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Search...
cs: Hledat...

en: Requires restart
cs: Vyžaduje restart

en: Reset all settings
cs: Resetovat všechna nastavení
