Font Downloader - en to fa translation catalogue (112 entries)

en: Font Downloader
fa: بارگیرندهٔ قلم

en: Font type
fa: گونهٔ قلم

en: All
fa: همه

en: Serif
fa: سریف

en: Sans Serif
fa: سنزسریف

en: Display
fa: نمایش

en: Handwriting
fa: دست خط

en: Monospace
fa: تک‌فاصله

en: About Font Downloader
fa: دربارهٔ بارگیرندهٔ قلم

en: Download
fa: بارگیری

en: Type your text here...
fa: متن خودتان را اینجا بنویسید...

en: Simple font downloader written in GTK that installs fonts directly from Google Fonts.
fa: بارگیرندهٔ قلم ساده که با جی‌تی‌کی نوشته شده، قلم‌ها را مستقیماً از قلم‌های گوگل نصب می‌کند.

en: A simple GTK font downloader.
fa: یک بارگیرندهٔ قلم ساده که با جی‌تی‌کی نوشته شده است.

en: Have you ever wanted to change the font in your terminal, but didn't want to go through the entire process of searching, downloading and installing a font? This simple to use and adaptive GTK application allows you to search and install fonts directly from Google Fonts' website!
fa: آیا تا به حال خواسته‌اید قلمی را در پایانهٔ خود تغییر دهید، اما نمی‌خواستید کل مراحل جست‌وجو، بارگیری و نصب یک قلم را طی کنید؟ این برنامه کاربردی ساده و سازگار جی‌تی‌کی به شما امکان می‌دهد قلم‌ها را مستقیماً از پایگاه قلم‌های گوگل جست‌وجو و نصب کنید!

en: Gustavo Peredo
fa: گوستاوو پریدو

en: Install
fa: نصب

en: Translators
fa: مترجم‌ها

en: Dark mode
fa: حالت تاریک

en: Any alphabet
fa: هر الفبا

en: Default installation directory
fa: شاخهٔ پیش‌گزیدهٔ نصب

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Close
fa: بستن

en: <b> Alphabets </b>
fa: <b> الفباها </b>

en: Any
fa: همه

en: Arabic
fa: عربی

en: Bengali
fa: بنگالی

en: Chinese Hong Kong
fa: چینیهنگ کنگ

en: ChineseSimplified
fa: چینی ساده شده

en: ChineseTraditional
fa: چینیسنتی

en: Cyrillic
fa: سریلیک

en: CyrillicExtended
fa: سریلیکگسترش‌یافته

en: Kannada
fa: کانارا

en: Khmer
fa: خمر

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Latin
fa: لاتین

en: LatinExtended
fa: لاتینگسترش‌یافته

en: Malayalam
fa: مالایالم

en: Myanmar
fa: میانمار

en: Oriya
fa: اوریه

en: Sinhala
fa: سینهالی

en: Tamil
fa: تامیلی

en: Telugu
fa: تلوگویی

en: Thai
fa: تایلندی

en: Tibetan
fa: تبّتی

en: Vietnamese
fa: ویتنامی

en: Devanagari
fa: دوانگاری

en: Greek
fa: یونانی

en: GreekExtended
fa: یونانیگسترش‌یافته

en: Gujarati
fa: گجراتی

en: Gurmukhi
fa: گورموکی

en: Hebrew
fa: عبری

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: <b> File Settings </b>
fa: <b> تنظیمات پرونده </b>

en: Default font installation folder:
fa: پوشهٔ پیش‌گزیدهٔ نصب قلم:

en: Choose directory
fa: انتخاب شاخه

en: Warning: If you can't find the folder you are wishing to install fonts to, it might be because this application doesn't have access to it, to correct this, install Flatseal and give this application access to the folder.
fa: هشدار: اگر پوشه‌ای را که مایل به نصب قلم در آن هستید پیدا نکردید، ممکن است به این دلیل باشد که این برنامه به آن دسترسی ندارد، برای اصلاح این مورد، Flatseal را نصب کرده و به این برنامه دسترسی به پوشه را بدهید.

en: Reset
fa: بازنشانی

en: sans-serif
fa: سنزسریف

en: serif
fa: سریف

en: display
fa: نمایش

en: monospaced
fa: تک‌فاصله

en: handwriting
fa: دست خط

en: Please choose a folder
fa: لطفاً یک پوشه انتخاب کنید

en: family
fa: خانواده

en: category
fa: دسته‌بندی

en: Installed
fa: نصب‌شده

en: Default
fa: پیش‌گزیده

en: Version 3.11.0
fa: نگارش ۳.۱۱.۰

en: Improved russian translation
fa: ترجمهٔ روسی بهبود یافت

en: Fixed portguese application name
fa: مشکل نام برنامه در پرتغالی رفع شد

en: Updated font lins and versions to latest
fa: خط و نگارش قلم‌ها به آخرینشان به‌روز شد

en: Version 3.0.0
fa: نگارش ۳.۰.۰

en: Dark mode!
fa: حالت تاریک!

en: Version 3.10.2
fa: نگارش ۳.۱۰.۲

en: Updated translations
fa: ترجمه‌های به‌روز رسانی شده

en: Fixes:
fa: رفع اشکال‌ها:

en: All texts are now translated
fa: حالا همهٔ متن‌ها ترجمه شدند

en: Updated Translations
fa: ترجمه‌های به‌روز رسانی شده

en: New, prettier icon!
fa: نقشک جدید، زیباتر!

en: Version 3.12.1
fa: نگارش ۳.۱۲.۱

en: Translation Updates
fa: به‌روز رسانی‌های ترجمه

en: Added Dutch translation
fa: ترجمهٔ هلندی افزوده شد

en: Major performance improvements
fa: بهبودهای عمده عملکرد

en: New experimental color mode
fa: حالت رنگ آزمایشی جدید

en: Updated icon for holiday season
fa: نقشک به‌روز شده برای فصل تعطیلات

en: Bug fixes
fa: رفع اشکالات

en: Version 3.12.0
fa: نگارش ۳.۱۲.۰

en: More touch friendly ui
fa: واسط کاربر لمسی بهتر

en: Updated font links and versions to latest
fa: پیوند و نگارش قلم‌ها به آخرینشان به‌روز شد

en: Colorful mode
fa: حالت رنگارنگ

en: Developer window
fa: پنجرهٔ توسعه‌دهنده

en: Welcome to Font Downloader!
fa: به بارگیرندهٔ قلم خوشامدید!

en: Select a font from the left side panel or start typing to search for a font, then download or install it!
fa: یک قلم را از تابلوی سمت چپ انتخاب کنید یا برای جست‌وجوی قلم شروع به تایپ کنید، سپس آن را بارگیری یا نصب کنید!

en: page1
fa: برگهٔ ۱

en: Insert Emoji
fa: افزودن شکلک

en: <b> Developer Window </b>
fa: <b> پنجرهٔ توسعه‌دهنده </b>

en: page0
fa: برگهٔ ۰

en: Loading...
fa: در حال بارگزاری...

en: Something went wrong, check your internet connection.
fa: مشکلی پیش آمد، اتّصال اینترنت خود را بررسی کنید.

en: page2
fa: برگهٔ ۲

en: <b> Settings </b>
fa: <b> تنظیمات </b>

en: Developer Window
fa: پنجرهٔ توسعه‌دهنده

en: Contributers
fa: مشارکت‌کنندگان

en: Font downloaded succesfully!
fa: قلم با موفقیت بارگیری شد!

en: Font installed succesfully!
fa: قلم با موفقیت نصب شد!

en: Want to contribute to the project as a translator? Join my project here: https://poeditor.com/join/project?hash=hfnXv8Iw4o
fa: آیا می‌خواهید به عنوان مترجم در پروژه مشارکت داشته باشید؟ اینجا به پروژه من بپیوندید: https://poeditor.com/join/project؟hash=hfnXv8Iw4o

en: For suggestions and bug fixes open an issue at https://github.com/GustavoPeredo/Font-Downloader/ or e-mail me at gustavomperedo@protonmail.com.
fa: برای پیشنهادات و رفع اشکالات، یک موضوع در https://github.com/GustavoPeredo/Font-Downloader/ باز کنید یا به من در gustavomperedo@protonmail.com ایمیل بزنید.

en: Installed systemwide
fa: نصب‌شده برای کل سامانه

en: Update available
fa: به‌روز رسانی در دسترس است

en: Search...
fa: جست‌وجو...

en: Requires restart
fa: راه‌اندازی دوباره لازم است

en: Reset all settings
fa: بازنشانی تمام تنظیمات
