Font Downloader - en to hr translation catalogue (122 entries)

en: Font Downloader
hr: Preuzimanje fontova

en: Font type
hr: Vrsta fonta

en: All
hr: Svi

en: Serif
hr: Serifni

en: Sans Serif
hr: Bezserifni

en: Display
hr: Naslovni

en: Handwriting
hr: Rukopisni

en: Monospace
hr: Jednometrični

en: About Font Downloader
hr: O Preuzimanje fontova

en: Download
hr: Preuzmi

en: Type your text here...
hr: Ovdje upiši tekst …

en: Simple font downloader written in GTK that installs fonts directly from Google Fonts.
hr: Jednostavan GTK program za preuzimanje i instaliranje fontova izravno s web-stranice Google Fonts.

en: A simple GTK font downloader.
hr: Jednostavan GTK program za preuzimanje fontova.

en: Have you ever wanted to change the font in your terminal, but didn't want to go through the entire process of searching, downloading and installing a font? This simple to use and adaptive GTK application allows you to search and install fonts directly from Google Fonts' website!
hr: Želiš promijeniti font u terminalu, ali ne želiš proći kroz cijeli postupak pretraživanja, preuzimanja i instaliranja fontova? Ovaj jednostavan i prilagodljiv GTK program omogućuje pretraživanje i instaliranje fontova izravno s web-stranice Google Fonts!

en: Install
hr: Instaliraj

en: Translators
hr: Prevodioci

en: Dark mode
hr: Tamni modus

en: Any alphabet
hr: Bilo koje pismo

en: Default installation directory
hr: Standardna mapa za instaliranje

en: Which alphabets aren't filtered
hr: Koja pisma nisu filtrirana

en: Settings
hr: Postavke

en: Close
hr: Zatvori

en: <b> Alphabets </b>
hr: <b> Pisma </b>

en: Any
hr: Bilo koje

en: Arabic
hr: Arapsko

en: Bengali
hr: Bengalsko

en: Chinese Hong Kong
hr: KineskoHong Kong

en: ChineseSimplified
hr: Kineskopojednostavljeno

en: ChineseTraditional
hr: Kineskotradicionalno

en: Cyrillic
hr: Ćirilica

en: CyrillicExtended
hr: Ćirilicaprošireno

en: Kannada
hr: Kannadsko

en: Khmer
hr: Kmersko

en: Korean
hr: Korejsko

en: Latin
hr: Latinica

en: LatinExtended
hr: Latinicaprošireno

en: Malayalam
hr: Malajalamsko

en: Myanmar
hr: Mianmarsko

en: Oriya
hr: Orijsko

en: Sinhala
hr: Singalsko

en: Tamil
hr: Tamilsko

en: Telugu
hr: Teluško

en: Thai
hr: Tajlandsko

en: Tibetan
hr: Tibetsko

en: Vietnamese
hr: Vijetnamsko

en: Devanagari
hr: Devanagarsko

en: Greek
hr: Grčko

en: GreekExtended
hr: Grčkoprošireno

en: Gujarati
hr: Gudžaratsko

en: Gurmukhi
hr: Gurmukijsko

en: Hebrew
hr: Hebrejsko

en: Japanese
hr: Japansko

en: <b> File Settings </b>
hr: <b> Postavke datoteka </b>

en: Default font installation folder:
hr: Standardna mapa za instaliranje fontova:

en: Choose directory
hr: Odaberi mapu

en: Warning: If you can't find the folder you are wishing to install fonts to, it might be because this application doesn't have access to it, to correct this, install Flatseal and give this application access to the folder.
hr: Upozorenje: Ako ne možeš pronaći mapu u koju želiš instalirati fontove, to je možda zato što ovaj program nema prava pristupa mapi. Ispravi na sljedeći način: instaliraj Flatseal i omogući ovom programu pristup mapi.

en: Reset
hr: Vrati zadano

en: sans-serif
hr: bezserifni

en: serif
hr: serifni

en: display
hr: naslovni

en: monospaced
hr: jednometrični

en: handwriting
hr: rukopisni

en: Please choose a folder
hr: Odaberi mapu

en: family
hr: obitelj

en: category
hr: kategorija

en: Installed
hr: Instalirano

en: Default
hr: Standardno

en: Version 3.11.0
hr:  Verzija 3.11.0

en: Improved russian translation
hr: Ispravljen ruski prijevod

en: Fixed portguese application name
hr: Ispravljeno portugalsko ime programa

en: Updated font lins and versions to latest
hr: Aktualizirane poveznice za fontove i verzije

en: Version 3.0.0
hr: Verzija 3.0.0

en: This release aims to be the last feature release:
hr: Ovo izdanje je smišljeno kao izdanje najnovijih značajki:

en: Dark mode!
hr: Tamni modus!

en: Option to filter by alphabets!
hr: Opcija za filtriranje pisma!

en: You can see installed fonts now!
hr: Sada je moguće vidjeti instalirane fontove!

en: Swipe back and forth easily!
hr: Povlači natrag i naprijed s lakoćom!

en: Change default installation dialog!
hr: Promijeni standardni prozor instalacije!

en: Added a file chooser dialog for downloads!
hr: Dodan je prozor za biranje preuzimanja!

en: Version 3.10.2
hr: Verzija 3.10.2

en: Updated translations
hr: Aktualizirani prijevodi

en: Important bug fix, where if user didn't have .local/share/fonts folder, the app wouldn't start
hr: Važan ispravak programske greške, u slučaju da korisnik nije imao mapu .local/share/fonts

en: Fixes:
hr: Ispravci:

en: Russian translation should now work
hr: Ruski prijevod bi sada trebao biti ispravan

en: All texts are now translated
hr: Svi tekstovi su prevedeni

en: Updated Translations
hr: Aktualizirani prijevodi

en: Fixes Spanish translation
hr: Ispravljen španjolski prijevod

en: This release brings major improvements:
hr: Ovo izdanje sadrži značajne ispravke:

en: Better resource usage
hr: Bolja upotreba resursa

en: Added language support for de, es, fr, pt_BR, ru and tg (Special thanks to Ibragimov for ru and tg translations)
hr: Dodana jezična podrška za de, es, fr, pt_BR, ru i tg (posebna zahvala Ibragimovu za ru i tg prijevode)

en: Added credits dialog!
hr: Dodan je prozor zasluga!

en: New, prettier icon!
hr: Nova, ljepša ikona!

en: You can now swipe back to fonts catalog with you trackpad or screen!
hr: Sada se može koristiti povlačenje prstima do kataloga fontova pomoću dodirne ploče ili ekrana!

en: Version 3.12.1
hr: Verzija 3.12.1

en: Translation Updates
hr: Aktualizirani prijevodi

en: Added Dutch translation
hr: Dodan je nizozemski prijevod

en: Major performance improvements
hr: Značajna poboljšanja performanse

en: New experimental color mode
hr: Nov eksperimentalni modus boja

en: Updated icon for holiday season
hr: Aktualizirana ikona za praznike

en: Bug fixes
hr: Ispravci grešaka

en: Version 3.12.0
hr: Verzija 3.12.0

en: More touch friendly ui
hr: Poboljšano sučelje za dodir

en: Updated font links and versions to latest
hr: Aktualizirane su poveznice i najnovije verzije fontova

en: Colorful mode
hr: Šareni modus

en: Developer window
hr: Prozor za programere

en: Copy of webfonts.json containing only installed fonts
hr: Kopija od webfonts.json koja sadrži samo instalirane fontove

en: Welcome to Font Downloader!
hr: Dobro došao, dobro došla u Preuzimanje fontova!

en: Select a font from the left side panel or start typing to search for a font, then download or install it!
hr: Odaberi font u lijevoj traci ili počni tipkati ime traženog fonta, a zatim ga preuzmi ili instaliraj!

en: page1
hr: stranica1

en: Insert Emoji
hr: Umetni emoji

en: <b> Developer Window </b>
hr: <b> Prozor programera </b>

en: page0
hr: stranica0

en: Loading...
hr: Učitavanje u tijeku …

en: Something went wrong, check your internet connection.
hr: Došlo je do greške. Provjeri vezu s internetom.

en: page2
hr: stranica2

en: <b> Settings </b>
hr: <b> Postavke </b>

en: Developer Window
hr: Prozor programera

en: Contributers
hr: Doprinositelji

en: Failed to download font. Check your internet connection and folder permissions
hr: Neuspjelo preuzimanje fonta. Provjeri internetsku vezu i dozvole za mapu

en: Failed to install font. Check your internet connection and folder permissions
hr: Neuspjelo instaliranje fonta. Provjeri internetsku vezu i dozvole za mapu

en: Font downloaded succesfully!
hr: Font je uspješno preuzet!

en: Font installed succesfully!
hr: Font je uspješno instaliran!
