Font Downloader - en to tg translation catalogue (68 entries)

en: Font Downloader
tg: Боркунандаи ҳуруф

en: Font type
tg: Навъи ҳарф

en: All
tg: Ҳама

en: Serif
tg: Барҷаста

en: Sans Serif
tg: Ғайрибарҷаста

en: Display
tg: Ороишӣ

en: Handwriting
tg: Дастнавис

en: Monospace
tg: Яклухт

en: About Font Downloader
tg: Дар бораи Боркунандаи ҳуруф

en: Download
tg: Боргирӣ кардан

en: Type your text here...
tg: Матни худро дар ин ҷо ворид намоед...

en: Simple font downloader written in GTK that installs fonts directly from Google Fonts.
tg: Боркунандаи ҳуруф ин барномаи осон барои насб кардани ҳуруф рост аз Google Fonts мебошад. Ин барнома дар асоси GTK барномарезӣ карда шудааст.

en: A simple GTK font downloader.
tg: Боркунандаи ҳуруф ин барномаи GTK-и осон мебошад.

en: Have you ever wanted to change the font in your terminal, but didn't want to go through the entire process of searching, downloading and installing a font? This simple to use and adaptive GTK application allows you to search and install fonts directly from Google Fonts' website!
tg: Шумо ягон бор мехостед ҳуруфро дар намуди зоҳирии терминали худ иваз намоед, аммо барои ҷустуҷӯ, боргирӣ ва насб кардани ҳуруф хоҳиш надоштед? Ин барномаи GTK-и осон ва мувофиқшаванда ба шумо барои ҷустуҷӯ ва насб кардани ҳуруф рост аз сомонаи Google Fonts имкон медиҳад!

en: Gustavo Peredo
tg: Густаво Передо

en: Install
tg: Насб кардан

en: Translators
tg: Тарҷумонҳо

en: Dark mode
tg: Реҷаи торик

en: Any alphabet
tg: Ҳамаи алифбоҳо

en: Default installation directory
tg: Феҳристи насбкунии пешфарз

en: Which alphabets aren't filtered
tg: Алифбоҳое, ки ҷудо нашуданд

en: Settings
tg: Танзимот

en: Close
tg: Пӯшидан

en: <b> Alphabets </b>
tg: <b> Алифбоҳо </b>

en: Any
tg: Ҳама

en: Arabic
tg: Арабӣ

en: Bengali
tg: Банголӣ

en: Chinese Hong Kong
tg: Чинӣ (Ҳонконг)

en: ChineseSimplified
tg: Чинӣ (соддакардашуда)

en: ChineseTraditional
tg: Чинӣ (анъанавӣ)

en: Cyrillic
tg: Кириллӣ

en: CyrillicExtended
tg: Кириллӣ (васеъшуда)

en: Kannada
tg: Каннада

en: Khmer
tg: Хмерӣ

en: Korean
tg: Кореягӣ

en: Latin
tg: Лотинӣ

en: LatinExtended
tg: Лотинӣ (васеъшуда)

en: Malayalam
tg: Малаяламӣ

en: Myanmar
tg: Мянма

en: Oriya
tg: Ория

en: Sinhala
tg: Сингалӣ

en: Tamil
tg: Тамилӣ

en: Telugu
tg: Телугу

en: Thai
tg: Тайӣ

en: Tibetan
tg: Тибетӣ

en: Vietnamese
tg: Ветнамӣ

en: Devanagari
tg: Деванагарӣ

en: Greek
tg: Юнонӣ

en: GreekExtended
tg: Юнонӣ (васеъшуда)

en: Gujarati
tg: Гуҷаротӣ

en: Gurmukhi
tg: Гурмухӣ

en: Hebrew
tg: Яҳудӣ

en: Japanese
tg: Ҷопонӣ

en: <b> File Settings </b>
tg: <b> Танзимоти файл </b>

en: Default font installation folder:
tg: Феҳристи насбкунии пешфарзи ҳуруф

en: Choose directory
tg: Интихоби феҳрист

en: Warning: If you can't find the folder you are wishing to install fonts to, it might be because this application doesn't have access to it, to correct this, install Flatseal and give this application access to the folder.
tg: Огоҳӣ: Агар шумо феҳристи дилхоҳро барои насб кардани ҳуруф ёфт карда натавонед, эҳтимол ин барнома ба он феҳрист иҷозати дастрасӣ надорад. Барои ҳал кардани ин масъала, барномаи "Flatseal"-ро насб намуда, ба феҳристи дилхоҳ аз ин барномаи дастрасӣ пайдо намоед.

en: Reset
tg: Бозсозӣ

en: sans-serif
tg: ғайрибарҷаста

en: serif
tg: барҷаста

en: display
tg: ороишӣ

en: monospaced
tg: яклухт

en: handwriting
tg: дастнавис

en: Please choose a folder
tg: Лутфан, феҳристеро интихоб намоед

en: family
tg: оила

en: category
tg: категория

en: Installed
tg: Насбшуда

en: Default
tg: Пешфарз
