gnome-utils master - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Text to thumbnail (default: Aa)
af: Teks vir duimnaal (verstek: Aa)

en: TEXT
af: TEKS

en: Thumbnail size (default: 128)
af: Duimnaalgrootte (verstek: 128)

en: SIZE
af: GROOTTE

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
af: FONTLÊER AFVOERLÊER

en: About Font Viewer
af: Aangaande Fontkyker

en: Quit
af: Sluit af

en: Name
af: Naam

en: Style
af: Styl

en: Type
af: Tipe

en: Version
af: Weergawe

en: Copyright
af: Kopiereg

en: Description
af: Beskrywing

en: Install Failed
af: Installasie het misluk

en: Installed
af: Geïnstalleer

note: add install button
en: Install
af: Installeer

en: This font could not be displayed.
af: Dié font kon nie geïnstalleer word nie.

en: _Close
af: _Sluit

en: Info
af: Inligting

en: Back
af: Terug

en: All Fonts
af: Alle fonte

en: Font Viewer
af: Fontkyker

en: View fonts on your system
af: Bekyk fonte op die stelsel

en: fonts;fontface;
af: fonts;fontface;fonte;lettertipe;skriftipe;
