gnome-font-viewer master - en to an translation catalogue (27 entries)

en: GNOME Font Viewer shows you the fonts installed on your computer for your use as thumbnails. Selecting any thumbnails shows the full view of how the font would look under various sizes.
an: O GNOME Font Viewer t'amuestra as fuents instaladas en o tuyo ordinador ta lo tuyo emplego como miniaturas. Seleccionando cualsiquier miniatura amuestra l'anvista completa de como podría veyer-se a fuent en quantas grandarias.

en: GNOME Font Viewer also supports installing new font files downloaded in the .ttf and other formats. Fonts may be installed only for your use or made available to all users on the computer.
an: O GNOME Font Viewer tamién suporta instalar nuevos fichers de fuent descargaus en .ttf y atros formatos. As fuents pueden estar instaladas nomás ta lo tuyo emplego u meter-se disponibles ta totz os usuarios en l'ordinador.

en: Text to thumbnail (default: Aa)
an: Texto a miniaturizar (predeterminau: Aa)

en: TEXT
an: TEXTO

en: Thumbnail size (default: 128)
an: Grandaria d'a miniatura (predeterminau: 128)

en: SIZE
an: TAMANYO

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
an: FICHERO-DE-FUENT FICHERO-DE-SURTIDA

en: About
an: Sobre

en: Quit
an: Salir

en: GNOME Font Viewer
an: Visor de fuents de GNOME

en: Show the application's version
an: Amostrar a versión de l'aplicación

en: Name
an: Nombre

en: Style
an: Estilo

en: Type
an: Tipo

en: Description
an: Descripción

en: Install Failed
an: Falló a instalación

en: Installed
an: Instalau

en: Install
an: Instalar

en: This font could not be displayed.
an: No se podió amostrar ista fuent.

en: Info
an: Información

en: Back
an: Tazaga

en: All Fonts
an: Todas as fuents

en: Font Viewer
an: Visor de fuents

en: View fonts on your system
an: Veyer as fuents d'o suyo sistema

en: [FILE...]
an: [FICHERO…]

note: I18N: The '%s' is replaced with the command name.
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
an: Execute '%s --help' ta veyer una lista completa d'as opcions de linia de comandos disponibles.

en: fonts;fontface;
an: fuents;tipografia;
