gnome-utils - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Text to thumbnail (default: Aa)
ast: Testu a miniaturizar (predetermináu: Aa)

en: TEXT
ast: TESTU

en: Font size (default: 64)
ast: Tamañu de la fonte (predetermináu: 64)

en: SIZE
ast: TAMAÑU

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
ast: FICHERU-DE-FONTE FICHERU-DE-SALIDA

en: Name:
ast: Nome:

en: Style:
ast: Estilu:

en: Type:
ast: Triba:

en: Size:
ast: Tamañu:

en: Version:
ast: Versión:

en: Description:
ast: Descripción:

en: Installed
ast: Instaláu

en: Install Failed
ast: Falló la instalación

en: Usage: %s fontfile
ast: Usu: %s ficheru de fonte

en: I_nstall Font
ast: I_nstalar Fonte

en: Font Viewer
ast: Visor de fontes

en: Preview fonts
ast: Vista previa de les fontes
