gnome-utils - en to br translation catalogue (22 entries)

en: Text to thumbnail (default: Aa)
br: Testenn da ziskouez er velvenn (dre ziouer Aa)

en: TEXT
br: TESTENN

en: Thumbnail size (default: 128)
br: Ment ar velvenn (dre ziouer : 128)

en: SIZE
br: MENT

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
br: RESTR-NODREZH RESTR-EC'HANKAD

en: About Font Viewer
br: Diwar-benn ar Gweler nodrezhoù

en: Quit
br: Kuitaat

en: Name
br: Anv

en: Style
br: Stil

en: Type
br: Rizh

en: Version
br: Handelv

en: Description
br: Deskrivadur

en: Install Failed
br: C'hwitadenn war ar staliadur

en: Installed
br: Staliet

en: Install
br: Staliañ

en: This font could not be displayed.
br: N'haller ket skrammañ an nodrezh-mañ

en: Info
br: Titouroù

en: Back
br: Distro

en: All Fonts
br: An holl nodrezhoù

en: Font Viewer
br: Gweler nodrezhoù

en: View fonts on your system
br: Gwelout an nodrezhoù ho reizhiad

en: fonts;fontface;
br: Nodrezhoù;Nodrezh;
