gnome-utils MASTER - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Text to thumbnail (default: Aa)
et: Pisipildiks tehtav tekst (vaikimisi: Aa)

en: TEXT
et: TEKST

en: Thumbnail size (default: 128)
et: Pisipildi suurus (vaikimisi: 128)

en: SIZE
et: SUURUS

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
et: KIRJATÜÜBI-FAIL VÄLJUNDFAIL

en: About Font Viewer
et: Kirjatüüpide näitajast lähemalt

en: Quit
et: Lõpeta

en: Name
et: Nimi

en: Style
et: Laad

en: Type
et: Liik

en: Version
et: Versioon

en: Copyright
et: Autoriõigused

en: Description
et: Kirjeldus

en: Install Failed
et: Tõrge paigaldamisel

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Install
et: Paigalda

en: This font could not be displayed.
et: Seda fonti pole võimalik kuvada.

en: _Close
et: _Sulge

en: Back
et: Tagasi

en: All Fonts
et: Kõik kirjatüübid

en: Font Viewer
et: Kirjatüüpide näitaja

en: View fonts on your system
et: Kuva selles arvutis olevaid kirjatüüpe

en: fonts;fontface;
et: fondid;font;kirjatüüp;kirjatüübid;
