gnome-font-viewer master - en to kk translation catalogue (205 entries)

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: View fonts on your system
kk: Жүйеңіздегі қаріптерді қарау

en: Fonts shows you the fonts installed on your computer for your use as thumbnails. Selecting any thumbnails shows the full view of how the font would look under various sizes.
kk: Қаріптер қолданбасы компьютеріңізде орнатылған қаріптерді кіші үлгілер ретінде ретінде көрсетеді. Үлгіні таңдау кезінде ол қаріптің толық көрінісі және әр түрлі өлшемдердегі түрі көрсетіледі.

en: Fonts also supports installing new font files downloaded in the .ttf and other formats. Fonts may be installed only for your use or made available to all users on the computer.
kk: Қаріптер қолданбасы сонымен қатар .ttf және басқа пішімдегі жаңа қаріптерді орнатуды қолдайды. Қаріптерді тек өзіңіз немесе компьютердің барлық пайдаланушылары үшін орнатуға болады.

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: fonts;fontface;
kk: қаріп;

en: Text to thumbnail (default: Aa)
kk: Үлгі үшін мәтін (бастапқысы: Aa)

en: TEXT
kk: МӘТІН

en: Thumbnail size (default: 128)
kk: Үлгі өлшемі (бастапқысы: 128)

en: SIZE
kk: ӨЛШЕМІ

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
kk: ҚАРІП-ФАЙЛ ШЫҒЫС-ФАЙЛЫ

en: Could Not Display Font
kk: Қаріпті көрсету мүмкін емес

en: Failed
kk: Сәтсіз аяқталды

en: Installed
kk: Орнатылған

en: Installing
kk: Орнатылуда

en: Install
kk: Орнату

note: Translators, this string is used to display information about * a 'font variation axis'. The %s gets replaced with the name * of the axis, for example 'Width'. The three %g get replaced * with the minimum, maximum and default values for the axis.
en: %s %g — %g, default %g
kk: %s %g — %g, бастапқысы %g

en: Instance %d
kk: Данасы %d

en: Name
kk: Аты

en: Location
kk: Орналасуы

en: Style
kk: Стилі

en: Type
kk: Түрі

en: Version
kk: Нұсқасы

en: Description
kk: Анықтамасы

en: Manufacturer
kk: Шығарушы

en: Designer
kk: Дизайнер

en: License
kk: Лицензиясы

en: Glyph Count
kk: Глиф саны

en: Color Glyphs
kk: Түсті глифтер

en: yes
kk: иә

en: no
kk: жоқ

en: Layout Features
kk: Жайма мүмкіндіктері

en: Variation Axes
kk: Нұсқа осьтері

en: Named Styles
kk: Аталған стильдер

en: Could Not Install Font
kk: Қаріпті орнату мүмкін емес

en: All Fonts
kk: Барлық қаріптер

en: Search
kk: Іздеу

en: About Fonts
kk: Қаріптер көрсетушісі жөнінде

en: Search fonts
kk: Қаріптер ішінен іздеу

en: _Install
kk: _Орнату

en: Install Font
kk: Қаріпті орнату

en: I_nfo
kk: Ақ_параты

en: Font Details
kk: Қаріп ақпараты

en: _Close
kk: Жа_бу

en: GNOME Fonts
kk: GNOME қаріптер

en: Show the application's version
kk: Қолданба нұсқасын көрсету

[ctx: OpenType layout]
en: Access All Alternates
kk: Барлық нұсқаларға қатынау

[ctx: OpenType layout]
en: Above-base Forms
kk: Базалық сызық үстіндегі формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Above-base Mark Positioning
kk: Белгі таңбасының базалық сызық үстінде орналасуы

[ctx: OpenType layout]
en: Above-base Substitutions
kk: Базалық сызық үстіндегі алмастырулар

[ctx: OpenType layout]
en: Alternative Fractions
kk: Баламалы бөлшектер

[ctx: OpenType layout]
en: Akhands
kk: Акхандс

[ctx: OpenType layout]
en: Below-base Forms
kk: Базалық сызық астындағы формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Below-base Mark Positioning
kk: Белгі таңбасының базалық сызық астындағы орналасуы

[ctx: OpenType layout]
en: Below-base Substitutions
kk: Базалық сызық астындағы алмастырулар

[ctx: OpenType layout]
en: Contextual Alternates
kk: Контексттік нұсқалар

[ctx: OpenType layout]
en: Case-Sensitive Forms
kk: Регистрге тәуелді формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Glyph Composition / Decomposition
kk: Глифті құрастыру/ыдырату

[ctx: OpenType layout]
en: Conjunct Form After Ro
kk: "Ro" таңбасынан кейінгі байланысқан форма

[ctx: OpenType layout]
en: Conjunct Forms
kk: Байланысқан формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Contextual Ligatures
kk: Контекстті лигатуралар

[ctx: OpenType layout]
en: Centered CJK Punctuation
kk: Ортасына тураланған CJK тыныс белгілері

[ctx: OpenType layout]
en: Capital Spacing
kk: Бас әріптер аралығы

[ctx: OpenType layout]
en: Contextual Swash
kk: Контекстті жарқылдар

[ctx: OpenType layout]
en: Cursive Positioning
kk: Курсивті позициялау

[ctx: OpenType layout]
en: Petite Capitals From Capitals
kk: Бас әріптерді кіші капительге

[ctx: OpenType layout]
en: Small Capitals From Capitals
kk: Бас әріптерді кіші бас әріптерге

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 1
kk: Таңба нұсқасы 1

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 2
kk: Таңба нұсқасы 2

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 3
kk: Таңба нұсқасы 3

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 4
kk: Таңба нұсқасы 4

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 5
kk: Таңба нұсқасы 5

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 6
kk: Таңба нұсқасы 6

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 7
kk: Таңба нұсқасы 7

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 8
kk: Таңба нұсқасы 8

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 9
kk: Таңба нұсқасы 9

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 10
kk: Таңба нұсқасы 10

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 11
kk: Таңба нұсқасы 11

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 12
kk: Таңба нұсқасы 12

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 13
kk: Таңба нұсқасы 13

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 14
kk: Таңба нұсқасы 14

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 15
kk: Таңба нұсқасы 15

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 16
kk: Таңба нұсқасы 16

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 17
kk: Таңба нұсқасы 17

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 18
kk: Таңба нұсқасы 18

[ctx: OpenType layout]
en: Character Variation 19
kk: Таңба нұсқасы 19

[ctx: OpenType layout]
en: Distances
kk: Арақашықтықтар

[ctx: OpenType layout]
en: Discretionary Ligatures
kk: Дискрециондық лигатуралар

[ctx: OpenType layout]
en: Denominators
kk: Бөлгiштер

[ctx: OpenType layout]
en: Dotless Forms
kk: Нүктесіз пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Expert Forms
kk: Эксперттік формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Final Glyph on Line Alternates
kk: Жолдың соңғы таңбасының нұсқалары

[ctx: OpenType layout]
en: Terminal Forms #2
kk: Терминал пішіндері №2

[ctx: OpenType layout]
en: Terminal Forms #3
kk: Терминал пішіндері №3

[ctx: OpenType layout]
en: Terminal Forms
kk: Терминал пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Flattened accent forms
kk: Жалпақ екпінді пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Fractions
kk: Бөлшектер

[ctx: OpenType layout]
en: Full Widths
kk: Толық ені

[ctx: OpenType layout]
en: Half Forms
kk: Жарты пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Halant Forms
kk: Халант пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Alternate Half Widths
kk: Жарты ені нұсқалары

[ctx: OpenType layout]
en: Historical Forms
kk: Тарихи формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Horizontal Kana Alternates
kk: Кана горизонталды нұсқалары

[ctx: OpenType layout]
en: Historical Ligatures
kk: Тарихи лигатуралар

[ctx: OpenType layout]
en: Hangul
kk: Хангыл

[ctx: OpenType layout]
en: Hojo Kanji Forms
kk: Хохо Канджи пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Half Widths
kk: Жарты ені

[ctx: OpenType layout]
en: Initial Forms
kk: Бастапқы пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Isolated Forms
kk: Оқшауланған пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Italics
kk: Курсив

[ctx: OpenType layout]
en: Justification Alternates
kk: Туралау нұсқалары

[ctx: OpenType layout]
en: JIS78 Forms
kk: JIS78 формалары

[ctx: OpenType layout]
en: JIS83 Forms
kk: JIS83 формалары

[ctx: OpenType layout]
en: JIS90 Forms
kk: JIS90 формалары

[ctx: OpenType layout]
en: JIS2004 Forms
kk: JIS2004 формалары

[ctx: OpenType layout]
en: Kerning
kk: Кернинг

[ctx: OpenType layout]
en: Left Bounds
kk: Сол жақ шектері

[ctx: OpenType layout]
en: Standard Ligatures
kk: Стандартты лигатуралар

[ctx: OpenType layout]
en: Leading Jamo Forms
kk: Жетекші Jamo пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Lining Figures
kk: Сандар жол биіктігімен

[ctx: OpenType layout]
en: Localized Forms
kk: Локализацияланған пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Left-to-right alternates
kk: Солдан оңға қарай баламалар

[ctx: OpenType layout]
en: Left-to-right mirrored forms
kk: Солдан оңға қарай айналы пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Mark Positioning
kk: Белгі таңбасын орналастыру

[ctx: OpenType layout]
en: Medial Forms #2
kk: Медиалды формалар №2

[ctx: OpenType layout]
en: Medial Forms
kk: Медиалды формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Mathematical Greek
kk: Математикалық грек

[ctx: OpenType layout]
en: Mark to Mark Positioning
kk: Белгі-белгіге орналастыру

[ctx: OpenType layout]
en: Mark Positioning via Substitution
kk: Алмастыру арқылы белгі таңбасын орналастыру

[ctx: OpenType layout]
en: Alternate Annotation Forms
kk: Аңдатпа нұсқаларының пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: NLC Kanji Forms
kk: NLC кандзи пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Nukta Forms
kk: Нукта формалары

[ctx: OpenType layout]
en: Numerators
kk: Алымдар

[ctx: OpenType layout]
en: Oldstyle Figures
kk: Минускульды сандар

[ctx: OpenType layout]
en: Optical Bounds
kk: Оптикалық шекаралар

[ctx: OpenType layout]
en: Ordinals
kk: Реттік

[ctx: OpenType layout]
en: Ornaments
kk: Оюлар

[ctx: OpenType layout]
en: Proportional Alternate Widths
kk: Пропорционалды балама ені

[ctx: OpenType layout]
en: Petite Capitals
kk: Кіші капитель

[ctx: OpenType layout]
en: Proportional Kana
kk: Пропорционалды Кана

[ctx: OpenType layout]
en: Proportional Figures
kk: Пропорционалды пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Pre-Base Forms
kk: Базиске дейінгі пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Pre-base Substitutions
kk: Базиске дейінгі алмастырулар

[ctx: OpenType layout]
en: Post-base Forms
kk: Базистен кейінгі пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Post-base Substitutions
kk: Базистен кейінгі алмастырулар

[ctx: OpenType layout]
en: Proportional Widths
kk: Пропорционалды ені

[ctx: OpenType layout]
en: Quarter Widths
kk: Төрттен бір ені

[ctx: OpenType layout]
en: Randomize
kk: Рандомизация

[ctx: OpenType layout]
en: Required Contextual Alternates
kk: Қажетті контекстік баламалар

[ctx: OpenType layout]
en: Rakar Forms
kk: Ракар пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Required Ligatures
kk: Міндетті лигатуралар

[ctx: OpenType layout]
en: Reph Forms
kk: Реф формалары

[ctx: OpenType layout]
en: Right Bounds
kk: Оң жақ шекаралар

[ctx: OpenType layout]
en: Right-to-left alternates
kk: Оңнан солға қарай баламалар

[ctx: OpenType layout]
en: Right-to-left mirrored forms
kk: Оңнан солға айналы пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Ruby Notation Forms
kk: Фуригана пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Required Variation Alternates
kk: Қажетті нұсқа баламалары

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Alternates
kk: Стилистикалық баламалар

[ctx: OpenType layout]
en: Scientific Inferiors
kk: Ғылыми жолма-жол аударма

[ctx: OpenType layout]
en: Optical size
kk: Оптикалық өлшемі

[ctx: OpenType layout]
en: Small Capitals
kk: Кіші бас әріптері

[ctx: OpenType layout]
en: Simplified Forms
kk: Оңайлатылған пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 1
kk: Стилистикалық жиынтық 1

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 2
kk: Стилистикалық жиынтық 2

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 3
kk: Стилистикалық жиынтық 3

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 4
kk: Стилистикалық жиынтық 4

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 5
kk: Стилистикалық жиынтық 5

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 6
kk: Стилистикалық жиынтық 6

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 7
kk: Стилистикалық жиынтық 7

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 8
kk: Стилистикалық жиынтық 8

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 9
kk: Стилистикалық жиынтық 9

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 10
kk: Стилистикалық жиынтық 10

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 11
kk: Стилистикалық жиынтық 11

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 12
kk: Стилистикалық жиынтық 12

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 13
kk: Стилистикалық жиынтық 13

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 14
kk: Стилистикалық жиынтық 14

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 15
kk: Стилистикалық жиынтық 15

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 16
kk: Стилистикалық жиынтық 16

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 17
kk: Стилистикалық жиынтық 17

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 18
kk: Стилистикалық жиынтық 18

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 19
kk: Стилистикалық жиынтық 19

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Set 20
kk: Стилистикалық жиынтық 20

[ctx: OpenType layout]
en: Math script style alternates
kk: Математикалық жазу стилінің баламалары

[ctx: OpenType layout]
en: Stretching Glyph Decomposition
kk: Созылмалы глиф ыдырауы

[ctx: OpenType layout]
en: Subscript
kk: Төменгі индекс

[ctx: OpenType layout]
en: Superscript
kk: Үстіңгі индекс

[ctx: OpenType layout]
en: Swash
kk: Жарқыл

[ctx: OpenType layout]
en: Titling
kk: Тақырыптық таңбалар

[ctx: OpenType layout]
en: Trailing Jamo Forms
kk: Соңындағы Джамо формалары

[ctx: OpenType layout]
en: Traditional Name Forms
kk: Аттардың дәстүрлі пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Tabular Figures
kk: Кестелік сандар

[ctx: OpenType layout]
en: Traditional Forms
kk: Дәстүрлі пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Third Widths
kk: Үштік ені

[ctx: OpenType layout]
en: Unicase
kk: Дара регистрлік

[ctx: OpenType layout]
en: Alternate Vertical Metrics
kk: Балама вертикалды метрикалар

[ctx: OpenType layout]
en: Vattu Variants
kk: Ватту варианттары

[ctx: OpenType layout]
en: Vertical Writing
kk: Вертикалды жазу

[ctx: OpenType layout]
en: Alternate Vertical Half Metrics
kk: Балама вертикалды жарты метрикалар

[ctx: OpenType layout]
en: Vowel Jamo Forms
kk: Дауысты Джамо формалары

[ctx: OpenType layout]
en: Vertical Kana Alternates
kk: Кананың вертикалды нұсқалары

[ctx: OpenType layout]
en: Vertical Kerning
kk: Вертикалды кернинг

[ctx: OpenType layout]
en: Proportional Alternate Vertical Metrics
kk: Пропорционалды балама вертикалды метрикалар

[ctx: OpenType layout]
en: Vertical Alternates and Rotation
kk: Вертикалды нұсқалар және бұрулар

[ctx: OpenType layout]
en: Vertical Alternates for Rotation
kk: Бұру үшін вертикалды нұсқалар

[ctx: OpenType layout]
en: Slashed Zero
kk: Сызып тасталған нөл
