gnome-utils - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Text to thumbnail (default: Aa)
ug: كىچىك سۈرەتكە تېكىست ئىشلەت (كۆڭۈلدىكى: Aa)

en: TEXT
ug: تېكىست

en: Thumbnail size (default: 128)
ug: كىچىك سۈرەت چوڭلۇقى(كۆڭۈلدىكىسى: 128)

en: SIZE
ug: چوڭلۇقى

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
ug: خەت نۇسخا-ھۆججەت چىقار-ھۆججەت

en: About Font Viewer
ug: خەت نۇسخا كۆرگۈ ھەققىدە

en: Quit
ug: ئاخىرلاشتۇر

en: Name
ug: ئاتى

en: Style
ug: ئۇسلۇب

en: Type
ug: تىپى

en: Version
ug: نەشرى

en: Copyright
ug: نەشر ھوقۇقى

en: Description
ug: چۈشەندۈرۈش

en: Install Failed
ug: ئورنىتىش مەغلۇپ بولدى.

en: Installed
ug: ئورنىتىلغان

en: Install
ug: ئورنات

en: This font could not be displayed.
ug: مەزكۇر خەت نۇسخىسىنى كۆرسەتكىلى بولمىدى.

en: Info
ug: ئۇچۇر

en: Back
ug: كەينى

en: All Fonts
ug: بارلىق خەت نۇسخىلىرى

en: Font Viewer
ug: خەت نۇسخا كۆرگۈ

en: View fonts on your system
ug: بۇ سىستېمىدىكى خەت نۇسخىلىرىنى كۆرۈش پروگراممىسىدۇر

en: fonts;fontface;
ug: خەت نۇسخا;فونت;fonts;fontface;
