gnome-utils - en to xh translation catalogue (17 entries)

en: Text to thumbnail (default: Aa)
xh: I-thumbnail yamagama (ubekunjalo: Aa)

en: TEXT
xh: ITEKSTI

en: Font size (default: 64)
xh: Ubungakanani befonti (ubekunjalo: 64)

en: SIZE
xh: UBUNGAKANANI

en: Name:
xh: Igama:

en: Style:
xh: Isimbo:

en: Type:
xh: Chwetheza:

en: Size:
xh: Ubungakanani:

en: Version:
xh: Uhlobo:

en: Copyright:
xh: Amalungelo omqulunqi:

en: Description:
xh: Inkcazelo:

en: Installed
xh: Ifakiwe

en: Install Failed
xh: Ukuhlohla akuphumelelanga

en: Usage: %s fontfile
xh: Ukusetyenziswa: %s i-fontfile

en: I_nstall Font
xh: U_kufaka ifonti

en: Font Viewer
xh: Imboniselo yohlobo lwegama

en: Preview fonts
xh: Fumana egqithileyo
