gnome-games master - en to sl_SI translation catalogue (57 entries)

en: Games
sl_SI: Igre

en: Features:
sl_SI: Zmožnosti:

en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: game;videogame;video game;player;
sl_SI: game;igra;videoigra;igralec;zabava;

en: Fullscreen
sl_SI: Celozaslonski način

en: Video filter
sl_SI: Slikovni filter

en: Window maximized
sl_SI: Razpeto okno

en: Window maximized state.
sl_SI: Razpeto glavno okno.

en: Window size
sl_SI: Velikost okna

en: Window size (width and height).
sl_SI: Velikost okna (širina in višina).

en: Developers
sl_SI: Razvijalci

en: Platforms
sl_SI: Okolja

en: Loading
sl_SI: Poteka nalaganje

en: Add game files…
sl_SI: Dodaj datoteke igre ...

note: Translators: tooltip for the application menu button
en: Menu
sl_SI: Meni

en: Search
sl_SI: Poišči

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: About Games
sl_SI: O igrah

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Restore
sl_SI: Obnovi

en: No games found
sl_SI: Ni najdenih iger

en: Media
sl_SI: Nosilci

en: Gamepads
sl_SI: Igralne plošče

en: Keyboard
sl_SI: Tipkovnica

[ctx: Keyboard configuration factory reset]
en: Reset
sl_SI: Počisti

en: Configure
sl_SI: Nastavi

en: Skip
sl_SI: Preskoči

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Are you sure you want to quit?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite program končati?

en: Quit
sl_SI: Končaj

[ctx: Confirm controller configuration factory reset]
en: Reset
sl_SI: Počisti

en: Restart
sl_SI: Ponovno zaženi

en: Resume
sl_SI: Nadaljuj

[ctx: Resuming a game failed dialog]
en: Reset
sl_SI: Počisti

en: Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Končaj

en: Collection
sl_SI: Zbirka

[ctx: shortcut window]
en: Search
sl_SI: Iskanje

[ctx: shortcut window]
en: Toggle fullscreen
sl_SI: Preklopi celozaslonski način

[ctx: shortcut window]
en: Exit fullscreen
sl_SI: Končaj celozaslonski način

[ctx: shortcut window]
en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Desktop
sl_SI: Namizje

en: File “%s” doesn’t exist.
sl_SI: Datoteka »%s« ne obstaja.

en: Unexpected token '{'.
sl_SI: Nepričakovan žeton » { «

en: Unexpected token '}'.
sl_SI: Nepričakovan žeton » } «

en: Couldn’t get file size: %s
sl_SI: Ni mogoče pridobiti velikosti datoteke: %s

en: Couldn’t read file: %s
sl_SI: Ni mogoče prebrati datoteke: %s

en: Unknown
sl_SI: Neznano

note: translators: known as "Super Famicom" in eastern Asia
en: Super Nintendo Entertainment System
sl_SI: Sistem Super Nintendo Entertainment

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: Playing a game
sl_SI: Igranje iger

en: Oops! Unable to run “%s”
sl_SI: Napaka! Ni mogoče zagnati »%s«

en: Extensions
sl_SI: Razširitve
