gnome-icon-theme 2.9.91 - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: OK
ca: D'acord

en: Camera
ca: Càmera

en: Certified
ca: Certificat

en: Cool
ca: Guai

en: Danger
ca: Perill

en: Desktop
ca: Escriptori

en: Distinguished
ca: Distingit

en: Draft
ca: Esborrany

en: Handshake
ca: Encaixada

en: Marketing
ca: Màrqueting

en: Money
ca: Diners

en: Multimedia
ca: Multimèdia

en: No read
ca: Sense lectura

en: Note
ca: Nota

en: No write
ca: Sense escriptura

en: People
ca: Gent

en: Pictures
ca: Imatges

en: Plan
ca: Pla

en: Presentation
ca: Presentació

en: Sales
ca: Vendes

en: Shared
ca: Compartit

en: Sound
ca: So

en: Trash
ca: Paperera

en: Default GNOME Theme
ca: Tema del GNOME per defecte

en: Downloads
ca: Baixades

en: Favorite
ca: Favorit

en: Generic
ca: Genèric

en: Mail
ca: Correu

en: New
ca: Nou

en: Package
ca: Paquet

en: Photos
ca: Fotografies

en: Special
ca: Especial
