gnome-icon-theme - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: OK
cs: V pořádku

en: Art
cs: Umění

en: Camera
cs: Kamera

en: Certified
cs: Certifikováno

en: Cool
cs: Skvělé

en: Danger
cs: Nebezpečí

en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: Distinguished
cs: Vybrané

en: Draft
cs: Návrh

en: Handshake
cs: Podání ruky

en: Money
cs: Peníze

en: Multimedia
cs: Multimédia

en: Note
cs: Poznámka

en: Oh no!
cs: Ach ne!

en: People
cs: Lidé

en: Personal
cs: Osobní

en: Pictures
cs: Obrázky

en: Plan
cs: Plán

en: Presentation
cs: Prezentace

en: Sales
cs: Prodej

en: Sound
cs: Zvuk

en: Trash
cs: Odpad

en: Default GNOME Theme
cs: Výchozí motiv GNOME

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Downloads
cs: Stáhnuto

en: Favorite
cs: Oblíbené

en: Generic
cs: Obecné

en: Important
cs: Důležité

en: Mail
cs: Pošta

en: New
cs: Nové

en: Package
cs: Balíček

en: Photos
cs: Fotografie

en: No write
cs: Bez zápisu

en: No read
cs: Bez čtení

en: Urgent
cs: Naléhavé

en: Web
cs: Síť
