gnome-icon-theme 2.14.2 - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: OK
fr: Ok

en: Camera
fr: Appareil photo

en: Certified
fr: Certifié

en: Desktop
fr: Bureau

en: Distinguished
fr: Distingué

en: Draft
fr: Brouillon

en: Handshake
fr: Poignée de main

en: Money
fr: Argent

en: Multimedia
fr: Multimédia

en: Oh no!
fr: Ho non !

en: People
fr: Personnes

en: Personal
fr: Personnel

en: Pictures
fr: Images

en: Plan
fr: Prévision

en: Presentation
fr: Présentation

en: Sales
fr: Ventes

en: Sound
fr: Son

en: Trash
fr: Corbeille

en: Default GNOME Theme
fr: Thème GNOME par défaut

en: Downloads
fr: Téléchargements

en: Favorite
fr: Favori

en: Generic
fr: Générique

en: Mail
fr: Courrier

en: New
fr: Nouveau

en: Package
fr: Paquet

en: No write
fr: Pas d'écriture

en: No read
fr: Pas de lecture
