gnome-icon-theme - en to fur translation catalogue (29 entries)

en: Camera
fur: Fotografie

en: Certified
fur: Aprovât

en: Cool
fur: Figade

en: Danger
fur: Pericul

en: Desktop
fur: Scrivanie

en: Distinguished
fur: Sielt

en: Draft
fur: Disegnut

en: Handshake
fur: Acordo

en: Money
fur: Bês

en: Note
fur: Notes

en: People
fur: Personis

en: Personal
fur: Personâl

en: Pictures
fur: Pitures

en: Plan
fur: Planificazion

en: Presentation
fur: Presentazion

en: Sales
fur: Venditis

en: Sound
fur: Sûn

en: Trash
fur: Scovazzis

en: Default GNOME Theme
fur: Teme predefinît di GNOME

en: Downloads
fur: Scjamâts

en: Favorite
fur: Preferîts

en: Generic
fur: Gjeneric

en: Important
fur: Impuartant

en: Mail
fur: Pueste

en: New
fur: Gnûf

en: Package
fur: Archivi

en: Photos
fur: Fotografies

en: No write
fur: Scriture neade

en: No read
fur: Leture neade
