gnome-icon-theme 0 - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Default GNOME Theme
hr: Uobičajena tema GNOME sustava

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Documents
hr: Dokumenti

en: Downloads
hr: Preuzimanja

en: Favorite
hr: Omiljeno

en: Generic
hr: Generički

en: Important
hr: Važno

en: Mail
hr: Pošta

en: New
hr: Novi

en: Package
hr: Paket

en: Photos
hr: Fotografije

en: No write
hr: Ne pisati

en: No read
hr: Nema čitanja

en: Urgent
hr: Hitno
