gnome-icon-theme - en to it translation catalogue (33 entries)

en: Art
it: Arte

en: Camera
it: Fotografia

en: Certified
it: Approvato

en: Cool
it: Figo

en: Danger
it: Pericoloso

en: Desktop
it: Scrivania

en: Distinguished
it: Scelto

en: Draft
it: Bozza

en: Handshake
it: Accordo

en: Money
it: Denaro

en: Note
it: Annotazione

en: Oh no!
it: Oh, no!

en: People
it: Persone

en: Personal
it: Privato

en: Pictures
it: Immagini

en: Plan
it: Pianificazione

en: Presentation
it: Presentazione

en: Sales
it: Vendite

en: Sound
it: Audio

en: Trash
it: Cestino

en: Default GNOME Theme
it: Tema predefinito di GNOME

en: Documents
it: Documenti

en: Downloads
it: Scaricati

en: Favorite
it: Preferito

en: Generic
it: Generico

en: Important
it: Importante

en: Mail
it: Posta

en: New
it: Nuovo

en: Package
it: Archivio

en: Photos
it: Fotografie

en: No write
it: Scrittura negata

en: No read
it: Lettura negata

en: Urgent
it: Urgente
