gnome-icon-theme - en to li translation catalogue (20 entries)

en: OK
li: Oké

en: Art
li: Kuns

en: Camera
li: Kamera

en: Certified
li: Gesertifiseerd

en: Danger
li: Gevaar

en: Distinguished
li: Veurnaam

en: Documents
li: Dokkemènter

en: Draft
li: Klad

en: Favorite
li: Favveriete

en: Generic
li: Algemein

en: Important
li: Wichtig

en: Mail
li: Pos

en: New
li: Nuuj

en: Package
li: Pakket

en: Personal
li: Persoenlik

en: Pictures
li: Aafbiljinge

en: Sound
li: Geluud

en: Special
li: Sjpesjaal

en: Urgent
li: Dringend

en: Web
li: Internet
