gnome-icon-theme - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: OK
sl: V redu

en: Art
sl: Umetnost

en: Camera
sl: Fotoaparat

en: Certified
sl: Preverjeno

en: Danger
sl: Nevarnost

en: Desktop
sl: Namizje

en: Distinguished
sl: Odlikovano

en: Draft
sl: Osnutek

en: Handshake
sl: Stisk roke

en: Money
sl: Denar

en: Multimedia
sl: Večpredstavnost

en: Note
sl: Opomba

en: Oh no!
sl: O, ne!

en: People
sl: Ljudje

en: Personal
sl: Osebno

en: Pictures
sl: Slike

en: Plan
sl: Načrt

en: Presentation
sl: Predstavitev

en: Sales
sl: Prodaja

en: Sound
sl: Zvok

en: Trash
sl: Smeti

en: Default GNOME Theme
sl: Privzeta tema GNOME

en: Documents
sl: Dokumenti

en: Downloads
sl: Prejeto

en: Favorite
sl: Priljubljeno

en: Generic
sl: Izvorno

en: Important
sl: Pomembno

en: Mail
sl: Pošta

en: New
sl: Novo

en: Package
sl: Paket

en: Photos
sl: Fotografije

en: No write
sl: Brez pisanja

en: No read
sl: Brez branja

en: Urgent
sl: Nujno

en: Web
sl: Splet
