gnome-icon-theme - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Default GNOME Theme
tr: Öntanımlı GNOME Teması

en: Desktop
tr: Masaüstü

en: Documents
tr: Belgeler

en: Downloads
tr: İndirilenler

en: Favorite
tr: Sık Kullanılan

en: Generic
tr: Genel

en: Important
tr: Önemli

en: Mail
tr: E-posta

en: New
tr: Yeni

en: Package
tr: Paket

en: Photos
tr: Fotograflar

en: No write
tr: Yazma yok

en: No read
tr: Okuma yok

en: Urgent
tr: Acil
