gnome-icon-theme - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: OK
uk: Гаразд

en: Art
uk: Мистецтво

en: Camera
uk: Камера

en: Certified
uk: Сертифікованою

en: Cool
uk: Класно

en: Danger
uk: Небезпека

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Distinguished
uk: Видатне

en: Draft
uk: Чернетка

en: Handshake
uk: Рукостискання

en: Marketing
uk: Маркетинг

en: Money
uk: Гроші

en: Multimedia
uk: Мультимедіа

en: Note
uk: Примітка

en: Oh no!
uk: О, ні!

en: People
uk: Люди

en: Personal
uk: Особисте

en: Pictures
uk: Малюнки

en: Plan
uk: План

en: Presentation
uk: Презентація

en: Sales
uk: Продаж

en: Sound
uk: Звук

en: Trash
uk: Смітник

en: Default GNOME Theme
uk: Типова тема середовища GNOME

en: Documents
uk: Документи

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Favorite
uk: Улюблене

en: Generic
uk: Загальне

en: Important
uk: Важливе

en: Mail
uk: Пошта

en: New
uk: Нове

en: Package
uk: Пакет

en: Photos
uk: Фотографії

en: No write
uk: Не для запису

en: No read
uk: Не для читання

en: Urgent
uk: Термінове

en: Web
uk: Веб
