gnome-icon-theme - en to uz translation catalogue (15 entries)

en: Default GNOME Theme
uz: Andoza GNOME mavzusi

en: Desktop
uz: Ish stoli

en: Documents
uz: Hujjatlar

en: Downloads
uz: Yuklanuvlar

en: Favorite
uz: Sevimli

en: Generic
uz: Umumiy

en: Important
uz: Muhim

en: Mail
uz: El.pochta

en: New
uz: Yangi

en: Package
uz: Paket

en: Photos
uz: Fotografiya

en: No write
uz: Yozish yoʻq

en: No read
uz: Oʻqish yoʻq

en: Urgent
uz: Zarur

en: Web
uz: Veb
