gnome-icon-theme - en to uz translation catalogue (15 entries)

en: Default GNOME Theme
uz: Андоза GNOME мавзуси

en: Desktop
uz: Иш столи

en: Documents
uz: Ҳужжатлар

en: Downloads
uz: Юкланувлар

en: Favorite
uz: Севимли

en: Generic
uz: Умумий

en: Important
uz: Муҳим

en: Mail
uz: Эл.почта

en: New
uz: Янги

en: Package
uz: Пакет

en: Photos
uz: Фотография

en: No write
uz: Ёзиш йўқ

en: No read
uz: Ўқиш йўқ

en: Urgent
uz: Зарур

en: Web
uz: Веб
