gnome-icon-theme - en to am translation catalogue (21 entries)

en: OK
am: እሺ

en: Art
am: ሥዕል

en: Camera
am: ካሜራ

en: Certified
am: የተረጋገጠ

en: Cool
am: አሪፍ

en: Danger
am: አደጋ

en: Distinguished
am: የተከበረ

en: Documents
am: ሰነዶች

en: Draft
am: ንድፍ

en: Favorite
am: ተመራጭ

en: Generic
am: አጠቃላይ

en: Important
am: አስፈላጊ

en: Mail
am: ፖስታ

en: New
am: አዲስ

en: Package
am: ጥቅል

en: Personal
am: የግል

en: Pictures
am: ሥዕሎች

en: Sound
am: ድምፅ

en: Special
am: የተለየ

en: Urgent
am: አስቸኳይ

en: Web
am: ዌብ
