gnome-icon-theme - en to is translation catalogue (30 entries)

en: OK
is: Í Lagi

en: Art
is: List

en: Camera
is: Myndavél

en: Certified
is: Viðurkennt

en: Cool
is: Svalt

en: Danger
is: Hætta

en: Distinguished
is: Áberandi

en: Documents
is: Skjöl

en: Draft
is: Uppkast

en: Favorite
is: Uppáhald

en: Generic
is: Almennt

en: Important
is: Mikilvægt

en: Mail
is: Póstur

en: Marketing
is: Markaðsmál

en: Money
is: Peningar

en: Multimedia
is: Margmiðlun

en: New
is: Nýtt

en: Oh no!
is: Ó Nei!

en: Package
is: Pakki

en: People
is: Fólk

en: Personal
is: Persónulegt

en: Pictures
is: Myndir

en: Plan
is: Plön

en: Presentation
is: Kynning

en: Sales
is: Sala

en: Sound
is: Hljóð

en: Special
is: Sérstakt

en: Urgent
is: Áríðandi

en: Web
is: Vefur

en: Default GNOME Theme
is: Sjálfgefið GNOME Þema
