gnome-icon-theme - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Default GNOME Theme
ast: Tema predetermináu de Gnome

en: Desktop
ast: Escritoriu

en: Documents
ast: Documentos

en: Downloads
ast: Descargues

en: Favorite
ast: Favoritu

en: Generic
ast: Xenéricu

en: Important
ast: Importante

en: Mail
ast: Corréu

en: New
ast: Nuevu

en: Package
ast: Paquete

en: Photos
ast: Semeyes

en: No write
ast: Non escritu

en: No read
ast: Non lleíu

en: Urgent
ast: Urxente
