gnome-icon-theme - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Default GNOME Theme
br: Neuz GNOME dre-ziouer

en: Desktop
br: Burev

en: Documents
br: Teulioù

en: Downloads
br: Pellgargadurioù

en: Favorite
br: Karetañ

en: Generic
br: Rumm

en: Important
br: Pouezus

en: Mail
br: Postel

en: New
br: Nevez

en: Package
br: Pakad

en: Photos
br: Luc'hskeudennoù

en: No write
br: Na skrivañ ket

en: No read
br: Na lenn ket

en: Urgent
br: Mallus
