gnome-icon-theme - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Art
fi: Taide

en: Camera
fi: Kamera

en: Certified
fi: Varmennettu

en: Cool
fi: Rento

en: cvs-controlled
fi: CVS-hallinnoitu

en: cvs-modified
fi: CVS: muokattu

en: cvs-sticky-tag
fi: CVS: tarttuva tagi

en: Danger
fi: Vaara

en: Desktop
fi: Työpöytä

en: Distinguished
fi: Ansioitunut

en: Draft
fi: Luonnos

en: Handshake
fi: Kädenpuristus

en: Marketing
fi: Markkinointi

en: Money
fi: Raha

en: No read
fi: Ei luettava

en: Note
fi: Huomautus

en: No write
fi: Ei kirjoitettava

en: Oh no!
fi: Voi ei!

en: People
fi: Ihmiset

en: Personal
fi: Henkilökohtainen

en: Pictures
fi: Kuvat

en: Plan
fi: Suunnitelma

en: Presentation
fi: Esitys

en: Sales
fi: Myynti

en: Shared
fi: Jaettu

en: Sound
fi: Ääni

en: Trash
fi: Roskaa

en: Default GNOME Theme
fi: Gnomen oletusteema

en: cvs-added
fi: CVS: lisätty

en: cvs-conflict
fi: CVS: ristiriita

en: cvs-removed
fi: CVS: poistettu

en: Documents
fi: Asiakirjat

en: Downloads
fi: Noudot

en: Favorite
fi: Suosikki

en: Generic
fi: Yleinen

en: Important
fi: Tärkeä

en: Mail
fi: Sähköposti

en: New
fi: Uusi

en: Package
fi: Paketti

en: Photos
fi: Valokuvat

en: Special
fi: Erityinen

en: Urgent
fi: Kiireellinen

en: Web
fi: WWW
