gnome-icon-theme - en to xh translation catalogue (47 entries)

en: OK
xh: Kulungile

en: Art
xh: Umzobo

en: Binary
xh: Izibini

en: Camera
xh: i-Camera

en: Certified
xh: Iqinisekisiwe

en: Cool
xh: Ipholile

en: cvs-added
xh: i-cvs-ihlanganisiwe

en: cvs-conflict
xh: i-cvs-impikiswano

en: cvs-controlled
xh: i-cvs-ilawulwe

en: cvs-modified
xh: i-cvs-ilungisiwe

en: cvs-new-file
xh: i-cvs-ifayili-entsha

en: cvs-removed
xh: i-cvs-isusiwe

en: cvs-sticky-tag
xh: i-cvs-isiphawuli-esinmathelayo

en: Danger
xh: Ingozi

en: Desktop
xh: i-Desktop

en: Distinguished
xh: Ebalulekileyo

en: Documents
xh: Amaxwebhu

en: Draft
xh: Uyilo

en: Generic
xh: Eyohlobo oluthile

en: Handshake
xh: Uthotho lweempawu zonxibelelwano

en: Important
xh: Ibalulekile

en: Marketing
xh: Urhwebo

en: Money
xh: Imali

en: Multimedia
xh: Isixhobo sokugcina ulwazi esiphinda-phindiweyo

en: New
xh: Entsha

en: No read
xh: Akukho kufunda

en: Note
xh: Qaphela

en: No write
xh: Akukho kubhala

en: Oh no!
xh: Hayi bo!

en: Package
xh: Umqulu wenkqubo

en: People
xh: Abantu

en: Personal
xh: Eyomntu othile

en: Pictures
xh: Imifanekiso

en: Plan
xh: Uyilo

en: Presentation
xh: Ukunikezwa

en: Sales
xh: Iintengiso

en: Shared
xh: Ekwabelwana ngayo

en: Sound
xh: Isandi

en: Symbolic link
xh: Ikhonkco elingumfuziselo

en: Special
xh: Eyodwa

en: Trash
xh: Umgqomo

en: Web
xh: i-Web

en: Favorite
xh: Isinqumli

en: Mail
xh: Imeyile

en: Urgent
xh: Ingxamisekile

en: Default GNOME Theme
xh: Misela Umxholo we GNOME

en: GNOME
xh: i-GNOME
