gnome-initial-setup master - en to et translation catalogue (87 entries)

en: Initial Setup
et: Esialgne seadistus

en: _Next
et: _Edasi

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Cancel
et: _Loobu

en: Force new user mode
et: Uue kasutaja režiimi sundimine

en: - GNOME initial setup
et: - GNOME esialgne seadistus

en: No password
et: Parooli pole

en: Passwords do not match
et: Paroolid ei kattu

en: Strength: %s
et: Tugevus: %s

en: Failed to register account
et: Konto registreerimine nurjus

en: No supported way to authenticate with this domain
et: Pole ühtegi toetatud viisi, kuidas end selles domeenis autentida

en: Failed to join domain
et: Domeeniga liitumine nurjus

en: Failed to log into domain
et: Domeeni sisselogimine nurjus

en: Login
et: Logi sisse

en: Create a Local Account
et: Kohaliku konto loomine

en: _Full Name
et: _Täisnimi

en: _Username
et: _Kasutajanimi

en: This will be used to name your home folder and can't be changed.
et: Selle järgi saab nime sinu kodukataloog ning seda pole võimalik hiljem muuta.

en: _Password
et: _Parool

en: _Confirm password
et: _Parooli kinnitus

en: Try to use at least 8 different characters. Mix upper and lower case and use a number or two.
et: Kasuta vähemalt 8 erinevat märki. Kasuta vaheldumisi suur- ja väiketähti ning lisa mõni number.

en: page 1
et: leht 1

en: Create an Enterprise Account
et: Ettevõtte konto loomine

en: _Domain
et: _Domeen

en: Enterprise domain or realm name
et: Ettevõtte domeen või valduse (realm) nimi

en: C_ontinue
et: _Jätka

en: Domain Administrator Login
et: Domeeni halduri sisselogimine

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here, and choose a unique computer
    name for your computer.
et: Ettevõtte sisselogimise kasutamiseks peab su arvuti olema
    domeeni registreeritud. Palun võta ühendust oma võrgu
    halduriga ning lase tal domeeni parool siia sisestada ning
    vali arvutile unikaalne nimi.

en: _Computer
et: _Arvuti

en: Administrator _Name
et: Halduri _nimi

en: Administrator Password
et: Halduri parool

[ctx: Password strength]
en: Too short
et: Liiga lühike

[ctx: Password strength]
en: Not good enough
et: Pole piisavalt hea

[ctx: Password strength]
en: Weak
et: Nõrk

[ctx: Password strength]
en: Fair
et: Piisav

[ctx: Password strength]
en: Good
et: Hea

[ctx: Password strength]
en: Strong
et: Tugev

en: Cannot automatically join this type of domain
et: Seda liiki domeeniga pole võimalik automaatselt liituda

en: No such domain or realm found
et: Sellist domeeni või valdust (realm) ei leitud

en: Cannot log in as %s at the %s domain
et: Kasutajana %s polnud võimalik %s domeeni sisse logida

en: Invalid password, please try again
et: Vale parool. Palun proovi uuesti.

en: Couldn't connect to the %s domain: %s
et: %s domeeniga pole võimalik ühenduda: %s

en: A user with the username '%s' already exists
et: Kasutajanimi '%s' on juba kasutusel

en: The username is too long
et: Kasutajanimi on liiga pikk

en: The username cannot start with a '-'
et: Kasutajanimi ei saa alata märgiga '-'

en: The username must only consist of:
     ➣ letters from the English alphabet
     ➣ digits
     ➣ any of the characters '.', '-' and '_'
et: Kasutajanimi võib koosneda ainult järgnevatest märkidest:
     ➣ täppideta tähed
     ➣ numbrid
     ➣ märgid '.', '-' ja '_'

en: License Agreements
et: Litsentsileping

en: I have _agreed to the terms and conditions in this end user license agreement.
et: Ma _nõustun lõppkasutaja litsentsi sätete ja tingimustega.

[ctx: Online Account]
en: Other
et: Muu

note: translators: This is the title of the "Add Account" dialog.
en: Add Account
et: Konto lisamine

en: Mail
et: E-mail

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Chat
et: Vestlus

en: Resources
et: Ressursid

en: Error creating account
et: Viga konto loomisel

en: Error removing account
et: Viga konto eemaldamisel

en: Are you sure you want to remove the account?
et: Kas sa oled kindel, et tahad konto eemaldada?

en: This will not remove the account on the server.
et: See eemaldab serverist selle konto.

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Online Accounts
et: Veebikontod

en: Connect to your existing data in the cloud
et: Pilves asuvate andmete ühendamine

en: Adding accounts will allow you to transparently connect to your online photos, contacts, mail, and more.
et: Kontode lisamine võimaldab kasutada veebis asuvaid piltide, kontakte, e-posti ja muud.

en: _Add Account
et: _Lisa konto

en: More…
et: Veel…

en: No input sources found
et: Ühtegi sisendallikat ei leitud

en: Other
et: Muu

en: Input Sources
et: Sisendid

en: Select keyboard layouts
et: Klaviatuuripaigutuse valimine

en: Add an Input Source
et: Sisendi lisamine

en: No languages found
et: Ühtegi keelt ei leitud

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Search for a location
et: Otsi asukoha järgi

en: Location
et: Asukoht

en: Choose Your Location
et: Sinu asukoha valimine

en: _Determine your location automatically
et: _Määra asukoht automaatselt

en: Time Zone
et: Ajavöönd

[ctx: Wireless access point]
en: Other…
et: Muu…

en: Network is not available.
et: Võrk pole saadaval.

en: No network devices found.
et: Võrguseadmeid ei leitud.

en: Checking for available wireless networks
et: Saadaolevate juhtmeta võrkude otsimine

en: Network
et: Võrk

en: Wireless Networks
et: Juhtmeta võrgud

en: _Start using %s
et: _Alusta %s kasutamist

en: Thank You
et: Aitäh

en: Your computer is ready to use.
et: Su arvuti on kasutamiseks valmis.

en: You may change these options at any time in Settings.
et: Sa võid muuta neid valikuid hiljem süsteemi sätete alt.

en: _Start using GNOME 3
et: _Alusta GNOME 3 kasutamist
