gnome-initial-setup master - en to ia translation catalogue (75 entries)

en: Initial Setup
ia: Configuration initial

en: _Next
ia: _Sequente

en: _Back
ia: Pre_cedente

en: Force new user mode
ia: Fortiar le modo de nove usator

en: - GNOME initial setup
ia: - Configuration initial de GNOME

en: No password
ia: Necun contrasigno

en: Passwords do not match
ia: Contrasignos non correspondente

en: Strength: %s
ia: Resistentia: %s

en: Failed to register account
ia: Impossibile de registrar le conto

en: Failed to join domain
ia: Impossibile de unir se al dominio

en: Failed to log into domain
ia: Insuccesso del connexion al dominio

en: Login
ia: Conto

en: Create a Local Account
ia: Crear un conto local

en: _Full Name
ia: No_mine complete

en: _Username
ia: Nomine de _usator

en: This will be used to name your home folder and can't be changed.
ia: Isto essera utilisate pro nominar le dossier personal e non pote ser cambiate depost.

en: _Password
ia: Contra_signo

en: _Confirm password
ia: _Confirmar le contrasigno

en: Try to use at least 8 different characters. Mix upper and lower case and use a number or two.
ia: Essaya usar al minus 8 characteres differente. Misce majusculas e minusculas e utilisa un cifra o duo.

en: page 1
ia: pagina 1

en: Create an Enterprise Account
ia: Crear un conto de interprisa

en: _Domain
ia: _Dominio

en: Enterprise domain or realm name
ia: Dominio de interprisa (Kerberos)

[ctx: Password strength]
en: Too short
ia: Troppo curte

[ctx: Password strength]
en: Not good enough
ia: Non assatis bon

[ctx: Password strength]
en: Weak
ia: Debile

[ctx: Password strength]
en: Fair
ia: Passabile

[ctx: Password strength]
en: Good
ia: Bon

[ctx: Password strength]
en: Strong
ia: Forte

en: No such domain or realm found
ia: Necun tal dominio trovate

en: Cannot log in as %s at the %s domain
ia: Impossibile de connecter se como %s al dominio %s

en: Invalid password, please try again
ia: Contrasigno incorrecte, tenta de novo

en: Couldn't connect to the %s domain: %s
ia: Impossibile de connecter se al dominio %s: %s

en: A user with the username '%s' already exists
ia: Un usator con le nomine '%s' jam existe

en: The username is too long
ia: Le nomine de usator es troppo longe

en: The username cannot start with a '-'
ia: Le nomine de usator non pote comenciar se con '-'

en: The username must consist of:
     ➣ letters from the English alphabet
     ➣ digits
     ➣ any of the characters '.', '-' and '_'
ia: Le nomine de usator debe consister de:
     ➣ litteras latin
     ➣ digitos
     ➣ alicuno del characteres '.', '-' e '_'

en: License Agreements
ia: Licentias

note: translators: This is the title of the "Add Account" dialog.
en: Add Account
ia: Adder un conto

en: Error creating account
ia: Error al creation de conto

en: Error removing account
ia: Error al remotion de conto

en: Are you sure you want to remove the account?
ia: Remover realmente iste conto?

en: This will not remove the account on the server.
ia: Isto non removera le conto del servitor.

en: _Remove
ia: _Remover

en: Online Accounts
ia: Contos in le rete

en: Connect to your existing data in the cloud
ia: Connecter te a tu datos existente in le nube

en: Adding accounts will allow you to transparently connect to your online photos, contacts, mail, and more.
ia: Le addition del contos te permitte connecter te transparentemente al tu photos, contactos, curreros e altere datos in le rete.

en: _Add Account
ia: _Adder un conto

en: More…
ia: Plus…

en: No input sources found
ia: Necun fontes de ingresso trovate

en: Other
ia: Alteres

en: Input Sources
ia: Fontes de ingresso

en: Sorry
ia: Pardono

en: Input methods can't be used on the login screen
ia: Le methodos de ingresso non pote ser usate al schermo de apertura de session

en: No input source selected
ia: Necun fonte de ingresso seligite

en: Select input sources
ia: Seliger fontes de ingresso

en: Login settings are used by all users when logging into the system
ia: Parametros de connexion es utilisate per tote le usatores quando illes se connecte al systema.

en: Add an Input Source
ia: Adder un fonte de ingresso

en: No languages found
ia: Necun linguas trovate

en: Welcome
ia: Benvenite

en: Search for a location
ia: Cercar un implaciamento

en: Location
ia: Implaciamento

en: Choose Your Location
ia: Selige le implaciamento

en: _Determine your location automatically
ia: _Determinar automaticamente le implaciamento

en: Time Zone
ia: Fuso horari

[ctx: Wireless access point]
en: Other…
ia: Alteres…

en: Network is not available.
ia: Le rete non es disponibile.

en: No network devices found.
ia: Necun dispositivo de rete ha essite trovate.

en: Checking for available wireless networks
ia: Cerca de retes sin filo es in curso

en: Network
ia: Rete

en: Wireless Networks
ia: Retes sin filo

en: Thank You
ia: Gratias

en: Your computer is ready to use.
ia: Le computator es preparate pro le uso.

en: You may change these options at any time in Settings.
ia: Iste optiones pote ser cambiate in 'Parametros de systema'.

en: _Start using GNOME 3
ia: _Comenciar le usage de GNOME 3
