gnome-initial-setup master - en to kk translation catalogue (127 entries)

en: Initial Setup
kk: Бастапқы баптау

en: _Next
kk: _Келесі

en: _Accept
kk: Қ_абылдау

en: _Skip
kk: Атта_п кету

en: _Previous
kk: А_лдыңғы

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Force existing user mode
kk: Бар пайдаланушы режимін мәжбүрлету

en: — GNOME initial setup
kk: — GNOME бастапқы баптау

en: Failed to cache account
kk: Тіркелгіні кэштеу сәтсіз аяқталды

en: Failed to register account
kk: Тіркелгіні тіркеу сәтсіз

en: No supported way to authenticate with this domain
kk: Бұл доменде аутентификациялаудың қолдауы бар тәсілдері жоқ

en: Failed to join domain
kk: Доменде тіркеу сәтсіз

en: Failed to log into domain
kk: Доменге кіру сәтсіз

en: Enterprise Login
kk: Кәсіпорын тіркелгісі

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
kk: Кәсіпорындық кіру бар болып тұрған және орталықтан басқарылатын пайданушы тіркелгісіне бұл құрылғыда қолданылуды мүмкін етеді. Сонымен қатар, сіз бұл тіркелгіні кәсіпорынның интернеттегі ресурстарына қатынау үшін қолдана аласыз.

en: _Domain
kk: До_мен

en: _Username
kk: _Пайдаланушы аты

en: _Password
kk: _Пароль

en: Enterprise domain or realm name
kk: Кәсіпорын доменінің (realm) аты

en: Domain Administrator Login
kk: Домен әкімшісінің логині

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be enrolled in a domain. Please have your network administrator type the domain password here, and choose a unique computer name for your computer.
kk: Кәсіпорын тіркелгілерін қолдану үшін, бұл компьютер доменге кіруі керек. Желілік әкімшісі осында өз домендік паролін енгізуі тиіс және компьютеріңіз үшін бірегей атауды таңдау керек.

en: _Computer
kk: _Компьютер

en: Administrator _Name
kk: Әкімші а_ты

en: Administrator Password
kk: Әкімші паролі

en: C_ontinue
kk: Жа_лғастыру

en: We need a few details to complete setup.
kk: Орнатуды аяқтау үшін біраз ақпарат керек.

en: Administrator
kk: Әкімші

en: Failed to create user '%s':
kk: "%s" пайдаланушысын жасау сәтсіз аяқталды:

en: Change Avatar
kk: Аватарды өзгерту

en: Remove Avatar
kk: Аватарды өшіру

en: About You
kk: Өзіңіз туралы

en: Please provide a name and username. You can choose a picture too.
kk: Атыңыз және пайдаланушы атын енгізіңіз. Сонымен қатар, сіз суретті де таңдай аласыз.

en: _Full Name
kk: Тол_ық аты

en: Set up _parental controls for this user
kk: Бұл пайдаланушы үшін ат_а-ана бақылауын орнату

en: For use by a parent or supervisor, who must set up their own password.
kk: Ата-ана немесе басқарушы қолдануы үшін, олар өз паролін орнатуы тиіс.

en: _Enterprise Login
kk: Кә_сіпорын тіркелгісі

en: Go online to set up Enterprise Login.
kk: Кәсіпорын тіркелгісін баптау үшін желіге қосылыңыз.

en: Cannot automatically join this type of domain
kk: Доменнің бұл түріне автоматты түрде кіру мүмкін емес

en: No such domain or realm found
kk: Ондай домен (realm) табылмады

en: Cannot log in as %s at the %s domain
kk: %s ретінде %s доменіне кіру мүмкін емес

en: Invalid password, please try again
kk: Пароль қате, қайтадан көріңіз

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
kk: %s доменіне байланысу мүмкін емес: %s

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
kk: Кешіріңіз, бұл пайдаланушы аты қолжетерсіз. Басқасын көріңіз.

en: The username is too long.
kk: Пайдаланушы аты тым ұзын.

en: The username must start with a lower case letter from a-z.
kk: Пайдаланушы аты a-z ішінен алынған кіші әріптен басталуы тиіс.

en: That username isn’t available. Please try another.
kk: Бұл пайдаланушы аты қолжетімсіз. Басқасын көріңіз.

en: The username should only consist of lower case letters from a-z, digits, and the following characters: - _
kk: Пайдаланушы атында тек ағылшын әліппесінің a-z арасындағы кіші әріптер, сандар, және келесі таңбалар болуы мүмкін: . - _

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
kk: Бұл сіздің үй бумаңыздың аты ретінде қолданылады, және оны кейін өзгертуге болмайды.

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: More…
kk: Көбірек…

note: Translators: a search for input methods or keyboard layouts * did not yield any results
en: No inputs found
kk: Кіріс көздері табылмады

en: Typing
kk: Теру

en: Select your keyboard layout or an input method.
kk: Пернетақта жаймасын не енгізу тәсілін таңдау.

en: Search keyboards and input methods
kk: Пернетақта жаймасын немесе енгізу тәсілдері ішінен іздеу

en: No languages found
kk: Тілдер табылмады

en: Welcome
kk: Қош келдіңіз

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it.
en: Welcome!
kk: Қош келдіңіз!

[ctx: Wireless access point]
en: Other…
kk: Басқа…

en: Wireless networking is disabled
kk: Сымсыз желі сөндірілген

en: Checking for available wireless networks
kk: Қолжетерлік сымсыз желілерді іздеу

en: Network
kk: Желі

en: Connecting to the internet helps you get new apps, information, and other upgrades. It also helps set the time and your location automatically.
kk: Интернетке байланысу жаңа қолданбаларды, ақпаратты және басқа жаңартуларды алуға көмектеседі. Сондай-ақ, уақыт пен орналасуды автоматты түрде орнатуға көмектеседі.

en: No wireless available
kk: Қолжетерлік сымсыз желілер жоқ

en: Turn On
kk: Іске қосу

note: Translators: The placeholder is the user’s full name.
en: Parental Controls for %s
kk: %s үшін ата-ана бақылауы

en: Set restrictions on what this user can run or install.
kk: Бұл пайдаланушы нені іске қоса немесе орната алатынын анықтайтын шектеулерін орнату.

en: Parental Controls
kk: Ата-ана бақылауы

note: Don’t break UI compatibility if parental controls are disabled.
en: Set a Password
kk: Парольді орнату

en: Be careful not to lose your password.
kk: Пароліңізді жоғалтпауға тырысыңыз.

note: Translators: The placeholder is for the user’s full name.
en: Set a Password for %s
kk: %s үшін парольді орнату

en: Set a Parent Password
kk: Ата-ана бақылау паролін орнату

note: Translators: The placeholder is the full name of the child user on the system.
en: This password will control access to the parental controls for %s.
kk: Бұл пароль %s үшін ата-ана бақылауына қатынауды басқаратын болады.

en: The passwords do not match.
kk: Парольдер өзара сәйкес келмейді.

en: Password
kk: Пароль

en: _Confirm Password
kk: Парольді ра_стау

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
kk: Жаңа пароль ескі парольден басқа болуы тиіс.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing some letters and numbers.
kk: Бұл пароль сіздің соңғы пароліңізге өте ұқсайды. Кейбір әріптер мен сандарды өзгертіп көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing the password a bit more.
kk: Бұл пароль сіздің соңғы пароліңізге өте ұқсайды. Парольді әрі қарай өзгертіп қараңыз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. A password without your user name would be stronger.
kk: Бұл пароль әлсіз. Сіздің пайдаланушы атыңызды қолданбайтын пароль күштірек болады.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid using your name in the password.
kk: Бұл пароль әлсіз. Пайдаланушы атыңызды парольде қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid some of the words included in the password.
kk: Бұл пароль әлсіз. Пароль ішіндегі сөздердің кейбіреулерін қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid common words.
kk: Бұл пароль әлсіз. Қарапайым сөздерді қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid reordering existing words.
kk: Бұл пароль әлсіз. Бар сөздерді тек орындарымен ауыстыруды қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more numbers.
kk: Бұл пароль әлсіз. Көбірек сандарды қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more uppercase letters.
kk: Бұл пароль әлсіз. Көбірек бас әріптерді қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more lowercase letters.
kk: Бұл пароль әлсіз. Көбірек кіші әріптерді қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more special characters, like punctuation.
kk: Бұл пароль әлсіз. Көбірек арнайы таңбаларды, тыныс белгілері сияқты, қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
kk: Бұл пароль әлсіз. Әріптер, сандар мен тыныс белгілерді араластыруды қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same character.
kk: Бұл пароль әлсіз. Бір таңбаны қайталамауды қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
kk: Бұл пароль әлсіз. Бір таңбаны қайталамауды қолданып көріңіз: сізге әріптер, сандар мен тыныс белгілерді араластырып, қолдану керек.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
kk: Бұл пароль әлсіз. 1234 не abcd сияқты тізбектерді қолданбаңыз.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to add more letters, numbers and punctuation.
kk: Бұл пароль әлсіз. Көбірек әріптер, сандар мен тыныс белгілерін қосып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
kk: Бас және кіші әріптерді араластырыңыз және бір-екі санды қолдануға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
kk: Көбірек әріптер, сандар және тыныс белгілерін қосу арқылы парольді күштірек қылуға болады.

en: Privacy Policy
kk: Жекелік саясаты

note: Translators: the first parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %1$s (<a href='%2$s'>privacy policy</a>).
kk: Жеке ақпараты жоқ техникалық есептерді жібереді. Деректерді %1$s жинайды (<a href='%2$s'>жекелік саясаты</a>).

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %s.
kk: Жеке ақпараты жоқ техникалық есептерді жібереді. Деректерді %s жинайды.

en: Allows apps to determine your geographical location. Uses the Mozilla Location Service (<a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>privacy policy</a>).
kk: Қолданбаларға сіздің географиялық орналасуыңызды білуді рұқсат етеді. Mozilla орналасулар қызметін қолданады (<a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>жекелік саясаты</a>).

en: Allows apps to determine your geographical location. Uses the Mozilla Location Service.
kk: Қолданбаларға сіздің географиялық орынды анықтауға мүмкіндік береді. Mozilla Location Service қызметін пайдаланады.

en: Privacy
kk: Жекелік

en: Location Services
kk: Орналасулар қызметі

en: Automatic Problem Reporting
kk: Мәселелер жөнінде автохабарлау

en: Privacy controls can be changed at any time from the Settings app.
kk: Жекелік баптауларын кез-кезген кезде Баптаулар ішінен өзгертуге болады.

en: Third-Party Repositories
kk: Үшінші жақты репозиторийлер

en: Third-party repositories provide access to additional software from selected external sources, including popular apps and drivers that are important for some devices. Some proprietary software is included.
kk: Үшінші жақты репозиторийлер таңдалған сыртқы көздерден қосымша бағдарламалық қамтамаға қол жеткізуге мүмкін етеді, соның ішінде танымал бағдарламалар, сондай-ақ кейбір құрылғылар үшін маңызды бинарлық кодтар жатады. Кейбір проприетарлы бағдарламалық қамтама да бар.

en: _Disable Third-Party Repositories
kk: Үшінші жақты репозиторийлерді сөн_діру

en: _Enable Third-Party Repositories
kk: Үшінші жақты репозиторийлерді іск_е қосу

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: _Start Using %s
kk: %s қолдануд_ы бастау

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: %s is ready to be used.
kk: %s қолдануға дайын.

en: Setup Complete
kk: Баптау аяқталды

en: All done!
kk: Бәрі дайын!

en: Search cities
kk: Қалалар ішінен іздеу

note: Translators: This is the time format used in 12-hour mode.
en: %l:%M %p
kk: %H:%M

en: Time Zone
kk: Уақыт белдеуі

en: The time zone will be set automatically if your location can be found. You can also search for a city to set it yourself.
kk: Сіздің орналасуыңыз табылған кезде уақыт белдеу автоматты түрде орнатылады. Сонымен қатар, сіз өз қалаңызды орнату үшін қолмен да іздей аласыз.

en: Please search for a nearby city
kk: Жақын қаланы іздеңіз

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it. The space * before the exclamation mark in this string is a typographical thin * space (U200a) to improve t
en: Welcome to %s !
kk: %s ішіне қош келдіңіз!

en: Setup
kk: Бастапқы баптау

en: Setup will guide you through making an account and enabling some features. We’ll have you up and running in no time.
kk: Бастапқы баптау қолданбасы сізге тіркелгі жасау және кейбір мүмкіндіктерді іске қосуға көмектеседі. Сізге жылдам жұмысты бастауға көмектесеміз.

en: _Start Setup
kk: Бастапқы баптауды ба_стау

en: Force live user mode
kk: Тірі пайдаланушы режимін мәжбүрлету

en: Force OEM mode
kk: OEM режимін мәжбүрлету

en: Try or Install?
kk: Қолданып көру немесе орнату?

en: You can try a temporary version of ${NAME} without making changes to the computer. If you decide to install later, just launch the installer from the Activities view.
    
            Alternatively, choose install to launch the installer.
kk: Компьютерге өзгерістер енгізбей-ақ , ${NAME} уақытша нұсқасын қолданып көруге болады. Кейінірек орнату туралы шешім қабылдасаңыз, орнатушыны «Әрекеттер» көрінісінен іске қосыңыз.
    
            Балама әдіс ретінде орнатушыны іске қосу үшін орнатуды таңдаңыз.

en: Install to Disk…
kk: Дискіге орнату…

en: Try ${NAME}
kk: ${NAME} қолданып көру

en: Install ${PRETTY_NAME}
kk: ${PRETTY_NAME} орнату
