gnome-initial-setup master - en to lt translation catalogue (126 entries)

en: Initial Setup
lt: Pradinis nustatymas

en: _Next
lt: _Pirmyn

en: _Accept
lt: _Priimti

en: _Skip
lt: Pra_leisti

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Force existing user mode
lt: Priverstinė naujo naudotojo veiksena

en: — GNOME initial setup
lt: — pradinė GNOME sąranka

en: Failed to cache account
lt: Nepavyko paskyros įrašyti į podėlį

en: Failed to register account
lt: Nepavyko registruoti paskyros

en: No supported way to authenticate with this domain
lt: Nepalaikomas tapatybės patvirtinimo būdas šiam domenui

en: Failed to join domain
lt: Nepavyko tapti domeno dalimi

en: Failed to log into domain
lt: Nepavyko prisijungti prie domeno

en: Enterprise Login
lt: Kompanijos prisijungimas

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
lt: Kompanijos prisijungimas leidžia šiame įrenginyje naudoti centralizuotai tvarkomą paskyrą. Šią paskyrą taip pat galima naudoti kompanijos ištekliams internete pasiekti.

en: _Domain
lt: _Domenas

en: _Username
lt: Na_udotojo vardas

en: _Password
lt: Sla_ptažodis

en: Enterprise domain or realm name
lt: Kompanijos domeno ir srities pavadinimas

en: Domain Administrator Login
lt: Domeno administratoriaus prisijungimas

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be enrolled in a domain. Please have your network administrator type the domain password here, and choose a unique computer name for your computer.
lt: Norint naudoti kompanijos prisijungimus, šis kompiuteris turi būti įtrauktas į domeną. Paprašykite tinklo administratoriaus, kad čia įvestų domeno slaptažodį ir parinktų jūsų kompiuteriui unikalų vardą.

en: _Computer
lt: _Kompiuteris

en: Administrator _Name
lt: Admi_nistratoriaus vardas

en: Administrator Password
lt: Administratoriaus slaptažodis

en: C_ontinue
lt: _Tęsti

en: We need a few details to complete setup.
lt: Nustatymo užbaigimui reikia papildomos informacijos.

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Failed to create user '%s':
lt: Nepavyko sukurti naudotojo „%s“:

en: Change Avatar
lt: Keisti atvaizdą

en: Remove Avatar
lt: Pašalinti atvaizdą

en: About You
lt: Apie jus

en: Please provide a name and username. You can choose a picture too.
lt: Pateikite vardą bei naudotojo vardą. Taip pat galite pasirinkti paveikslėlį.

en: _Full Name
lt: _Vardas ir pavardė

en: Set up _parental controls for this user
lt: Nustatyti _tėvų valdymą šiam naudotojui

en: For use by a parent or supervisor, who must set up their own password.
lt: Skirta tėvams ar prižiūrėtojams, kurie turi nustatyti savo slaptažodį.

en: _Enterprise Login
lt: _Kompanijos prisijungimas

en: Go online to set up Enterprise Login.
lt: Išeiti į internetą ir nustatyti kompanijos prisijungimą.

en: Cannot automatically join this type of domain
lt: Negalima automatiškai prisijungti prie šio tipo domeno

en: No such domain or realm found
lt: Nerastas toks domenas arba sritis

en: Cannot log in as %s at the %s domain
lt: Nepavyksta prisijungti prie %2$s domeno kaip %1$s

en: Invalid password, please try again
lt: Netinkamas slaptažodis, mėginkite dar kartą

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie domeno %s: %s

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
lt: Atleiskite, jūsų naudotojo vardas yra neprieinamas. Bandykite kitą.

en: The username is too long.
lt: Naudotojo vardas yra per ilgas.

en: The username must start with a lower case letter from a-z.
lt: Naudotojo vardas turi prasidėti mažąja raide a-z.

en: That username isn’t available. Please try another.
lt: Šis naudotojo vardas yra neprieinamas. Bandykite kitą.

en: The username should only consist of lower case letters from a-z, digits, and the following characters: - _
lt: Naudotojo vardas turi būti sudarytas tik iš mažųjų nuo a iki z, skaitmenų bei šių simbolių: - _

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
lt: Tai taip pat bus naudojama jūsų namų aplankui pavadinti ir negalės būti pakeista.

en: Preview
lt: Peržiūra

en: More…
lt: Daugiau…

note: Translators: a search for input methods or keyboard layouts * did not yield any results
en: No inputs found
lt: Nerasta įvesties šaltinių

en: Typing
lt: Rašymas

en: Select your keyboard layout or an input method.
lt: Pasirinkite savo klaviatūros išdėstymą arba įvesties metodą.

en: Search keyboards and input methods
lt: Ieškoti klaviatūrų bei įvesties metodų

en: No languages found
lt: Nerasta kalbų

en: Welcome
lt: Sveiki

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it.
en: Welcome!
lt: Sveiki!

[ctx: Wireless access point]
en: Other…
lt: Kita…

en: Wireless networking is disabled
lt: Belaidis tinklas išjungtas

en: Checking for available wireless networks
lt: Ieškoma prieinamų belaidžių tinklų

en: Network
lt: Tinklas

en: Connecting to the internet helps you get new apps, information, and other upgrades. It also helps set the time and your location automatically.
lt: Prisijungimas prie interneto padeda gauti naujų programų, informacijos bei kitų atnaujinimų. Taip pat padeda automatiškai nustatyti laiką bei jūsų vietą.

en: No wireless available
lt: Belaidis tinklas nepasiekiamas

en: Turn On
lt: Įjungti

note: Translators: The placeholder is the user’s full name.
en: Parental Controls for %s
lt: Tėvų valdymas paskyrai %s

en: Set restrictions on what this user can run or install.
lt: Nustatyti apribojimus, ką šis naudotojas gali vykdyti ar įdiegti.

en: Parental Controls
lt: Tėvų valdymas

note: Don’t break UI compatibility if parental controls are disabled.
en: Set a Password
lt: Nusistatykite slaptažodį

en: Be careful not to lose your password.
lt: Atsargiai, nepraraskite savo slaptažodžio.

note: Translators: The placeholder is for the user’s full name.
en: Set a Password for %s
lt: Nusistatyti slaptažodį paskyrai %s

en: Set a Parent Password
lt: Nusistatyti slaptažodį tėvams

note: Translators: The placeholder is the full name of the child user on the system.
en: This password will control access to the parental controls for %s.
lt: Šis slaptažodis valdys prieiga prie %s tėvų valdymo.

en: The passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: _Confirm Password
lt: Patvirtinti slaptažodį

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
lt: Naujas slaptažodis turi skirtis nuo ankstesnio.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing some letters and numbers.
lt: Šis slaptažodis yra laibai panašus į ankstesnį. Pabandykite pakeisti kai kurias raides ar skaitmenis.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing the password a bit more.
lt: Šis slaptažodis yra laibai panašus į ankstesnį. Pabandykite kiek labiau pakeisti slaptažodį.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. A password without your user name would be stronger.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Slaptažodis be jūsų naudotojo vardo būtų saugesnis.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid using your name in the password.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Venkite slaptažodyje naudoti savo vardą.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid some of the words included in the password.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Venkite kai kurių žodžių slaptažodyje.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid common words.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Bandykite vengti dažnų žodžių.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid reordering existing words.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Venkite keisti esamus žodžius vietomis.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more numbers.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Bandykite pridėti daugiau skaitmenų.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more uppercase letters.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Bandykite naudoti daugiau didžiųjų raidžių.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more lowercase letters.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Bandykite naudoti daugiau mažųjų raidžių.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more special characters, like punctuation.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Bandykite naudoti daugiau specialiųjų simbolių, pvz. skyrybos ženklų.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Bandykite naudoti raidžių, skaitmenų ir skyrybos ženklų mišinį.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same character.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Venkite kartoti tą patį simbolį.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Venkite kartoti tą patį simbolį: reikia maišyti raides, skaitmenis ir skyrybos ženklus.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Venkite sekų, tokių kaip 1234 ar abcd.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to add more letters, numbers and punctuation.
lt: Tai yra silpnas slaptažodis. Bandykite pridėti daugiau raidžių, skaitmenų ar simbolių.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
lt: Maišykite didžiąsias ir mažąsias raides bei panaudokite skaitmenų.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
lt: Pridėję raidžių, skaitmenų ar skyrybos ženklų padarysite jį dar saugesnį.

en: Privacy Policy
lt: Privatumo politika

note: Translators: the first parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %1$s (<a href='%2$s'>privacy policy</a>).
lt: Siunčia technines ataskaitas su automatiškai pašalinta asmenine informacija. Duomenys renka %1$s (<a href='%2$s'>privatumo politika</a>).

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %s.
lt: Siunčia technines ataskaitas su automatiškai pašalinta asmenine informacija. Duomenys renka %s.

en: Allows apps to determine your geographical location. Uses the Mozilla Location Service (<a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>privacy policy</a>).
lt: Leidžia programoms nustatyti jūsų geografinę vietą. Naudoja Mozilla vietos tarnybą (<a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>privatumo politika</a>).

en: Allows apps to determine your geographical location. Uses the Mozilla Location Service.
lt: Leidžia programoms nustatyti jūsų geografinę vietą. Naudoja Mozilla vietos tarnybą.

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Location Services
lt: Vietos tarnybos

en: Automatic Problem Reporting
lt: Automatinis pranešimas apie problemas

en: Privacy controls can be changed at any time from the Settings app.
lt: Privatumo valdymą bet kada galima pakeisti Nustatymų programoje.

en: Third-Party Repositories
lt: Trečiųjų šalių saugyklos

en: Third-party repositories provide access to additional software from selected external sources, including popular apps and drivers that are important for some devices. Some proprietary software is included.
lt: Trečiųjų šalių saugyklos pateikia papildomą programinę įrangą iš pažymėtų išorinių saugyklų. Jose yra populiarios programos, taip pat tvarkyklės, kurios kai kuriems įrenginiams yra svarbios. Įtraukiama dalis nuosavybinės programinės įrangos.

en: _Disable Third-Party Repositories
lt: _Išjungti trečiųjų šalių saugyklas

en: _Enable Third-Party Repositories
lt: Į_jungti trečiųjų šalių saugyklas

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: _Start Using %s
lt: _Pradėti naudoti %s

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: %s is ready to be used.
lt: %s paruošta naudojimui.

en: Setup Complete
lt: Nustatymas baigtas

en: All done!
lt: Viskas biagta!

en: Search cities
lt: Ieškoti miestų

en: Time Zone
lt: Laiko juosta

en: The time zone will be set automatically if your location can be found. You can also search for a city to set it yourself.
lt: Jei pavyks rasti jūsų vietą, laiko juosta bus nustatyta automatiškai. Jūs taip pat galite atlikti miesto paiešką, kad nusistatytumėte jį patys.

en: Please search for a nearby city
lt: Ieškokite artimiausio miesto

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it. The space * before the exclamation mark in this string is a typographical thin * space (U200a) to improve t
en: Welcome to %s !
lt: Sveiki pradėję naudoti %s !

en: Setup
lt: Nustatymas

en: Setup will guide you through making an account and enabling some features. We’ll have you up and running in no time.
lt: Nustatymas padės susikurti paskyrą bei įjungti kai kurias savybes. Galėsite naudotis netrukus.

en: _Start Setup
lt: _Pradinis nustatymas

en: Force live user mode
lt: Priverstinė naujo naudotojo veiksena

en: Force OEM mode
lt: Priverstinė OEM veiksena

en: Try or Install?
lt: Bandyti ar įdiegti?

en: You can try a temporary version of ${NAME} without making changes to the computer. If you decide to install later, just launch the installer from the Activities view.
    
            Alternatively, choose install to launch the installer.
lt: Galite išbandyti laikiną ${NAME} versiją neatlikdami pakeitimų savo kompiuteryje. Jei vėliau nuspręsite įdiegti, tiesiog paleiskite diegyklę iš Apžvalgos rodinio.
    
            Arba galite paleisti diegyklę.

en: Install to Disk…
lt: Diegti į diską…

en: Try ${NAME}
lt: Bandyti ${NAME}

en: Install ${PRETTY_NAME}
lt: Įdiegti ${PRETTY_NAME}
